تحصیل در کشور استرالیا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور استرالیا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور استرالیا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور استرالیا
تحصیل در کشور استرالیا

تحصیل در کشور استرالیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور استرالیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور استرالیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور استرالیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور استرالیا

شروط و الزامات تحصیل در کشور استرالیا

مراحل تحصیل در کشور استرالیا

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور استرالیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور استرالیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور استرالیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور استرالیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی استرالیا

در کشور استرالیا مدارس به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم‌بندی می‌شوند. معمولاً دانش آموزان تحصیلات خود را در نزدیک‌ترین مدرسه به محل زندگی‌شان آغاز می‌کنند. دوره‌های تحصیلی پیش از دانشگاه در استرالیا شامل دبستان، راهنمایی و دبیرستان می‌باشد. تحصیل برای دانش آموزان تا سن ۱۵ سالگی یا تا پایه دهم اجباری است.

پس از آن دانش آموزان می‌توانند برای کسب آمادگی‌های لازم وارد کالج‌ها شوند و مدرک دیپلم دوازده ساله خود را اخذ کنند. دانش آموزان پس از پایان کالج می‌توانند وارد دانشگاه شوند.

 پذیرش در دانشگاه‌ها با توجه به گواهی «TES» انجام می‌شود؛ ارائه این گواهی در ایالت‌های مختلف به روش‌های مختلفی است و همچنین میزان تأثیر آن در پذیرش در دانشگاه‌ها از سوی خود دانشگاه‌ها تعیین می‌شود. کشور استرالیا دارای ۳۹ دانشگاه و ۴۹ کالج است.

تحصیل در مدارس استرالیا

بسیاری از ایرانیان مقیم استرالیا ترجیح می‌دهند فرزندانشان در مدارس ایرانی در استرالیا تحصیل کنند. به‌طورکلی می‌توان گفت در تمام کشورهایی که ایران سفارت دارد، مدارس ایرانی نیز وجود دارند. در واقع فرزندان شما با تحصیل در این مدارس می‌توانند با تحصیل مطابق با فرهنگ ایرانی رشد کنند و با اصول اخلاقی ایران آشنا باشند.

این مدارس در شهرهای بزرگ استرالیا مانند ملبورن «Melbourne»، سیدنی «Sydney» و استرالیای غربی «Western Australia» وجود دارند.

مدارس ایرانی در تمام مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان وجود دارند و پس از طی کردن دوران تحصیلی تا سال دهم می‌توانند در این مدارس تحصیل کنند و پس از آن وارد کالج‌ها شوند تا برای ورود به دانشگاه آماده شوند.

اعتبار دانشگاه های استرالیا

همان‌طور که گفتیم سطح علمی بالا و کیفیت آموزشی یکی از عواملی است که باعث شده تا تحصیل در استرالیا مورد استقبال بسیاری از دانشجویان بین‌الملل قرار بگیرد. دانشگاه‌های استرالیا از رتبه‌های بسیار خوبی در رنکینگ‌های جهانی «QS World University Rankings» قرار دارند.

بهتر است بدانید دانشگاه‌های این کشور با دانشگاه‌های اروپا و آمریکا برابری می‌کند. بیش از ۳۰ دانشگاه در این کشور در بین هزار دانشگاه اول جهان و تعدادی از آن‌ها در بین ۱۰۰ دانشگاه اول جهان قرار دارند. 

برخی از رشته‌ها در استرالیا نسبت به سایرین باکیفیت بسیار بیشتری ارائه می‌شوند و همین موضوع باعث شده است که افرادی که فارغ‌التحصیل این رشته‌ها هستند؛ از اعتبار خوبی در سطح بین‌الملل برخوردار باشند.

تحصیل در کشور استرالیا

معادل سازی مدارک در استرالیا

دولت استرالیا سازمانی را برای ارزیابی مدارک تحصیلی افرادی که برای کار و تحصیل در این کشور درخواست می‌دهند، اختصاص داده است. شما باید مدارک تأییدشده خود را ترجمه کنید و برای این سازمان ارسال کنید. روند تأیید و ترجمه به‌صورت زیر است:

ابتدا باید مدرک پیش‌دانشگاهی و دیپلم خود را به اداره آموزش‌وپرورش «Ministry of Education» ببرید تا مهر تأیید آن‌ها را دریافت کنید. مدارک دانشگاهی شما نیز باید دارای مهر تأیید دانشگاه محل تحصیلتان باشند. 

پس از آن لازم است که تمام مدارک تحصیلی و مدارک شناسایی خود را به مترجم‌هایی که از سوی سفارت استرالیا «Australian Embassy in Iran» تأییدشده‌اند بسپارید. پس از ترجمه باید مدارک خود را به سفارت استرالیا تحویل دهید تا آن‌ها مدارک شما را برای سازمان‌های مربوطه ارسال کنند. معمولاً ارائه جواب تأیید یا عدم‌تأیید مدارک تحصیلی شما بین یک تا چهار ماه طول خواهد کشید. 

اگر مدرک تحصیلی شما از دانشگاهی باشد که توسط کشور استرالیا مورد تأیید قرارگرفته باشد؛ به‌راحتی پذیرفته خواهید شد و شما می‌توانید پروسه پذیرش خود را ادامه دهید. اما اگر از سایر دانشگاه‌ها مدرک گرفته باشید؛ ابتدا واحدهایی که گذرانده‌اید با واحدهای ارائه‌شده در کشور استرالیا مقایسه خواهد شد و در صورت برابری واحدهای ارائه‌شده، مدرک شما مورد تأیید این سازمان قرار خواهد گرفت.

آزمون های ورودی استرالیا

پذیرش دانشجو و تحصیل در استرالیا باتوجه‌به رزومه تحصیلی دانشجویان صورت می‌گیرد و دانشگاه‌های این کشور آزمون ورودی ندارند. البته بهتر است که بدانید رشته‌های پزشکی در استرالیا دارای آزمون ورودی هستند.

دانشجویانی که قصد تحصیل در این رشته را دارند؛ باید لیسانس بگیرند و پس از آن در آزمون ورودی رشته پزشکی شرکت کنند و در صورت کسب نمره قبولی می‌توانند به تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های این کشور بپردازند.

 همچنین دانشجویانی که قصد تحصیل در دوره تخصص پزشکی را دارند باید در آزمونی موسوم به آزمون «AMC» شرکت کنند و از آن نمره قبولی بگیرند.

افرادی که پیش از ورود به دانشگاه در کالج‌های استرالیا به تحصیل می‌پردازند نیز باید در آزمون «SAT» شرکت کنند. این آزمون از دروسی است که شما در کالج می‌خوانید. 

این آزمون ملاک برخی از دانشگاه‌ها برای پذیرش دانشجویان است و برخی دیگر اهمیتی به نمره این آزمون نمی‌دهند و باتوجه‌به موارد دیگر دانشجویان را پذیرش می‌کنند. می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه موردِنظر خود درباره این آزمون و میزان تأثیر آن بر پذیرش اطلاعات لازم را کسب کنید.

آزمون های بین‌المللی استرالیا

آزمون‌های بین‌المللی از دیگر فاکتورهایی هستند که قابلیت تقویت رزومه تحصیلی شما را دارند. همان‌طور که می‌دانید آزمون‌های زبان مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی هستند که در سطح جهان برگزار می‌شود. ازآنجایی‌که ارائه مدرک زبان یک شرط بسیار مهم برای تحصیل در استرالیا است؛ شما ناخودآگاه از این موهبت بهره‌مند خواهید شد.

توجه داشته باشید که این آزمون‌ها در رشته‌های تحصیلی مختلف نیز برگزار می‌شوند و مهارت‌های تئوری و عملی را در برمی‌گیرند. شرکت در این آزمون‌ها تجربه شما را برای ورود به بازار کار تا حد زیادی افزایش می‌دهد و باعث ارتقای سطح علمی شما خواهد شد.

چاپ مقالات علمی در استرالیا

ارائه مقالات علمی در دانشگاه‌های استرالیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ خواه مقاله را حین تحصیل در استرالیا ارائه دهید، یا پیش از ورود به استرالیا دارای یک یا چند مقاله در کارنامه تحصیلی خود باشید. داشتن مقاله باعث می‌شود که شانس شما برای اخذ پذیرش در استرالیا افزایش پیدا کند.

بهتر است بدانید مقاله‌های تحصیلی باعث می‌شوند شما راحت‌تر بتوانید بورسیه‌های تحصیلی بگیرید و به تحصیل رایگان و کم‌هزینه در کشور استرالیا برسید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب