تحصیل در کشور الجزایر

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور الجزایر را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور الجزایر را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور الجزایر
تحصیل در کشور الجزایر

تحصیل در کشور الجزایر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور الجزایر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور الجزایر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور الجزایر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور الجزایر

شروط و الزامات تحصیل در کشور الجزایر

مراحل تحصیل در کشور الجزایر

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور الجزایر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور الجزایر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور الجزایر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور الجزایر

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی الجزایر

وضعیت تحصیل دوره های ابتدایی و راهنمایی در الجزایر رایگان است. به طور کلی کودکان در این کشور دوره‌های تحصیلی زیر 16 سال را بدون هزینه طی می‌کنند.

 در نظر داشته باشید که کودکان در الجزایر از نظر سنی دارای شرایط مشخصی شوند و افراد از سن 7 سالگی باید تحصیل خود در دوره ابتدایی را دنبال کنند.

کسانی که دارای استعدادهای برتر هستند و شرایط یادگیری دروس در آنها به صورتی است که بتوانند چندین دوره را با هم و یا زودتر بگذرانند، می‌توانند در یادگیری دروس شرایط خوبی داشته باشند. 

یک اصل اقتصادی درست در الجزایر این است که فرد باید بتواند یادگیری دروس تحصیلی را به بهترین شکل ممکن دنبال نماید. بسیار مهم است که شما بتوانید رشته علمی انتخاب کنید که با شرایط تحصیلی شما سازگار باشد و برای ورود به شغل نیز امتیاز خوبی در اختیار شما قرار دهد.

چاپ مقالات علمی در الجزایر و تاثیر آن

شما با چاپ مقالات علمی می‌توانید:

  1.  همیشه در یادگیری دروس از سایر افراد جلوتر باشید
  2.  برای ورود به دانشگاه های برتر شانس بالاتری داشته باشید
  3.  برای ورود بدون آزمون مقطع دکترا شانس بالاتری داشته باشید
  4.  در اخذ ویزای تحصیلی کشور الجزایر امتیاز خوبی داشته باشید
  5. روش پژوهش کردن را یاد بگیرید و سعی کنید فضای تحقیق مشخصی را دنبال کنید

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در الجزایر

مدرسه Miio یک مدرسه دو زبانه در الجزایر است که دانش‌آموزان را به یادگیری هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی تشویق می‌کند. این مدرسه به طور کلی افراد از سن 3 الی 18 سال را پوشش می‌دهد. 

راندمان تحصیلی در الجزایر در دو سطح است. سطح اول کسانی هستند که از نظر علمی قوی هستند و می‌توانند هر دو زبان را موازی یاد بگیرد و دسته دوم کسانی هستند که از نظر علمی در وضعیت متوسطی هستند، در هر صورت ارزیابی های صورت گرفته نشان می‌دهد که آزمون هایی که در زمینه ورود به هر دو سطح دیده می‌شود.

 به طور کلی شامل یادگیری دروس در حد بین‌‌المللی است.  به طور کلی مدارس بومی در الجزایر بسیار زیاد هستند و رده های سنی 5 الی 17 سال بیشترین افرادی هستند که تصمیم به شرکت در مدارس بین‌المللی می‌گیرند.

مدرسه یادگیری زبان به سبک الجزایر یکی از مدارس بین‌المللی است که یادگیری دروس را به صورتی پیش می‌برد که فرد هیچ کم و کاستی در صحبت به زبان مردم این کشور نداشته باشد. هزینه های تحصیل و روند تحصیل در الجزایر نیز در سال های اخیر بهتر شده است. مدل های آموزشی در این مدرسه زیر نظر دولت ارزیابی می‌شود.

تحصیل در کشور الجزایر

تحصیل رایگان در الجزایر

شرایط تحصیل رایگان در دانشگاه های کشور الجزایر به خصوص دانشگاه ملی الجزیره با ارزیابی دقیق شرایط علمی افراد صورت می‌گیرد. تا چند سال گذشته ایران در لیست پذیرش تحصیل رایگان در کشور الجزایر قرار نداشت اما دولت طبق اطلاعیه جدید خود اعلام کرده است که برای سال 2020-2021 ایران نیز می‌تواند در لیست تحصیل رایگان این کشور قرار بگیرد.

موسسات خصوصی در کشور الجزایر شرایط تحصیل با کمک هزینه های تحصیلی و وام را فراهم ساخته‌اند اما تحصیل رایگان در دانشگاه های خصوصی کشور الجزایر کمتر دیده می‌شود. به طور کلی مدارج علمی بالایی در کشور الجزایر دیده می‌شود و دانشجویان بین‌المللی در این زمینه نتیجه خوبی می‌گیرند. 

تحصیل رایگان در رشته های عمران و شهرسازی نسبت به سایر رشته ها با جذب بالاتری همراه است. وضعیت تحصیل رایگان در این کشور در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. حقیقت امر این است که کسانی که قصد تحصیل رایگان در کشور الجزایر دارند باید بدانند که پروسه های تحصیلی رایگان در کشور الجزایر بر اساس شبکه های گسترده ای از سرمایه گذاران خارجی صورت می‌گیرد و دولت کشور الجزایر سعی در کنترل این موضوع دارد.

 از یاد نبرید که افراد برای ارتقای تحصیلی در کشور الجزایر باید بتوانند سطح دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کنند را در نظر داشته باشند.

دانشگاه های برتر در الجزایر

دانشگاه ملی الجزیره در کشور الجزایر توسط گروهی از فرانسویان در قرن 19 میلادی تأسیس شد. این دانشگاه در سال 1850 به عنوان یک مدرسه برای آموزش دین و مسائل اسلامی برای مسلمان در نظر گرفته می‌شد. 

دانشگاه بجایا یکی از دانشگاه های بسیار عالی در رشته های علوم انسانی، علوم اقتصادی، مدیریت و علوم تجربی است. در این دانشگاه رویکردهای دقیق و صحیحی در زمینه مدل سازی و بهینه سازی و همینطور فضای مواد و تکنولوژی دیده می‌شود و رشته های مهندسی محیط زیست، اطلاعات تکنولوژی صنعتی و همینطور زبان مهندسی نیز به صورت استاندارد ارائه می‌شوند.

دانشگاه علم و صنعت USTHB بزرگترین دانشگاه کشور الجزایر محسوب می‌شود که دارای دوره های تحصیلی محاسبات ریاضیات و کاربردها، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و همینطور مهندسی عمران و فناوری های اطلاعات و مهندسی فرآیند و مهندسی مکانیک است.

دانشگاه مولود مامری در لیست دانشگاه‌های های برتر در الجزایر است، این دانشگاه زبان فرانسوی را برای آموزش انتخاب کرده است و دارای هشت دانشکده در 25 واحد تحصیلی است. 

معادل سازی مدارک در الجزایر

روند معادل سازی مدارک در کشور الجزایر به این صورت است که شما فرم مخصوص را تکمیل و منتظر پاسخ می‌شوید، گاهاً از شما خواسته می‌شود که سعی کنید مدرک مورد نظر را ارزیابی کنید، مدرک تحصیلی شما به طور کلی باید دارای شرایط خاصی باشد. 

پس از اینکه ارزیابی های اولیه صورت گرفت شرایط به این صورت پیش می‌رود که تطابق تحصیلی به بهترین شکل ممکن ارزیابی شود. تطبیق واحدهای درسی در کشور الجزایر بر اساس نوع مدرک مورد نظر و بر اساس ردیف نمره مجاز که گروه A و B هستند، مشخص می‌شود.

 اعتبار دانشگاه های کشور الجزایر نشان داده است که اگر فرد دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه های دولتی کشور الجزایر باشد نیاز است که بتواند رزومه تحصیلی کوتاه اما خوب داشته باشد. امنیت شغلی در این زمینه اهمیت زیادی دارد و کسانی که یک دوره با مدرک تحصیلی خود در کشور مبدأ وارد کار شده‌اند و سابقه کاری دارند به سادگی می‌توانند پروسه معادل سازی مدارک را طی نمایند.

اعتبار دانشگاه های الجزایر و انتقال به کشور های دیگر

  • Universite de Mascara    رتبه 4036
  • Universite d alger 3     رتبه 14962
  • Universite de Setif 2    رتبه 14961
  • Ecole National polytechnique d Oran رتبه 15266

فهرست مطالب

فهرست مطالب