تحصیل در کشور آرژانتین

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور آرژانتین را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور آرژانتین را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور آرژانتین
تحصیل در کشور آرژانتین

تحصیل در کشور آرژانتین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور آرژانتین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور آرژانتین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور آرژانتین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور آرژانتین

شروط و الزامات تحصیل در کشور آرژانتین

مراحل تحصیل در کشور آرژانتین

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور آرژانتین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور آرژانتین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور آرژانتین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور آرژانتین

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در آرژانتین

در این کشور به طور کلی در پایه ۱ تا ۴ بر روی سواد پایه تأکید صورت می‌گیرد. در پایه ششم در این کشور یک آزمون ملی برگزار می‌شود تا توانایی کودکان به طور دقیق مشخص شود. دوره‌های نظری و فنی نیز بخشی از نظام آموزشی در کشور آرژانتین محسوب می‌شود.

در کشور آرژانتین برخی از مدارس در دو نوبت اقدام به برگزاری کلاس‌های تقویتی می‌کنند. فعالیت‌های فوق برنامه در این زمینه رویکردهای مشخصی دارد. وضعیت برای یادگیری کامپیوتر در کشور آرژانتین به خوبی پیشرفته است. در نظام آموزشی کشور آرژانتین اهمیت زیادی به اعتبار دانشگاه‌ها داده می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در آرژانتین

یکی از آزمون‌هایی که برای ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی متقاضیان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی در آرژانتین در نظر گرفته شده است آزمون OET است. 

در این آزمون هر چهار مهارت زبانی با تأکید بر توانایی برقراری ارتباط صورت می‌گیرد. این آزمون استاندارد بیمارستان‌ها و کالج‌های معتبری است و به طور کلی سبب برقرار ارتباط در محیط‌های درمانی و بهداشتی می‌شود. آزمون‌های یادگیری زبان اسپانیایی نیز در این کشور برگزار می‌شود.

چاپ مقالات علمی در آرژانتین و تاثیر آن

شما با چاپ مقالات علمی می‌توانید سطح علمی خود را به اساتید این کشور نشان دهید و به این ترتیب امتیاز شما در ورود به بخش‌های دولتی بیشتر می‌شود. در صورتی که افراد بتوانند در کنفرانس‌های بین‌المللی کشور آرژانتین مقالات معتبری به ثبت برسانند، راه آن‌ها برای تحصیل در مقاطع بالاتر، هموارتر خواهد شد.

مقالات علمی سبب می‌شود که رزومه تحصیلی افراد قوی‌تر شود. حقیقت این است که شما برای ورود به مقطع دکترا در آرژانتین نیاز به مقاله ندارید اما وجود مقالات بین‌المللی، شانس شما را چند برابر می‌کند و همین‌طور مسیر خوبی برای بورسیه شدن شما ایجاد می‌کند. 

در نظر داشته باشید که بسیاری از شرکت‌های معتبر در آرژانتین شرایط استخدام را بر مبنای تعداد مقالات چاپ شده مربوطه در نظر گرفته‌اند به این ترتیب ورود به کار نیز برای شما بسیار ساده‌تر از سایر افرادخواهد بود.

تحصیل در کشور آرژانتین

تحصیل رایگان در آرژانتین

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس در کشور آرژانتین فراهم شده است؛ در این زمینه افراد می‌بایست مدرک دیپلم با معدل بالای ۱۷ داشته باشند تا دولت امکان تحصیل بدون هزینه در دانشگاه‌های معتبر کشور آرژانتین را فراهم سازد.

در نظر داشته باشید که برای تحصیل رایگان در این کشور باید بتوانید چندین موضوع را ارزیابی کنید، در ابتدا اینکه شما باید به عنوان یک شخص مفید از نظر علمی شناخته شوید تا اجازه تحصیل رایگان به شما داده شود. تحصیل رایگان به معنی رایگان بودن هزینه تحصیل است و شما برای زندگی در این کشور می‌بایست هزینه‌های دیگر را لحاظ کنید.

همچنین امکان تحصیل رایگان برای مقطع کارشناسی ارشد، برای کسانی که مقطع لیسانس را نیز در همان دانشگاه گذرانده‌اند فراهم شده است.

 سیستم تحصیل رایگان برای مقطع کارشناسی ارشد به این صورت است که فرد می‌بایست ۴ مقاله بین‌المللی داشته باشد، رزومه علمی خوبی باشد، مدرک زبان وی به روز و معادل‌سازی شده باشد و طرح تحصیلی خوبی داشته باشد. تحصیل در مقطع دکترا در کشور آرژانتین در دانشگاه‌های دولتی اغلب رایگان اعلام شده است.

دانشگاه های برتر در آرژانتین

کشور آرژانتین به دلیل آموزش با کیفیت یک کشور بسیار محبوب به شمار می‌رود. بسیاری از دانشگاه‌های دولتی نروژی و همین‌طور کالج‌های ایالتی در این کشور با شهریه رایگان همراه هستند. 

سیستم آموزش عالی در کشور آرژانتین شامل ۸ دانشگاه، ۹ نهاد دانشگاهی و همین‌طور ۲۰ کالج ایالتی است. در این کشور دو دانشکده هنر و ۱۶ کالج خصوصی نیز دیده می‌شود.

دانشگاه تکنولوژی بوئنوس آیرس یک دانشگاه خصوصی بوده و دارای سطح بالای آکادمیک است در زمینه مهندسی صنعتی مدیریت سیستم ها، برق و معماری و شیمی بسیار خوب عمل کرده و بهترین فضای آزمایشگاهی را در اختیار افراد قرار داده است.

دانشگاه ملی لاپلاتا یکی از بهترین مراکز دانشگاهی در کشور آرژانتین محسوب می‌شود و زیر نظر دولت نظارت می‌شود.

دانشگاه خصوصی آسترال یکی از دانشگاه‌های خوب و بسیار محبوب در کشور آرژانتین است که از بهترین سیستم‌های اروپایی الگو برداری کرده است.

دانشگاه بلگرانو در لیست دانشگاه‌های خصوصی در کشور آرژانتین قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور آرژانتین محسوب می‌شود؛ در این دانشگاه ۲۳ مدرک حرفه‌ای در ۱۰ واحد آکادمیک ارائه می‌شود. این دانشگاه در بخش‌های کشاورزی، معماری، شهرسازی و علوم اقتصاد بسیار موفق بوده است.

دانشگاه ملی دکوردوبا یکی از پیشروترین دانشگاه‌های کشور آرژانتین است کهدر زمینه خوابگاه و تسهیلات رفاهی بسیار عالی پیش رفته است؛ رشته‌های مربوط به علوم انسانی و تربیتی، روزنامه نگاری و همین‌طور علوم طبیعی در این دانشگاه دیده می‌شوند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در آرژانتین

دانشگاه بوئنوس آیرس یکی از مهم‌ترین دانشگاه هایی است که توسط وزارت علوم مورد تأیید قرار گرفته است. دیگر دانشگاه هایی که در سال 2022 مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفته‌اند عبارت‌اند از :

  • University Nacional De Cordoba
  • National University of La Plata

معادل سازی مدارک در آرژانتین

فرآیند معادل‌سازی مدارک در آرژانتین به صورت اصلی دنبال می‌شود و کمتر دانشگاهی این فرآیند را در قالب پشتیبانی دنبال می‌کند. اقدامات اصلاحی در خصوص معادل‌سازی مدارک صورت می‌گیرد و فضای کاری نیز به صورت اجرایی و نظارتی است.

در صورتی که شما دانشجوی مهمان کامل (برای مقطع کارشناسی) در آرژانتین باشید، نیاز است که در ابتدا ریزنمرات شما به دبیرخانه دانشگاه مورد نظر ارائه شود و شماره و ثبت به طور دقیق صورت بگیرد، گاه نیاز است که ریزنمرات فرد به رئیس اداره آموزش نیز ارجاع داده شود.

 پس از دریافت مدارک توسط رئیس اداره آموزش، رونوشتی اعلام می‌شود، کدگذاری ارجاع از موضوعات بسیار مهمی است که می‌بایست توسط رئیس اداره آموزش صورت بگیرد. در نهایت نیاز است که فرم مخصوص را تکمیل نمایید؛ این فرم ارزیابی می‌کند که کدام یک از کورس‌های گذرانده شده در وضعیت معادل قرار می‌گیرد و کدام یک می‌بایست در وضعیت بیرونی وارد شود.

برای معادل‌سازی مدارک تحصیلات تکمیلی، نیاز است که فرم دروس معادل‌سازی شده در دو نسخه تحویل داده شود. برخی از کورس‌های معادل‌سازی شده،  نیاز به پرداخت هزینه دارند و برخی دیگر نیز در زمینه ثبت و شماره ارزیابی می‌شوند.

در نهایت فرم مهر شده به دانشکده برای درج در پرونده ارسال می‌شود. سیستم معادل‌سازی مدرک در آرژانتین در برخی از رشته‌ها با سخت گیری بیشتری همراه است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب