تحصیل در کشور اندونزی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور اندونزی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور اندونزی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور اندونزی
تحصیل در کشور اندونزی

تحصیل در کشور اندونزی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور اندونزی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور اندونزی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور اندونزی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور اندونزی

شروط و الزامات تحصیل در کشور اندونزی

مراحل تحصیل در کشور اندونزی

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور اندونزی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور اندونزی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور اندونزی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور اندونزی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

کشور اندونزی در آخرین اطلاعیه خود برای سال 2020 شرایط تحصیل رایگان را اعلام کرده است؛ در نظر داشته باشید که اشخاصی می‌توانند فرصت تحصیل رایگان در کشور اندونزی را داشته باشند که یک سری شرایط خاص را رعایت کنند

در صورتی که شما در مقطع دبیرستان در کشور خود و یا در کشور اندونزی در لیست دانش‌آموزان ممتاز قرار گرفته‌اید واجد شرایط هستید که فرم مربوط به تحصیل رایگان را پر کنید، به بخش های فرم دقت کنید و سعی کنید هر آنچه از شما پرسیده می‌شود را به طور دقیق پاسخ دهید.

 تحصیل رایگان در کشور اندونزی مسیر آنلاینی را در پیش دارد و ثبت نام شما به صورت آنلاین و غیرحضوری صورت می‌گیرد، توجه داشته باشید که حتماً باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. اگر در دانشگاه های دولتی تحصیل کرده‌اید و دارای رزومه تحصیلی خوبی هستید و معدل بالایی دارید می‌توانید شانس بیشتری برای مقطع لیسانس در اندونزی داشته باشید.

برای معادل سازی مدارک تحصیلی مقطع فوق لیسانس در اندونزی در صورتی که رشته تحصیلی شما مهندسی باشد نیاز به تکمیل دو فرم ثبت نام دارید این در حالی است که اگر فرد مدرک تحصیلی غیر مهندسی داشته باشد می‌بایست یک فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. سعی کنید از وضعیت معادلسازی دانشگاهی که انتخاب می‌کنید اطمینان حاصل نمایید به این ترتیب مسیر معادلسازی برای شما به خوبی پیش می‌رود.

 

نظام آموزشی اندونزی

نظام متوسطه در کشور اندونزی به دو مقطع مقدماتی و تکمیلی تقسیم شده است و همینطور آموزشی فنی و حرفه‌ای نیز وجود دارد. دوره راهنمایی در این کشور سه سال طول می‌کشد و دوره ابتدایی نیز 6 ساله است.

رشته های علوم اجتماعی و زیستی و زبان در دبیرستان های کشور اندونزی نیز تدریس می‌شود. در دوره های فنی و حرفه‌ای کشور اندونزی دروس تجاری، خانه داری و همینطور مهارت زندگی آموزش داده می‌شود.

یک سری از مدارس نیز با آموزش های مذهبی همراه است که اهمیت مشخصی دارد و به طور کلی برای افراد ارائه می‌شود. افرادی که دارای معلولیت های جسمی و ذهنی هستند می‌توانند در دبیرستان های استثنایی این کشور تحصیل کنند.

 به طور کلی وضعیت بازار کار در کشور اندونزی برای گروه های تحصیلی مختلف خوب است. یک سری موسسه ها در کشور اندونزی برای توسعه مهارت های لازم انتخاب شده است و مشخص است که مهارت های حرفه‌ای در این کشور شامل چندین دسته مهم هستند و افراد پس از دوره مشخص می‌توانند ورود به کار داشته باشند.

هدف آموزشی در کشور اندونزی یادگیری مهارت های اساسی به صورت مشخص است به طوری که سود و زیاد در این زمینه بر اساس آموزش های پایه صورت بگیرد. طرح های دسترسی آموزش پایه در کشور اندونزی نیز از سوی وزارت علوم ارزیابی شده است.

شرکت در آزمون های بین المللی در اندونزی

ورود به دانشگاه در کشور اندونزی با آزمون همراه است، آزمون ها در زمینه یادگیری دروس پیش نیاز برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی صورت می‌گیرد و همینطور مشخص است که رویکردهای آزمون در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و اندونزیایی است. این آزمون ها رده بندی های مشخصی دارند.

تحصیل در کشور اندونزی

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در اندونزی

خدمات بانکی در کشور اندونزی به طور کلی شامل خرید بن کتاب، اخذ وام های بانکی با بهره کم و همینطور تسهیلات سپرده بسیار عالی است. وضعیت بیمه در بانک های اندونزی در سال های اخیر بهبود داشته و مشخص است که در این راستا دولت نقش مهمی دارد. 

در ابتدا بانک ها شرایط افتتاح حساب برای دانشجویان خارجی فراهم نساخته بودند اما امروزه یک دانشجوی خارجی اجازه دارد که درخواست وام و سپرده گذاری در اندونزی داشته باشید و همینطور شرایط مالی بسیار خوبی برای وی در نظر گرفته می‌شود؛ به طور کلی خدمات بانکی و مالی در اندونزی در سال های اخیر بهتر از قبل هستند و خوشبختانه دولت نیز سعی می‌کند برای کسانی که هزینه لازم تحصیل ندارند شرایط ویژه‌ای در نظر داشته باشد.

چاپ مقالات علمی در اندونزی و تاثیر آن

برای چاپ مقاله در اندونزی در ابتدا به رتبه بندی کنفرانس دقت کنید، گاهاً مقاله از نظر محتوا بسیار قوی است اما به دلیل اعتبار کم کنفرانسی که در آن به چاپ رسیده است نمی‌تواند ارزش بالایی داشته باشد. 

مقالات بین‌المللی در اندونزی به طور کلی دارای قالب های موضوعی مختلفی هستند این موضوع سبب شده است که وضعیت بورسیه تحصیلی در اندونزی نیز به طور دقیق دنبال شود. دانشگاه های معتبر دولتی در اندونزی تأکید به چاپ مقاله در فضای تحصیلی مدرن دارند

دکترا و شرایط اخذ پذیرش در اندونزی

کسانی که دارای مدرک تحصیلی S2 هستند واجد شرایط ورود به بخش دکترا در کشور اندونزی می‌باشند. طول تحصیل در این مقطع 4 سال است که باید دو سال از این مدت را حتما در دانشگاه حاضر شوید.

شما در مقطع دکترا بر روی طرح انتخابی خود کار می‌کنید و در پایان هر ترم کارهای صورت گرفته را ارائه می‌دهید و میزان رشد در پروژه مشخص می‌شود، همچنین در پایان هر سال می‌بایست در آزمون مشخصی شرکت نمایید.

 افراد نیاز به مدرک آیلتس با نمره بالای 6.6 دارند، آزمون ورودی برای این مقطع تنها 20 درصد از شانس شما را تشکیل می‌دهد و مهم مصاحبه اولیه‌ای است که صورت می‌گیرد.

 زبان تحصیل در این مقطع اغلب انگلیسی است و افراد می‌بایست یک استاد راهنما و یک استاد مشاور داشته باشند. چاپ مقالات، رزومه های تحصیلی قوی، وجود تز پایانی ارزشمند از ملاک های پذیرش در این مقطع محسوب می‌شود.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اندونزی

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کشور اندونزی به شرح زیر است: 

Bandung Institute of Technology (ITB) Universitas Gadjah Mada University of Indonesia این دانشگاه ها در گروه ب یعنی خوب قرار دارند و هنوز دانشگاه های کشور اندونزی در لیست دانشگاه های گروه الف دیده نمی‌شود. 

مشخص است دولت در اندونزی سعی کرده است که شرایط خوبی برای تحصیل مشخص نماید به این ترتیب وضعیت تحصیلی برای کسانی که قصد دارند با بودجه کم وارد شوند و همینطور در دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم تحصیل کنند فراهم شده است. مشخص است که دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت در سال های اخیر رویکردهای بهتری داشته‌اند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب