امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - اخذ ویزا پرتغال
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا پرتغال

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا پرتغال را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا پرتغال میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - اخذ ویزا پرتغال

اخذ ویزا پرتغال فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا پرتغال

شروط و الزامات اخذ ویزا پرتغال

مراحل اخذ ویزا پرتغال

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا پرتغال میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا پرتغال را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا پرتغال هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

portugal 01 1024x683 - اخذ ویزا پرتغال

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
پرتغالی
2
واحد پول
یورو
3
منطقه جغرافیا
جنوب غربی اروپا
4
پایتخت
لیسبون

مقدمه

اگر قصد بازدید از پرتغال را دارید، باید در سفارت یا کنسولگری این کشور، برای اخذ ویزا پرتغال اقدام کنید. اگر تصمیم دارید بازدید از چندین کشور شینگن را داشته باشید، باید در سفارت یا کنسولگری کشور مقصد اصلی خود، یعنی کشوری که بیشترین روز را در آن اقامت خواهید کرد، کارهای مربوطه را انجام دهید.

اگر قصد سفر به چندین کشور شینگن را داشته، اما مقصد اصلی ندارید، باید در کنسولگری که کشور اول ورودی شماست، اقدام کنید. هنگامی که برای ویزای پرتغال اقدام می کنید، می توانید اقامت کوتاه در کشورهایی همچون اتریش، بلژیک، فرانسه، آلمان یا ایتالیا را برای حداکثر نود روز داشته باشید. از آنجا که رسیدگی به درخواست ویزا ممکن است دو هفته طول بکشد، ضروری است که با در نظر گرفته مدت زمان تحویل، برای سفر خود اقدام کنید.

مدارک لازم برای ویزای پرتغال

هنگام اقدام برای اخذ ویزا پرتغال ، بایستی در روز تعیین شده تمام اسناد را به صورت اصل و کپی، به همراه خود داشته باشید. بنابراین شما تحت یک مجموعه داده بیومتریک شامل عکس دیجیتالی و اثر انگشت و یک مصاحبه قرار خواهید گرفت. توجه داشته باشید که پذیرش مدارک لازم به معنای صدور ویزا نیست و رد ویزا منجر به بازپرداخت هزینه آن نخواهد بود.

در چارچوب همکاری کشورهای عضو شینگن، پرتغال پذیرفته است که به نمایندگی از دیگران، در کشورهایی که نمایندگی دیپلماتیک یا کنسولی ندارند، صدور ویزا را انجام دهد. اگر بلیط هواپیما قبل از صدور ویزا خریداری شده باشد ، سفارتخانه ها یا کنسولگری های کشورهای شینگن مسئولیتی در قبال ضرر ندارند. بنابراین دقت نمایید که پیش از هر اقدامی برای ارسال درخواست ویزای خود، شرایط و مدارک لازم برای این کار را به درستی بررسی کنید.

ضرورت اخذ ویزا پرتغال

قبل از ورود به پرتغال، باید بدانید که برای ورود و اقامت قانونی در این کشور به کدام ویزا یا اجازه اقامت پرتغال نیاز دارید. توجه به این نکته مهم است که برای مهاجرت به پرتغال شرایط متناسب با ملیت و مدت زمان و هدف اقامت در این کشور متفاوت است. بر اساس سیاست مهاجرتی پرتغال، اتباع اتحادیه اروپا، می توانند با استفاده از شناسنامه خود وارد این کشور شوند.

سایر شهروندان خارجی در کنار اخذ ویزا پرتغال ، به گذرنامه ای نیاز دارند که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد. هنگام ورود، اداره مهاجرت پرتغال ممکن است مدت زمان اقامت یا بلیط برگشتی و بودجه کافی دارید برای اقامت را بررسی کند. ویزای پرتغال به طور معمول توسط سفارت پرتغال در کشور محل اقامت شما پردازش می شود، در حالی که اداره مهاجرت پرتغال مسئول صدور مجوز اقامت پرتغال است.

portugal 02 1024x683 - اخذ ویزا پرتغال

درخواست ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا

پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و به تمام شهروندان اتحادیه اروپا یا EEA و همچنین برخی از اعضای خانواده و اقوام آنها حتی بدون اینکه اهل اتحادیه اروپا باشند، ویزا می دهد. اتباع اتحادیه اروپا می توانند به مدت سه ماه با هدف یافتن شغل یا راه اندازی تجارت وارد کشور شوند. به محض استخدام، اتباع اتحادیه اروپا همان حقوق کارگران پرتغالی را دریافت خواهند نمود

نکته دیگری که هنگام اخذ ویزا پرتغال باید یادآور شویم این است که این کشور، بخشی از منطقه شینگن است که از 26 کشور اروپایی تشکیل شده است و هیچ کنترل مرزی بین آنها وجود ندارد. شهروندان کشورهای شینگن می توانند بدون گذرنامه آزادانه بین کشورهای منطقه سفر کنند. آنها برای ورود به پرتغال فقط به سند شناسایی احتیاج دارند.

در حالی که شهروندان اتحادیه اروپا مجاز به مهاجرت به پرتغال هستند، اگر بیش از سه ماه در آنجا بمانند، باید گواهی ثبت نام خود را درخواست کنند. همچنین می توانند پس از پنج سال درخواست گواهی اقامت دائم داشته باشند.

شرایط ویزای پرتغال

شرایط برای درخواست ویزای پرتغال، بستگی به هدف سفر و مدت زمان اقامت دارد. اگر شهروند کشوری هستید که به ویزای ورود یا اجازه اقامت طولانی مدت برای پرتغال نیاز دارد، لازم است که برای اخذ ویزا پرتغال اقدام کنید. اگر به عنوان توریست به پرتغال سفر می کنید، یا قصد دارید کمتر از سه ماه در آنجا اقامت داشته باشید، می توانید برای ویزای شینگن پرتغال اقدام کنید.

ویزای کوتاه مدت شینگن به شما امکان اقامت در پرتغال یا هرجای دیگر در منطقه شینگن را در مدت 90 روز از یک دوره 180 روزه می دهد. در صورتی که قصد دارید برای سفر به کشور پرتغال اقدام کنید، می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نموده و در کوتاه ترین زمان ویزای خود را دریافت نمایید.

انواع ویزای پرتغال

اخذ ویزا پرتغال در انواع مختلفی امکان پذیر است. ویزای ترانزیت فرودگاه، اجازه می دهد تا در یک فرودگاه در منطقه بین المللی، از یک پرواز به پرواز دیگر و بدون ورود به منطقه شینگن حمل و نقل کنید. این ویزا برای کلیه مسافرانی که پروازهای خود را در یک فرودگاه کشور شینگن تغییر می دهند.

ویزای ترانزیت و اقامت کوتاه مدت نیز برای اقامت کوتاه مدت در پرتغال و منطقه شینگن صادر می شود. این ویزا در مدت زمان شش ماه در کل 90 روز اعتبار دارند. آنها یک، دو یا چند ورودی را مجاز می دانند. رایج ترین انواع ویزاهای کوتاه مدت ویزای توریستی پرتغال و ویزای تجاری است.

ویزای اعتبار محدود نوع ویزای ویژه ای است که اجازه می دهد فقط در صورت درخواست ویزا به یک کشور شینگن یا برخی از کشورهای دیگر شینگن سفر کنید. این نوع ویزا ممکن است در شرایط اضطراری که مسافر سند مسافرتی معتبری ندارد، مورد نیاز باشد.

ویزاهای طولانی مدت پرتغال

این نوع ویزای پرتغال، امکان اقامت موقت را برای مدت چهار ماه با چندین بار ورود فراهم می کند. اخذ ویزا پرتغال و ویزای طولانی مدت پرتغال را می توان با شرایط متفاوتی دریافت نمود. این موارد شامل درمان پزشکی در یک مرکز بهداشتی، انتقال کارگران بین کشورهای سازمان تجارت جهانی برای ارائه خدمات یا آموزش، اشتغال موقت یا خود اشتغالی یا برای انجام تحقیقات علمی یا تدریس در یک موسسه آموزش عالی باشد.

همچنین می تواند با اهداف انجام یک فعالیت ورزشی یا اجرای تعهدات بین المللی بوده یا جهت معالجه پزشکی باشد که نیاز است یکی از اعضای خانواده را همراهی کند. توجه داشته باشید که صرف نظر از اینکه شما برای اخذ ویزا پرتغال و ویزای کوتاه مدت یا طولانی مدت درخواست می کنید، باید فرم درخواست ویزای این کشور را کامل کرده و آن را به سفارت یا کنسولگری پرتغال در کشور خود تحویل دهید.