امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا نیوزلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا نیوزلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نیوزلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا نیوزلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نیوزلند

شروط و الزامات اخذ ویزا نیوزلند

مراحل اخذ ویزا نیوزلند

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نیوزلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نیوزلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا نیوزلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا نیوزلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا نیوزلند

هنگام اخذ ویزا نیوزلند و برای داشتن یک تجربه ارزشمند از سفر به این کشور، مطمئن شوید که تمامی اطلاعات و مدارک را به خوبی آماده کرده و شرایط درخواست ویزا را بررسی نموده اید. البته لازم به ذکر است که بازدید کنندگان از کشورهای معاف از ویزا، باید قبل از ورود به نیوزلند، از یک سازمان ویزای الکترونیکی ETA درخواست کنند.

همچنین ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بین المللی برای بازدید کنندگان و هزینه های گردشگری باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ETA می توانید به سایت رسمی مهاجرت نیوزلند مراجعه کنید و یا اطلاعات کامل تری را از کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت نمایید. توجه داشته باشید که هنگام ورود، گذرنامه شما باید حداقل سه ماه بیشتر از تاریخ عزیمت در نظر گرفته شده باشد و در صورت لزوم، ویزای نیوزلند معتبر داشته باشید.

شرایط ویزای نیوزلند

شهروندان کشوری که با نیوزلند توافق نامه لغو ویزا دارند، می توانید تا سه ماه اقامت داشته باشند. اگر از دیگر کشورها هستید، لازم است که برای اخذ ویزا نیوزلند و ویزای بازدید کننده اقدام کنید که به شما اجازه می دهد تا حداکثر نه ماه در نیوزلند اقامت داشته باشید. ضمن آن که سریعترین و آسانترین راه برای درخواست ویزای بازدید کننده، بصورت آنلاین است.

قبل از سفر به نیوزلند، باید مطمئن شوید که گذرنامه شما حداقل سه ماه بیشتر از تاریخ عزیمت پیش بینی شده اعتبار دارد. اگر از کشوری می آیید که برای ورود به ویزای نیوزلند نیاز است، حتماً از قبل اقدام کنید. اگر گذرنامه معمولی بیومتریک یا گذرنامه الکترونیکی دارید و بیش از 12 سال سن دارید، ممکن است بتوانید از خدمات eGate گمرک نیوزلند استفاده کنید که به شما این امکان را می دهد که چک های گمرکی و مهاجرت خود را سریعتر انجام دهید.

درخواست ویزای نیوزلند

ویزاهای تعطیلات کاری هنگام اخذ ویزا نیوزلند ، برای جوانان در سنین 18-30 سال است که برای برخی از ملیت های انتخاب شده 35-38 سال در دسترس می باشد. با دریافت این ویزا، آنها به شما اجازه می دهند تا 12 ماه در نیوزلند سفر و کار کنید. برای درخواست، شما باید شرایط ویزا را داشته باشید و مدارکی را ارائه کنید.

پس از آن که فرم درخواست ویزای خود را کامل کردید، می بایست گذرنامه خود را که دارای شش ماه اعتبار و دو صفحه خالی است پیوست نموده و دو قطعه عکس در اندازه گذرنامه پیوست نمایید. همچنین بلیط برگشت یا پول کافی برای پرداخت یک بلیط را داشته و بتوانید اسناد معتبر در خصوص محل اقامت خود را ارائه کنید. برخی از شهروندان خارجی به نام تعطیلات و با هدف اصلی کار به این کشور سفر می کنند.

اخذ ویزا نیوزلند

اخذ ویزا نیوزلند برای کار و اقامت دائم

اگر در فکر این هستید که برای کار چند ساله به نیوزلند بیایید و برای اخذ ویزا نیوزلند اقدام کنید، یا حتی اگر برای اقامت به این کشور سفر می کنید، نیاز به ویزای کار یا اقامت دارید. برای به دست آوردن آن، احتمالاً به کار نیاز دارید. همچنین باید اسنادی مبنی بر حقوق دریافتی و کارفرمای خود در نیوزلند نیز ارائه نمایید.

اما اگر از طریق فرودگاه استرالیا به نیوزلند سفر می کنید، ممکن است به ویزای استرالیا نیز نیاز داشته باشید. در صورت عدم اطمینان با آژانس مسافرتی یا شرکت هواپیمایی خود مشورت کنید. ویزاهای ترانزیت، برای همه افرادی که از طریق نیوزلند سفر می کنند لازم خواهد بود، مگر اینکه به طور خاص توسط سیاست مهاجرت معاف شوند.

اخذ ویزا نیوزلند هنگام ورود

قبل از عبور از کنترل گذرنامه گمرکی، باید کارت ورود مسافر را تکمیل کرده و برای اخذ ویزا نیوزلند اقدام کنید. در هنگام پرواز، کارت ورود مسافر به شما داده می شود. در غیر این صورت، کارت ها در منطقه ورود موجود است. بعد از اینکه کنترل گذرنامه را انجام دادید، باید چمدان خود را جمع کنید و گمرک و چک های امنیت زیستی را در این فرآیند ادامه دهید.

به منظور محافظت از نیوزلند و محیط زیست آن، ورود برخی از اقلام به کشور مجاز نیست، برای ورود محدودیت هایی دارد یا اگر تصور می شود که خطر امنیت زیستی دارند، باید اعلام شود. این مواد غذایی، گیاهان، محصولات حیوانی و تجهیزات تفریحی در فضای باز را شامل می شود. چمدان های شما ممکن است توسط یک سگ آشکارساز و یا اشعه ایکس کنترل شود و ممکن است برای شناسایی کالاهای خطرناک که ممکن است حمل کنید، آنها را جستجو کرد.

نحوه اخذ ویزای نیوزلند

به عنوان یک بازدید کننده از نیوزلند، ممکن است از امتیازات مختلف و ورودی های بدون عوارض برخی از کالاهای خود برخوردار شوید. سیاست های مهاجرتی این کشور برای حمایت از رشد اقتصادی نیوزلند تدوین شده است. اگر می خواهید در نیوزلند اقامت طولانی داشته باشید و مهارت، تجربه یا سرمایه ای دارید که به صورت محلی کم است، می توانید برای اخذ ویزا نیوزلند اقدام کنید. انتقال به این کشور می تواند تغییر زندگی باشد که شما همیشه آرزو داشته اید.

طیف وسیعی از ویزاهای نیوزلند وجود دارد که ممکن است برای برخی از آنها واجد شرایط باشید. انتخاب بهترین گزینه برای شرایط شما احتمالاً به مدت زمان اقامت شما بستگی خواهد داشت، اگر مهارت شما در نیوزلند کم باشد و اگر با یک شریک زندگی یا خانواده خود می آیید، در مدت و نوع ویزا موثر است.

انواع ویزای نیوزلند

عواملی که در هنگام انتخاب ویزا و اخذ ویزا نیوزلند باید در نظر گرفت، عبارتند از مدت زمانی که می خواهید زمان کافی برای جمع آوری مدارک مورد نیاز را داشته باشید، زمانی که قصد سفر به نیوزلند را دارید و پیشنهاد کاری که در نیوزلند دریافت می کنید. همچنین این که آیا ویزا به شما اجازه می دهد خانواده خود را بیاورید.

اگر به دنبال کار در نیوزلند هستید، از گزینه های ویزا پیش از ارائه درخواست مطلع شوید. برای ویزای تحصیل، در حالی که در دوره ای سه ماهه شرکت می کنید، نیاز است که مدارک پذیرش موسسه آموزشی را ارائه کنید. این درحالی است که برای ویزای سرمایه گذاری، لازم است که ابتدا مسیرهای اختصاصی موجود برای افراد با سرمایه و مهارت های مناسب را کاوش کنید.