اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : اخذ ویزا کره جنوبی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *اخذ ویزا کره جنوبی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * اخذ ویزا کره جنوبی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا کره جنوبی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
اخذ ویزا کره جنوبی

اخذ ویزا کره جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا کره جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا کره جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اخذ ویزا کره جنوبی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا کره جنوبی

شروط و الزامات اخذ ویزا کره جنوبی

مراحل اخذ ویزا کره جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا کره جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا کره جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا کره جنوبی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اخذ ویزا کره جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

سیاست اخذ ویزا کره جنوبی مقررات، قوانین و شرایطی را تعیین می کند که شهروندان خارجی برای سفر به این کشور باید رعایت کنند. از همین رو تمام مسافران ورودی به این کشور، باید گذرنامه حداقل 6 ماه معتبر داشته باشند که شامل یک یا دو صفحه خالی باشد.

همچنین اتباع خارجی، به محض ورود به کشور کره جنوبی، لازم است اثبات کنند که بودجه کافی برای اقامت و ورود به کره جنوبی را دارند. طبق قانون ویزای کره جنوبی، در حال حاضر حدود 110 ملیت معاف از ویزا برای این کشور هستند. این شهروندان خارجی ممکن است جهت دوره های مختلف اقامت بدون ویزا، وارد کره جنوبی شوند.

لازم به ذکر است که متناسب به ملیت، شهروندان معاف از ویزا ممکن است از سی تا یک صد و هشتاد روز در کره جنوبی بمانند. با این حال، از سپتامبر 2021، همین مسافران باید یک ETA تأیید شده یا مجوز سفر الکترونیکی را برای بازدید از کره جنوبی در مدت اقامت داشته باشند.

ضرورت اخذ ویزا کره جنوبی

از سویی دیگر باید اشاره کنیم که اخذ ویزا کره جنوبی برای افراد بیش از 130 کشور در سرتاسر جهان بدون توجه به مدت اقامت یا هدف سفر، نیاز است. این موضوع بدان بستگی دارد که آیا بازدید کننده برای تجارت، گردشگری، ترانزیت، تعطیلات کاری، تحصیل در خارج از کشور، سرمایه گذاری شرکت ها، آموزش زبان خارجی، اقامت یا اهداف دیگر به ویزا نیاز دارد.

کره جنوبی در حال حاضر فقط گزینه اخذ ویزا از طریق یک دفتر دیپلماتیک دولتی، یا سفارت یا کنسولگری را ارائه می دهد، زیرا ویزا هنگام ورود برای این کشور در دسترس نیست. بنابراین، اخذ ویزا کره جنوبی در حال حاضر شامل حضور در سفارت یا کنسولگری بوده و تهیه مدارک سفارت نیز متناسب با نوع ویزا درخواستی خواهد بود. می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

سیاست ویزای توریستی کره جنوبی

به طور کلی، بغیر از مسافران یک صدو ده کشور، دیگر مسافران خارجی برای ورود به کشور ملزم به دریافت ویزای توریستی هستند که در حال حاضر باید در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری کره جنوبی درخواست شود. قرار ملاقات کنسولی برای ویزای سفارت کره جنوبی برای جهانگردی باید قبل از تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود به کشور انجام شود تا زمان کافی برای پردازش و تأیید حاصل شود.

ویزای سفارت توریستی تایید شده ممکن است به صورت ویزای ورودی یک یا چندبار برای اقامتی کوتاه صادر شود. همچنین می توان پس از اخذ ویزا کره جنوبی، یک بار در کره جنوبی و قبل از انقضای ویزا، تمدید ویزای توریستی را انجام داد.

اخذ ویزا کره جنوبی

مجوز ویزا ETA

ETA کره جنوبی، که K-ETA نیز نامیده می شود، مجوز سفر الکترونیکی است که توسط دولت کره جنوبی برای تسریع در ورود دارندگان گذرنامه معاف از ویزا، در ایستگاه های بازرسی مرزی اجرا می شود. همچنین با هدف انجام غربالگری قبل از ورود اتباع معافیت ویزا، برای هرگونه بیماری قبل از ورود آنها به کشور، معرفی می شود.

برنامه K-ETA کره جنوبی به صورت آزمایشی برای ملیت های معاف از ویزا در مه 2021 اجرا شد. با این وجود، داشتن ETA تایید شده برای اخذ ویزا کره جنوبی و بازدید از کشور تا سپتامبر 2021 برای همه مسافران با معافیت ویزا برای کره جنوبی، اجباری می شود.

ETA تصویب شده برای کره جنوبی به دارنده اجازه می دهد تا برای اهداف گردشگری، دیدار با دوستان یا خانواده، شرکت در کنفرانس ها یا جلسات یا فعالیت های تجاری وارد کشور شود. این اعتبار از تاریخ صدور به مدت 2 سال اعتبار دارد و ورودهای متعدد به کره جنوبی را در طول اعتبار مجاز می داند.

ارائه درخواست اخذ ویزا کره جنوبی

برای تکمیل فرم آنلاین مجوز سفر الکترونیکی ETA کره جنوبی، ارائه اطلاعات اولیه شخصی، گذرنامه و سفر ضروری است. متقاضیان همچنین باید یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهند که مجوز تایید شده گردشگری ETA برای آن ارسال شود.

پس از تأیید، مسافران باید نسخه ای از معافیت ویزای ETA تأیید شده را برای ارائه به مقامات مرزی هنگام ورود به کره جنوبی چاپ کنند. همچنین ممکن است بسته به نوع ویزای سفارت مورد نیاز متقاضی، ارائه مدارک پشتیبانی از جمله اثبات وجوه و پروازهای رفت و برگشت ضروری باشد.

نوع ویزای سفارت کره جنوبی مورد نیاز باید در فرم درخواست مسافر و هنگام اخذ ویزا کره جنوبی ذکر شود که می تواند ویزای دانشجویی، ویزای تجاری، ویزای گردشگری، ویزای ترانزیت، ویزای کار، ویزای اقامت یا سایر گزینه های ویزا باشد.

شرایط خاص در درخواست ویزای کره جنوبی

همانگونه که اشاره شد می توان با استفاده از K-ETA در عرض چند دقیقه از طریق یک برنامه ساده آنلاین برای درخواست ویزا اقدام نمود که در طول اعتبار، ورود چندگانه به کره جنوبی امکان پذیر است. این در حالی است که همین شهروندان اگر قصد داشته باشند بیشتر از مدت مجاز اقامت با ETA سپری کنند، به ویزا احتیاج دارند.

این درخواست باید در نزدیکترین سفارت کره یا کنسولگری کره جنوبی قبل از تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود صورت گیرد. این را هم باید اشاره کنیم که در صورتی که زمان ترانزیت کمتر از 24 ساعت باشد و در صورت عدم ترک منطقه ترانزیت، در فرودگاه اینچئون، بیشتر ملیت های خارجی برای عبور از کره جنوبی نیازی به اخذ ویزا کره جنوبی از نوع ویزای ترانزیت ندارند.

مسافرانی که به سایر فرودگاه های کره جنوبی می رسند، در صورت باقی ماندن در منطقه ترانزیت فرودگاه، ممکن است در همان روز تقویمی بدون ویزا عبور کنند.شهروندان کشورهایی همچون آرژانتین، اتریش، بحرین، بلژیک و استرالیا برای ورود به کره جنوبی نیازی به ویزا ندارند.

مدارک لازم ویزای کره جنوبی

در صورتی که تصمیم دارید برای اخذ ویزا کره جنوبی اقدام کنید، لازم است که فرم درخواست ویزا را تکمیل کرده و امضا نمایید. همچنین یک عکس رنگی که قابل تشخیص باشد، قرار دهید. همچنین اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما حداقل سه ماه پس از پایان سفر مورد نظر معتبر بوده و حداکثر ده سال قبل صادر شده است.

بیمه مسافرتی شما باید برای مدت اعتبار ویزای اعمال شده لازم الاجرا باشد و کل منطقه شینگن را پوشش دهد و بیمه باید هزینه های ناشی از بیماری و حادثه ناگهانی و هزینه های بازگشت در صورت مرگ را پوشش دهد.

از آنجا که ضمایم مورد نیاز بسته به کشور متفاوت است، برای اطمینان از شرایط جدید، می توانید با ثبتا در تماس باشید. سفارت ممکن است از شما بخواهد اسناد خاصی را برای نشان دادن هدف، شرایط و مدت زمان سفر و اقامت خود ارائه کنید. نمونه این مدارک بلیط، تأیید رزرو هتل، دعوت نامه خصوصی و دعوت نامه رسمی است.

Rate this page