امروز مورخ: ۳۰ /۰۶ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
06 - اخذ ویزا گرجستان
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

اخذ ویزا گرجستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اخذ ویزا گرجستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اخذ ویزا گرجستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

Ripple 1s 38px - اخذ ویزا گرجستان

اخذ ویزا گرجستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا گرجستان

شروط و الزامات اخذ ویزا گرجستان

مراحل اخذ ویزا گرجستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا گرجستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا گرجستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اخذ ویزا گرجستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

georgia 01 1024x683 - اخذ ویزا گرجستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

ردیف
عنوان
شرح
1
زبان رسمی
گرجی
2
واحد پول
لاری گرجستان
3
منطقه جغرافیا
آسیای غربی
4
پایتخت
تفلیس

اخذ ویزا گرجستان

اخذ ویزا گرجستان مجوزی  است که در داخل سند سفر یک شهروند خارجی مهر شده یا به صورت الکترونیکی صادر شده است که حق وی را برای ورود یا ماندن در گرجستان، یا ترانزیت قلمرو گرجستان تأیید می کند. به منظور صدور ویزای گرجستان، هر شهروند خارجی می تواند توسط شهروند گرجستان و یا شخصی که دارای اجازه اقامت در گرجستان را دارد و یا شخص حقوقی ثبت شده در گرجستان دعوت شود.

دفتر وزارت امور خارجه و نمایندگی دیپلماتیک، دفتر کنسولی معتبر گرجستان می تواند برای صدور ویزا و تایید مدارک آن نظر دهد. ضمن آنکه دعوتنامه یک سند رسمی است که شامل یک توصیه کتبی می باشد که هدف از سفر خارجی به گرجستان را تأیید می کند. می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل در این خصوص و ارائه درخواست ویزای گرجستان، با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

ویزای کوتاه و بلند مدت گرجستان

شهروند خارجی که شرایط و ضوابط تعیین شده برای صدور ویزای گرجستان را داشته باشد، می تواند برای اخذ ویزا گرجستان اقدام کرده و درخواست ویزای یک بار یا چند بار ورود را ارائه نماید. ویزای کوتاه مدت یکبار ورود با توجه به مدت اقامت درخواست شده در فرم درخواست ویزا صادر می شود، اما برای اقامت بیش از 30 روز مقدور نیست.

ویزای کوتاه مدت چند بار برای مدت حداکثر پنج سال صادر می شود. در همان زمان، ورود و کل مدت اقامت یک تبعه خارجی نباید بیش از 90 روز تقویمی در مدت 180 روز باشد. ویزای کوتاه مدت چند بار برای اتباع خارجی صادر می شود که حداقل یک بار در سال گذشته در گرجستان بوده است و دلایل درخواست ویزای کوتاه مدت چند بار را دارد.

لازم به ذکر است که ویزای بلند مدت با حق ورود چندگانه به کشور، برای مدت 90 روز تقویمی، برای مدت اعتبار یک ساله و برای مدت اقامت شخص در گرجستان صادر می شود.

اخذ ویزا گرجستان در انواع مختلف

ویزای گرجستان دارای دسته های متفاوتی است که هر یک دارای شرایط متفاوتی برای شهروندان خارجی است. در دسته بند ویزای دیپلماتیک، اخذ ویزا گرجستان در دسته A1 برای مقامات عالی قضایی و اجرایی خارجی، اعضای هیئت های عالی و اعضای خانواده همراه است که با هدف دیدارهای ایالتی، رسمی، تجاری، دوستانه یا غیررسمی به گرجستان وارد می شوند.

این درحالی است که ویزای دسته A2 برای کارمندان با مأموریت های دیپلماتیک و معادل آن در گرجستان صادر می شود. ویزای دسته A3 برای نمایندگان دیپلماتیک و افرادی که با یک مأموریت ویژه دیپلماتیک وارد گرجستان می شوند، صادر می شود و ویزای دسته A4 برای کنسول های افتخاری گرجستان و اعضای خانواده آنها صادر می شود، در صورتی که آنها شهروند یک کشور خارجی باشند.

در نهایت ویزای دسته A5 برای افرادی که دارای پاسپورت تجاری و رسمی یا عادی هستند و از طریق ماموریت های مختلف وارد گرجستان می شوند و برای منافع ملی گرجستان اهمیت دارد، صادر می شود که شامل افرادی است که دارای گذرنامه دیپلماتیک هستند و برای بازدیدهای کاری به گرجستان می آیند.

georgia 02 1024x683 - اخذ ویزا گرجستان

اخذ ویزا گرجستان برای ویزای ویژه

ویزای دسته B1 برای اعضای هیئت های خارجی، افرادی که با گذرنامه خدماتی برای بازدید کاری به گرجستان می آیند، اعضای خانواده همراه آنها و سایر افراد همراه اعطا می گردد که باید برای اخذ ویزا گرجستان از نوع ویزای ویژه اقدام کنند.

ویزای B2 برای پرسنل اداری، فنی و خدماتی نمایندگی های دیپلماتیک خارجی، کارمندان کنسولی و کارکنان خدمات دفاتر کنسولی، اعضای خانواده آنها صادر می شود. کارمندان سازمان های بین المللی مستقر در گرجستان و اعضای خانواده آنها و همچنین کارگران داخلی که افرادی را که ویزای دیپلماتیک A2 دارند همراهی می کنند، را شامل می شود.

ویزای دسته B3 برای افرادی که تحت معاهدات دو جانبه و چند جانبه بین المللی گرجستان، اعضای نیروهای حافظ صلح و سایر نیروهای نظامی مستقر در گرجستان بر اساس یک معاهده بین المللی و اعضای خانواده آنها وارد گرجستان هستند را در بر می گیرد.

درخواست ویزای معمولی گرجستان

ویزای دسته C1 برای افرادی که برای اهداف گردشگری وارد گرجستان شده و برای اخذ ویزا گرجستان اقدام می کنند، صادر می شود. ویزای دسته C2 برای افرادی که برای ملاقات با اقوام و دوستان خود و جلسات آزاد به گرجستان می رسند، بوده و ویزای دسته C3 برای افرادی است که برای برگزاری جلسات تجاری و مذاکرات، شرکت در کارگاه های علمی، کنفرانس ها و سایر رویدادهای تحقیقاتی، آموزشی، فرهنگی یا ورزشی به گرجستان می رسند، صادر می شود.

ویزای دسته C4 نیز برای شهروندان خارجی است که برای دریافت یا ارائه کمک های بشردوستانه در موقعیت های خطرناک برای زندگی و سلامتی و برای انجام فعالیت های خیریه وارد گرجستان می شوند. افراد تحت سرپرستی یا مراقبت از یک شهروند گرجی نیز مشمول این نوع ویزا هستند. همچنین افرادی که برای معالجه به گرجستان آمده و یا افرادی به قصد بازدید از قبور اقوام و دوستان خود اقدام کرده و یا افرادی که با هدف زیارت وارد می شوند، باید برای اخذ ویزا گرجستان در این نوع اقدام کنند.

ویزای مهاجرت گرجستان

شهروندان خارجی که برای کار به گرجستان سفر می کنند، لازم است برای ویزای دسته D1 اقدام کنند. نمایندگان و مشاوران شرکت هایی که برای انجام وظایف رسمی خود به گرجستان می آیند و یا خارجیانی که برای کار قراردادی به گرجستان سفر می کنند و افرادی که برای انجام فعالیت کارآفرینی مطابق قانون گرجستان به گرجستان می آیند، باید ویزای مهاجرت دریافت کنند.

ویزای دسته D2 برای افرادی که برای انجام فعالیت های علمی، ورزشی ، فرهنگی یا آموزشی به گرجستان می آیند صادر می شود. فریلنسرها خارجیانی که به عنوان کارآموز یا داوطلب به گرجستان می آیند و پرسنل مطبوعاتی که برای انجام فعالیت حرفه ای خود به گرجستان می آیند، نیز مشمول این نوع از ویزا هستند.

مراحل اخذ ویزا گرجستان

اخذ ویزا گرجستان توسط نمایندگی های دیپلماتیک و دفاتر کنسولی گرجستان در خارج از کشور صادر می شود، در حالی که ویزای الکترونیکی توسط وزارت امور خارجه گرجستان به فرد خارجی در خارج از کشور با ارسال درخواست ویزای مربوطه از طریق وب سایت وزارت صادر می شود.

شهروندان آن کشورهایی که دفاتر دیپلماتیک یا دفتر کنسولی ندارند یا خارجیانی که در کشورهای خود اقامت ندارند، می توانند به نمایندگی های دیپلماتیک یا دفاتر کنسولی گرجستان در کشورهای همسایه مراجعه کنند. در چنین شرایطی، یک شهروند خارجی باید دارای ویزای ورود چندگانه یا اجازه اقامت معتبر کشوری باشد که در آن اقامت دارد.