تحصیل در کشور اسلواکی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور اسلواکی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور اسلواکی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور اسلواکی
تحصیل در کشور اسلواکی

تحصیل در کشور اسلواکی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور اسلواکی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور اسلواکی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور اسلواکی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور اسلواکی

شروط و الزامات تحصیل در کشور اسلواکی

مراحل تحصیل در کشور اسلواکی

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور اسلواکی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور اسلواکی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور اسلواکی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور اسلواکی

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی اسلواکی

هزینه تحصیل در کشور اسلواکی گران نیست اما ورود به مقطع دکترا در کشور اسلواکی نیاز به رزومه تحصیل قوی دارد. دولت کشور اسلواکی با نظر سنجی از سوی مردم سعی می کند مشکلات نظام آموزشی این کشور را تغییر دهد.

 مشکلات نظام آموزشی در کشور اسلواکی از سوی تحلیلگران نیز ارزیابی می شود. یک سیستم یکپارچه و بدون نقص هدف مشترک نظام آموزشی در کشور اسلواکی محسوب می شود. فعالیت های آموزشی در این راستا روز به روز بیشتر می شود.

 مهارت های لازم در این زمینه به بهترین شکل ممکن رویت شده است. تحصیل این کشور سبب می شود که در ابتدا اقامت موقت داشته باشید اما پس از یک دوره مشخص شرایط برای اقامت دائم نیز فراهم می شود.

تحصیل رایگان در اسلواکی

تحصیل رایگان در کشور اسلواکی در مقطع لیسانس و کارشناسی ارشد و دکترا بسیار زیاد دیده می شود، بورسیه تحصیلی در این کشور به طور کلی نیاز به مدرک زبان انگلیسی ندارد و زبان تحصیل اسلواکی است. اینطور که مشخص است افراد برای استفاده از تحصیل رایگان در کشور اسلواکی می بایست به مدت مشخص مثلاً 1 سال یا دو ترم در یکی از دانشگاه های این کشور تحصیل کنند به این ترتیب به سادگی شرایط تحصیل در کشور اسلواکی برای فرد فراهم می شود. 

تحصیل رایگان یعنی دانشگاه مورد نظر زیر نظر دولت هزینه شهریه دانشگاهی را پرداخت کند. وضعیت تحصیل رایگان در کشور اسلواکی در سال های اخیر با تغییراتی روبرو شده است. اینطور که شاخص های روتین اقتصادی نشان می دهد اگر شما قصد دارید از تحصیل رایگان برای رشته عمران و سازه در کشور اسلواکی برخوردار شوید باید رزومه تحصیلی و نمونه کار بسیار قوی داشته باشید. 

روند تحصیل رایگان در کشور اسلواکی بیشتر برای کسانی که نبوغ زیادی دارند و می توانند به اقتصاد کشور اسلواکی کمک شایانی نمایند. هزینه تحصیل در کشور اسلواکی برای افرادی که به زبان اسلواکی تسلط دارند رایگان است. ویزای تحصیلی کشور اسلواکی نیز در یک دوره 4 ماهه صادر می شود. هر یک از دانشگاه های کشور اسلواکی شرایط طرح درس مربوط به خود دارند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در اسلواکی

بیمه دانشجویی شامل حال همه افرادی که ورود به دانشگاه های دولتی دارند می شود، شرایط استفاده از بیمه های درمانی و دانشجویی در اسلواکی این است که فرم مخصوص را تکمیل کرده باشید. در نظر داشته باشید که تسهیلات درمانی در اسلواکی به طور کلی شاخص های روتینی دارد.

 اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد بیمه های درمانی در اسلواکی زیر نظر دولت در نظر گرفته می شود اما بیمه های سرمایه گذاری بیشتر در بخش شرکت های خصوصی دنبال شده است. وضعیت بیمه شدگان در اسلواکی در سال های اخیر بهبود داشته است.

تحصیل در کشور اسلواکی

معادل سازی مدارک در اسلواکی

برای معادل سازی مدرک دیپلم باید دیپلم تجربی و ریاضی ارزیابی شود، مدرک دیپلم فنی در این راستا اعتباری نخواهد داشت. شایان ذکر است که روال معادل سازی مدارک تحصیلی در اسلواکی به طور کلی به این صورت است که در ابتدا درخواست مورد نظر داده می شود سپس شرایط درخواست ارزیابی می شود تا مشخص شود که آیا افراد واجد شرایط هستند یا خیر هزینه بررسی واریز می شود و بین یک الی سه هفته زمان نیاز است که معادل سازی مدرک صورت بگیرد.

 مدرک دیپلم فنی در اسلواکی از مدارک بسیار مهمی است که دولت سعی کرده به آن اهمیت دهد اما هنوز در مسیر معادلسازی دیده نمی شود پس از تأیید اولیه یک پروسه یک ماهه زمان نیاز است که شرایط مدارک شما ارزیابی شود. شرایط مدارک نشان دهنده وضعیت تحصیل فرد است. 

در نظر داشته باشید که معادلسازی در این راستا بر اساس پژوهش به طور دقیق صورت می گیرد. اینطور که شاخص ها نشان می دهد وضعیت تحصیل در اسلواکی به طور کلی در محدودیت های سنی متنوعی ارزیابی شده است در صورتی که 5 سال از آخرین مدرک تحصیلی شما گذشته باشد به شما یک دوره یک ساله به عنوان پیش نیاز ارائه می شود که باید بگذارید تا از مدرک معادل خود استفاده کنید.

اعتبار دانشگاه های اسلواکی و انتقال به کشور های دیگر

دانشگاه علوم پزشکی براتیسالاوا یکی از بهترین دانشگاه های کشور اسلواکی است که توانسته مجموعه ای از 1.250 موسسه برتر را مدنظر قرار دهد. در هر صورت این دانشگاه به کشور شعبه دارد. رتبه جهانی دانشگاه 673 اعلام شده است، رنکینگ داخلی آن 1 بوده و در بخش پزشکی بالینی نیز رتبه 576 دارد.

 رنکینگ اشتغال فارغ التحصیلان از این دانشگاه 1000 است. رنکینگ خروجی تحقیقات در این دانشگاه 602 است و رنگینگ کیفیت انتشارات در کشور اسلواکی نیز 762 است. رنکینگ تأثیر گذاری در کشور اسلواکی نیز 691 بوده و رنکینگ تقدیرنامه 541 است امتیاز کلی در کشور اسلواکی 72 است.

بورسیه تحصیلی در اسلواکی

یکی از بورسیه های تحصیلی در کشور اسلواکی که به زبان اسلواکی بوده و نیاز به مدرک زبان انگلیسی نباشد SLOVAK GOVERNMENT نامیده می شود که در دانشگاه های مختلف این کشور گزارش شده است. این بورسیه برای مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا رویت شده است. 

کشورهای افغانستان و عراق و سوریه و ایران از کشورهایی هستند که شانس قبولی بیشتری به نسبت سایر گروه ها دارند. در این بوریه به میزان 280 یورو کمک مال برای هر ماه در نظر گرفته می شود.

 برای رشته های مدیریتی 35 یورو برای بخش های مدیریتی پروژه در نظر گرفته می شود. همینطور 80 یورو نیز برای خرید کتاب و … مدنظر قرار می گیرد. شهریه دانشگاه های کشور اسلواکی بر اساس نوع رشته مشخص می شود

سخن پایانی

جهت تحصیل در اسلواکی و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

 پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به اتریش اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب