تحصیل در کشور امارات

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور امارات را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور امارات را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور امارات
تحصیل در کشور امارات

تحصیل در کشور امارات

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور امارات را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور امارات میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور امارات فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور امارات

شروط و الزامات تحصیل در کشور امارات

مراحل تحصیل در کشور امارات

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور امارات میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور امارات را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور امارات هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور امارات

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی امارات

 قوانین تحصیل در کشور امارات مشخص است و افراد باید بتوانند طبق قوانین تعیین شده تحصیلات خود را به اتمام برسانند. مشخص است که برای تحصیل در کشور امارات باید سعی شود در ابتدا با فرهنگ زندگی این کشور آشنایی دقیق و کامل صورت بگیرد. 

در صورتی که در مدارس بین‌المللی این کشور تحصیل می‌کنید بهتر است بتوانید رویکردهای دقیق و اصولی را مدنظر قرار دهید، در هر صورت شما می‌بایست بتوانید مسیر تحصیل درستی را طی کنید در این زمینه هزینه تحصیل نیز لحاظ می‌شود. برخی از مدارس در کشور امارات از نظام آمریکایی برای تحصیل استفاده می‌کنند.

شرکت در آزمون های بین المللی در امارات

یکی از آزمون های بین‌المللی که در امارات دیده می‌شود در زمینه بهبود ارتباط با دیگران است. در نظر داشته باشید که افراد باید در این زمینه سطح زبان خود را تقویت کنند تا بتوانید به صورت منظم با مردم امارات ارتباط بگیرند.

دوره های زبان در امارات به صورت فشرده و منظم و مجازی دنبال می‌شود. سطح زبان در 4 بخش مهم تأکید دارد. شما می‌توانید دوره های IELTS ، TOFEL، TOEIC ، BULATS ، YLE را نیز بگذرانید این دوره ها در نهایت با یک آزمون بین‌المللی همراه هستند.

تحصیل پزشکی در امارات

تحصیل پزشکی در امارات به صورت پیوسته امکان پذیر نیست و شما می‌بایست در ابتدا ورود به رشته هایی مانند زیست‌شناسی و یا رشته های علوم پایه داشته باشید و لیسانس دریافت نمایید، پس از این دوره در یک آزمون شرکت خواهید نمود که شرایط برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس شما در بخش پزشکی را فراهم می‌شود.

 در نظر داشته باشید این روش بسیار آسان‌تر از پذیرش پزشکی با کنکور است؛ دوره هایی که در این رشته به شما تدریس می‌شود بسیار کاربردی بوده و شرایط کار بی‌نظیری دارد.

حقیقت این است که برای تحصیل پزشکی در امارات نیاز است که یک سری اصول به طور دقیق ارزیابی شود:

 اول اینکه افراد باید مدرک دیپلم دوازده ساله داشته باشند نیاز است که نامه از دانشگاه ارائه دهند، بسیار مهم است که بتوانید نامه تمکن مالی داشته باشید، در این راستا می‌بایست شرایط پذیرش افراد نیز ارزیابی شود. برای تحصیل پزشکی در امارات بسیار مهم است که بتوانید رتبه های علمی بالایی داشته باشید.

تحصیل در کشور امارات

تحصیل رایگان در امارات

تحصیل رایگان از بحث های داغ در دنیا محسوب می‌شود و شرایط تحصیل رایگان در این کشور برای رشته های مختلف به خصوص رشته فناوری اطلاعات و مهندسی دیده می‌شود. 

حقیقت این است که برای تحصیل رایگان در کشور امارات نیاز است که هدف تحصیلی مشخص شود، در نظر داشته باشید که پرداخت شهریه تحصیلی در این کشور به صورت دوره‌ای ارزیابی می‌شود و ریتم تحصیلی خوبی نیز مدنظر قرار گرفته است.

شما برای تحصیل رایگان در کشور امارات نیاز است که در ابتدا مدارک لازم داشته باشید، بسیار مهم است که در رشته تحصیلی که قرار است مسیر تحصیل رایگان به شما داده شود تبحر خاصی داشته باشید. مثلاً در برخی از دروس از نظر درآمدزایی در وضعیت بالاتری باشید بسیار مهم است که تمکن مالی داشته باشید و در این زمینه اهمیت زیادی در زمینه مسیر تحصیل رایگان دیده می‌شود.

به طور کلی فضای تحصیلی در کشور امارات اهمیت زیادی دارد یعنی بورسیه های تحصیلی در این کشور خود شامل رده بندی های متنوعی است. 

دانشگاه های برتر در امارات

دانشگاه امارات متحده عربی اولین و بهترین دانشگاه در کشور امارات است که از سال 1976 تأسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده است، این دانشگاه بیش از 14 هزار دانشجو را در خود جای داده است و به طور کلی از دانشگاه هایی است که توانسته شاخص های علمی بسیار قوی را مدنظر قرار دهد.

کالج عالی اطلاعات فناوری یکی از کالج های بسیار پیشرفته در کشور امارات است که توانسته در زمینه فناوری پیشرفته بسیار عالی عمل نماید. این کالج به طورکلی دانش محور بوده و پیشرفت زیادی در بخش علوم تدریسی از خود نشان می‌دهد. رشته های کسب و کار و مهندسی و علوم پایه و علوم بهداشت و درمان از گزینه های عالی در این کالج محسوب می‌شود و نمره شما در زبان آیلتس باید حداقل 6 باشد. 

دانشگاه جمیرا در سال 2012 تأسیس شد و به طور کلی از معماری و طراحی بی نظیری در این دانشگاه استفاده شده است. در این دانشگاه رشته های کسب و کار و بهداشت و درمان نیز دیده می‌شود؛ این دانشگاه دارای فضای تحصیلی بی نظیری است و توانسته در سال های اخیر امتیاز بالایی کسب کند.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در امارات

تسهیلات درمانی در امارات به طور کلی شامل بسیار عالی است، همه افراد در امارات دارای دفترچه درمانی هستند، پوشش 70 درصد از داروهای نسخه شده توسط دولت پوشش داده می‌شود، دانشجویان می‌توانند از بیمارستان های دولتی در این راستا استفاده نمایند.

 مشخص است که تسهیلات درمانی در امارات به طور کلی در فضای کاری دقیقی دیده می‌شود. کسانی که در بخش آزمایشگاهی امارات فعالیت می‌کنند دارای شرایط خاصی بوده و به طور کلی از طرح های بیمه‌ای مشخصی استفاده می‌کنند. بیمه های درمانی در امارات از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

معادل سازی مدارک در امارات

برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود در امارات کمی راه دشواری دارید، مثلاً اینکه شما می‌توانید تنها مدرک تحصیلی از دانشگاه دولتی را در امارات معادل سازی نمایید این رویه سبب می‌شود که افرادی که در دانشگاه های غیر دولتی تحصیل کرده‌اند کمی دچار نگرانی شوند. 

دانشگاه های امارات سختگیری در زمینه معادل سازی دارند اما معادل سازی مدارک تحصیلی این کشور برای کشورهای بزرگ دنیا به سادگی فراهم شده است زیرا مدل تحصیل در این کشور بسیار مشابه با کشور انگلیس است.

 برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود سعی کنید شاخص های ارزشمند اقتصادی را مدنظر قرار دهید. در مسیر معادل سازی مدارک تحصیلی شما باید مشخص شود که نوع مدرک تحصیلی کدام است و چطور می‌توان مدرک تحصیلی مورد نظر را در وضعیت ایده‌آلی به ثبت رساند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب