امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - اخذ ویزا کویت
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا کویت

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا کویت را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا کویت میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - اخذ ویزا کویت

اخذ ویزا کویت فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا کویت

شروط و الزامات اخذ ویزا کویت

مراحل اخذ ویزا کویت

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا کویت میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا کویت را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا کویت هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

Kuwait 01 1024x683 - اخذ ویزا کویت

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
عربی
2
واحد پول
دینار کویت
3
منطقه جغرافیا
غرب آسیا
4
پایتخت
کویت

مقدمه

eVisa یک ویزای آنلاین است که در سال 2016 ایجاد و برای مسافران واجد شرایط این امکان را فراهم کرده است تا برای اقامت کوتاه مدت و به منظور گردشگری به کویت سفر کنند. دولت این کشور، برای تسهیل روند اخذ ویزا کویت ، به عنوان ویزای توریستی، درخواست ویزا را اجرایی کرد و بدین ترتیب نیازی به درخواست از سفارت یا کنسولگری نخواهد بود.

در حقیقت ویزای الکترونیکی کویت یک ویزای یکبار ورود است که به شهروندان خارجی اجازه می دهد نود روز اقامت متوالی در کشور داشته باشند و برای ورود به کویت از لحظه تأیید، مدت اعتبار سی  روز را اعطا می کند. بنابراین شهروندان واجد شرایط می توانند یک درخواست ساده ویزای کویت را بصورت آنلاین ارسال کنند که دارای روندی بسیار سهل و آسان است.

شرایط منظور شده در ویزای کویت

متقاضیان لازم است اطلاعات شخصی و گذرنامه و مشخصات سفر را در فرم درخواست ویزا کامل کنند و به برخی از سوالات امنیتی پاسخ دهند تا از طریق ایمیل ویزای الکترونیکی این کشور را که تأیید شده است دریافت کنند. به طور معمول مدت زمان پردازش جهت ویزای آنلاین کویت میان یک تا سه روز کاری می باشد که به متقاضیان توصیه می شود حداقل 3 روز کاری قبل از تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود به کویت برای اخذ ویزا کویت بصورت آنلاین اقدام کنند.

به خاطر داشته باشید، در صورتی که تصمیم دارید برای اهداف دیگری همچون تحصیل یا تجارت و کار به کویت سفر نمایید و هدف گردشگری در سفر خود ندارید، بایستی ویزای خود را در کشور محل اقامت خود و در سفارت و کنسولگری، درخواست دهید. برای این منظور می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا کویت

هنگامی که برای ویزای کویت اقدام می کنید، لازم است که مدارک لازم را مطابق با سیاست ویزای این کشور آماده نمایید. از جمله مدارک تعیین شده برای اخذ ویزا کویت ، گذرنامه با حداقل اعتبار 6 ماهه است که حداقل دو صفحه خالی برای مهر داشته باشد.

همچنین می بایست تصویر صفحه اطلاعات گذرنامه را تهیه کرده و کارت اعتباری معتبری نیز همراه داشته باشید. ضمن آنکه آدرس پست الکترونیک فعلی و کارت کارت اقامت GCC در صورت وجود ، باید پیوست گردد. تصویر متقاضی در اندازه گذرنامه نیز ضروری است.

از سویی دیگر برای ورود به کشور کویت، لازم است حداقل یک نسخه از ویزا برای ارائه در کنترل مرز کویت در کنار گذرنامه مربوطه چاپ شود. شهروندان کشورهایی همچون افغانستان، استرالیا، آرژانتین، استرالیا، اتریش و بلژیک، واجد شرایط درخواست آنلاین برای ورود به کویت هستند.

Kuwait 02 1024x683 - اخذ ویزا کویت

انواع ویزای کویت

کویت انواع مختلفی از ویزا را ارائه می دهد که به شرایط ورود بازدید کننده ، مدت اقامت و هدف سفر بستگی دارد. ویزای توریستی که با استفاده از آن بازدید کنندگان می توانند وارد کویت شده و در آن سفر کنند. متقاضیان فقط باید به سوالات خاصی پاسخ دهند و برخی اطلاعات اساسی مانند اطلاعات تماس و شماره گذرنامه را ارائه دهند.

اخذ ویزا کویت از نوع ویزای بازدید نیز بسته به اینکه هدف مسافرت متقاضی به کشور چیست، صادر می شود. یک شرکت یا خویشاوند کویتی برای دریافت این ویزا باید متقاضی را حمایت مالی کند. در خصوص ویزای اقامت نیز ، هر شهروند غیر ازکشورهای شورای همکاری خلیج فارس GCC برای زندگی در این کشور باید برای ویزای اقامت کویت اقدام کند.

شرایط لازم برای اخذ ویزای کار کویت

بیشتر کارمندان قبل از کار در شرکت در کشور کویت، نیاز به گرفتن ویزای اقامت دارند. این نوع ویزا نیاز به پیشنهاد کار از یک شرکت خصوصی یا سازمان دولتی دارد. مدارک مورد نیاز برای ویزای کار شامل گذرنامه ای است که حداقل شش ماه قبل از تاریخ انقضا، معتبر باشد. همچنین فرم درخواست ویزا که توسط وزارت امور خارجه کویت صادر شده است، تکمیل شده و به همراه یک عکس به اندازه گذرنامه ارائه گردد.

انجام آزمایش HIV / AIDS به عنوان یک گواهی بهداشت از یک پزشک محلی است که نشان می دهد که متقاضی از سلامتی خوبی برخوردار است و بیماری مسری ندارد. ضمن آنکه ترخیص پلیس نشان دهنده عدم سوء پیشینه خواهد بود. پس از ارائه این اسناد، متقاضی ویزای کار، گواهی بدون اعتراض NOC دریافت می کند که به آنها اجازه ورود به کویت را می دهد که به محض ورود به کویت، ویزای اقامت دریافت می کنند.

اخذ ویزا کویت نوع بازدید

به جز شهروندان شورای همکاری خلیج فارس GCC ، همه افرادی که مایل به بازدید از کویت هستند نیاز به ویزا دارند. ویزای بازدید کویت باید توسط یکی از اقوام ساکن کویت، یک شرکت کویتی یا توسط یک مقیم خارجی کویت حمایت مالی شود.

اعتبار ویزای بازدید از کویت حداکثر 90 روز است، این بدان معنی است که هر بازدید کننده می تواند با ویزای توریستی کویت تا 90 روز در کویت اقامت داشته باشد. شما می توانید ویزای توریستی کویت خود را بصورت آنلاین تمدید کنید یا می توانید مجدداً برای ویزای کویت اقدام کنید. برای درخواست مجدد، می توانید یک سفر طولانی یک روزه به مکان های اطراف داشته باشید و یک روز از کویت خارج شوید و برای اخذ ویزا کویت ، دوباره درخواست دهید.

شرایط تعیین شده برای ویزای الکترونیکی

اگر ویزای الکترونیکی دارید، باید اطمینان حاصل کنید که آن را در تمام مدت اقامت خود در کویت به همراه داشته باشید. هنگام ورود به کویت باید شماره مرجع e-Visa را ارائه دهید. توجه داشته باشید که اگر برای ویزای کویت اقدام کنید و به مدت 30 روز به کویت سفر نکنید، ویزای شما منقضی می شود.

ویزا الکترونیکی فقط برای گردشگران قابل استفاده است و به همین دلیل شما مجاز نیستید در طول 90 روز با ویزای کویت کار کنید. همچنین، باید بدانید که ویزا الکترونیکی فقط برای یک ورود و خروج به کویت معتبر است. این بدان معنی است که حتی اگر 90 روز اقامت خود را پس از ورود به کویت کامل نکرده و از آن خارج شوید، باید برای ورود دوم به صورت آنلاین برای اخذ ویزا کویت اقدام کنید. ضمن آن که به طور کلی برای ورود به کویت به گواهی واکسیناسیون نیازی ندارید. البته در برخی موارد، ممکن است لازم باشد قبل از ورود به کویت، یک معاینه پزشکی انجام دهید.