تحصیل در کشور ازبکستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور ازبکستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور ازبکستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور ازبکستان
تحصیل در کشور ازبکستان

تحصیل در کشور ازبکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور ازبکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور ازبکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور ازبکستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور ازبکستان

شروط و الزامات تحصیل در کشور ازبکستان

مراحل تحصیل در کشور ازبکستان

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور ازبکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور ازبکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور ازبکستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور ازبکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی ازبکستان

در حال حاضر در کشور ازبکستان بیش از 9 هزار و 748 باب مدرسه دیده می­ شود و بیش از 6 میلیون نفر در این مدارس در حال تحصیل هستند. مدارس راهنمایی کشور ازبکستان آموزش به 7 زبان دنیا را در پیش گرفته اند که زبان ازبکی و تاجیکی از گزینه های بسیار مهم محسوب می­ شود. کارایی آموزشی در این کشور به صورت جدی دنبال شده است. آموزش های پیوسته در این کشور سبب می ­شود که روند استراحتی به صورت حرفه ای دنبال شود. 

آموزش متوسطه تخصص از دوره 3 ساله اجباری و داوطلبانه صورت می­ گیرد. یادگیری دروس در پیش دانشگاهی ها و کالج ها به صورت روزانه صورت می ­گیرد. شاخص های رتبه بندی در این کشور بر اساس تشخیص استعداد پیش می­ رود.

آموزش عالی در کشور ازبکستان پس از استقلال صورت می ­گیرد این در حالی است که به  طور کلی در کشور ازبکستان بیش از 9 دانشکده مهندسی و 3 دانشکده کشاورزی و یک دانشکده اقتصاد ملی صورت گرفته است.

پس از استقلال کشور ازبکستان سیستم آموزش عالی به طور کلی دگرگون شده است و امکانات زیادی برای همکاری با مراکز علمی صورت می­ گیرد. 

شرکت در آزمون های بین المللی در ازبکستان

آزمون SAT یکی از آزمون های پر اهمیت در ازبکستان است و دروس در این آزمون دارای نمرات 200 الی 800 هستند. داوطلبان در این آزمون باید بتوانند حداقل نمره لازم را اخذ نمایند به طور کلی دروس ریاضی و درک مطلب و انشا از موارد خوب برای شرکت در این آزمون محسوب می­ شود. 

هر بخش دارای نمرات مهمی است و به طور کلی اعتبارات بین المللی در این زمینه ارزیابی های درستی داشته است. وضعیت درک مطلب در این کشور به صورت دقیق ارزیابی شده است و البته که آزمون های تخصصی در این کشور شامل موارد مشخصی است. مدت اعتبار در این زمینه به طور کلی دقیق است.

دانشگاه های برتر در ازبکستان

دانشگاه ملی کشور ازبکستان یک دانشگاه علمی آموزشی بسیار معتبر است که در شهر تاشکند قرار دارد. این دانشگاه قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه کشور ازبکستان است. این دانشگاه در سال 1920 دارای 1200 دانشجو است. 

دانشگاه دولتی اقتصاد تاشکند از دسته دانشگاه های معتبر اقتصادی محسوب می­ شود که شامل 7 دانشکده و 28 واحد دانشگاهی است. این دانشگاه در حدود 10.000 دانش آموزش دارد و یکی از بزرگترین دانشگاه های اقتصادی در کشور ازبکستان محسوب می­ شود. 

دانشگاه فنی دولتی تاشکند کشور ازبکستان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های این کشور است که در حال حاضر دارای 6 دانشکده و همینطور اساتید بسیار متخصص در رشته های فنی و مهندسی است. در این دانشگاه 56 اداره وجود دارد و 74 دکترای علوم را پوش می ­دهد. 

یکی از بزرگترین دانشگاه های ازبکستان دانشگاه فناوری اطلاعات تاشکند نام گرفته است که در زمینه ارتباطات فنی برق بسیار عالی عمل کرده است در این دانشگاه از بهترین استعدادهای ict دعوت به عمل می­ آید.

دانشگاه جهانی اقتصاد و دیپلماسی در تاشکند از دانشگاه های بسیار عالی محسوب می ­شود این دانشگاه به طور کلی در پایتخت کشور ازبکستان قرار دارد و یک موسسه دولتی با آموزش های توسعه یافته است و دارای شبکه قوی از فارغ التحصیلان محسوب می­ شود. 

دانشگاه دولتی زبان های خارجی ازبکستان یکی از بهترین دانشگاه های دولتی در سطح جهان شناخته شده است. در این دانشگاه از اهمیت زبان در دنیای مدرن به صورت جدی صحبت می ­شود. ز

تحصیل در کشور ازبکستان

تحصیل رایگان در ازبکستان

برای تحصیل رایگان در کشور ازبکستان نیاز است چندین موضوع ارزیابی شود. اول اینکه تحصیل رایگان تنها در دانشگاه های دولتی صورت می­ گیرد و شرایط تحصیل رایگان برای دانشگاه های خصوصی کشور ازبکستان به ندرت دیده شده است. 

در شرایط تحصیل رایگان کشور ازبکستان اینطور مشخص است که اگر فرد از نظر علمی و سواد تحصیلی قوی باشد اما هزینه لازم برای تحصیل را نداشته باشد نیاز است که فرم درخواست تحصیل رایگان را با ضمیمه رزومه علمی خود ارسال نماید البته که روند تحصیل رایگان در این کشور می ­تواند به بهترین شکل رویت شود. برای تحصیل رایگان افرادی که دارای معدل بالای 18 هستند گزینه های مناسبی هستند.

مورد بعدی برای تحصیل رایگان در کشور ازبکستان برای کسانی است که می ­توانند وارد طرح های پژوهشی شوند، طرح های پژوهشی در این کشور شامل موارد مشخصی است البته که در این طرح ها از امتیازات مشخصی استفاده شده است و روند تحصیلات رایگان در کشور ازبکستان را به خوبی پیش می­ گیرد.

تحصیل رایگان برای دو ترم اول صادر می­ شود و پس از آن در صورتی که شرایط برای فرد مناسب باشد می تواند برای ترم های بعد نیز تمدید داشته باشد. شرایط تحصیل رایگان در کشور ازبکستان در سال جدید به نفع رشته های پزشکی اعلام شده است.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ازبکستان

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ازبکستان به خوبی ارزیابی شده است، وام های کم بهره و همینطور یک سری شرایط دقیق در زمینه های مالی به صورتی دنبال می ­شود که شخص بتواند دوره های سپرده اقتصادی را به خوبی دنبال نماید. 

از یاد نبرید که وضعیت بانکی در ازبکستان می تواند شما را به مسیر سرمایه گذاری نزدیکتر نماید. در هر صورت بسیار مهم است که بتوانید خدمات بانکی و مالی خوبی داشته باشید. دوره های گردش مالی در این کشور ارزیابی شده است. البته که دولت سعی کرده فضای اقتصادی خوبی فراهم سازد. در هر صورت شما باید خدمات بانکی خوبی داشته باشید.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در ازبکستان

بیمه های درمانی در ازبکستان به طور کلی بر اساس شرکت یا مکان های خاص ارزیابی می ­شود و  البته که باید بتوانید در ابتدا آزمایش لازم در خصوص شرایط سلامت خود را در نظر داشته باشید.

 پوشش های بیمه تکمیلی در این کشور و همینطور وضعیت بیمه بر اساس بیماری های خاص از موضوعات بسیار پر اهمیت محسوب می ­شود. بیمه های سرمایه گذاری و خدماتی از موارد بسیار عالی هستند.

معادل سازی مدارک در ازبکستان

معادلسازی مدارک در ازبکستان برای دوره های دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس صورت می­ گیرد البته که اگر شخص مدرک دیپلم داشته باشد و مدرک دیپلم خود را با معدل بالای 18 در نظر گرفته باشد نیاز است که مراحل معادل سازی مدارک در یک مرحله صورت بگیرد. 

شما باید فرم درخواست را تکمیل کنید و البته که باید سعی کنید مدارک و ریزنمرات بالایی نیز داشته باشید. در صورتی که مدرک دیپلم شما با معدل بالای 16 ارزیابی شود نیاز است که مدرک دیپلم شما در طی دو مرحله با مصاحبه صورت بگیرد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب