تحصیل در کشور اکوادور

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور اکوادور را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور اکوادور را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور اکوادور
تحصیل در کشور اکوادور

تحصیل در کشور اکوادور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور اکوادور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور اکوادور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور اکوادور فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور اکوادور

شروط و الزامات تحصیل در کشور اکوادور

مراحل تحصیل در کشور اکوادور

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور اکوادور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور اکوادور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور اکوادور هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور اکوادور

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی اکوادور

اولین دوره تحصیل در کشور اکوادور مربوط به دوره دبستان است که از سطح یک الی شش بوده و برای سنین 6 الی 12 سال است، این دوره از آموزش اجباری است و رایگان صورت می‎گیرد به طوری که شخص هیچ هزینه ای نباید پرداخت نماید. دوره دوم به صورت آموزش متوسطه است که برای سن 12 الی 18 سال بوده و طول دوره 6 ساله را شامل می‎شود.

 پس از این دوره نیاز است که آموزش پس از متوسطه صورت بگیرد که برای یک دوره دو ساله صورت می‎گیرد، به این دوره تکنیک برتر گفته می‎شود. ثبت نام مدارس برای دوره های ابتدایی به بیش از 95 درصد رسیده است و به طور کلی 25 درصد از دانش آموزان پس از سال پنجم تحصیل را رها می‎کنند.

آموزش متوسطه در کشور اکوادور بسیار قوی است و بیش از 100 مدرسه متوسطه برای این بخش وجود دارد. اگر کسی بتواند حد نصاب نمره 7 الی 9 داشته باشد می‎تواند در این دوره آموزشی موفق شود. در این شرایط مهارت های رایانه ای و ریاضیات و علوم و مطالعات اجتماعی ارزیابی می‎شود. 

آموزش های شغلی در این کشور به صورت عملی صورت می‎گیرد. آموزش های دانشگاهی در این کشور وابسته به نوع تحصیل برآورد می‎شود و سه دانشکده تجارت و علوم کاربردی و ارتباطات و فرهنگ در کشور اکوادور وجود دارد که می‎تواند پوشش تحصیلی خوبی را ایجاد کند. نظام آموزشی کشور اکوادور اعلام کرده است که اعتبار دانشگاه بسیار مهم است.

چاپ مقالات علمی در اکوادور و تاثیر آن

شما با چاپ مقالات علمی‎ در بسیاری از ژورنال ها می‎توانید خود را در یک قدمی ‎بورسیه تحصیلی کشور اکوادور در نظر بگیرید. به طور کلی بسیاری از مجله های وابسته به کشور انگلستان از جمله NATURE شرایط چاپ مقالات را فراهم ساخته است به طوری که در زمینه علوم طبیعی می‎توانید وابسته به این ژورنال فعالیت داشته باشید، شاخص اچ ایندکس این مجله برابر با 366 اعلام شده است.

مجله پزشکی علمی ‎در این کشور از دیگر روند های پذیرشی محسوب می‎شود به طوری که ضریب تأثیر انتشارات این سری از مجله ها 72.40 اعلام شده است و میزان اچ ایندکس نیز توسط گوگل اسکولار پیش بینی شده است و برابر با 352 اعلام شده است. 

مجله های بین‌المللی وابسته به آمریکای لاتین از دیگر موارد مشخص در انتشارات این کشور محسوب می‎شود به طوری که اچ ایندکس اعلام شده برای این مجله برای ناشر این مجله برابر با 320 اعلام شده است.

مقالات بین‌المللی که در کشور اکوادور دیده می‎شود بر اساس نوع مقاله و موضوع انتخابی دسته بندی می‎شود، برخی از مقالات در حیطه های پزشکی و زیست شناسی به رشد خوبی رسیده اند و ضریب تأثیر در این مجلات به طور کلی بیش از 30.41 اعلام شده است.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در اکوادور

مدرسه آکادمی ‎بین‌المللی الیانس آمریکا یکی از مدارس بسیار معتبر در دنیا بوده که در کشور اکوادور نیز شعبه دارد. این مدرسه 4 ستاره است و دارای معلمان و امکانات آموزشی بی نظیر است. فضای پژوهشی این مدرسه بسیار عالی است، این مدرسه به طور کلی دارای شرایط بومی و بین‌المللی به صورت همزمان است.

مدرسه انجمن کالج کشور اکوادور یک مدرسه 4 ستاره است که دارای کلاس های رقص و موسیقی بوده و زیر نظر مدرسان این کشور فعالیت می‎کند. این مدرسه کانادایی و اکوادوری است و یادگیری دروس به زبان های مختلف در این مدرسه صورت می‎گیرد.

بیرتیش کالج مدرسه انگلیسی کیتو اولین مدرسه بین‌المللی در کشور اکوادور است که متعلق به کشور انگلستان بوده و با استانداردهای آموزشی دنیا همخوانی دارد. این مدرسه در وب سایت های رسمی‎خود اعلام کرده که تخفیف دانشجویی ویژه ای را برای افراد در نظر می‎گیرد.

هر یک از مدارسی که در کشور اکوادور وجود دارد طبق استاندارد آمریکا آموزش داده می‎شود و امکانات آموزشی و سرویس های رفت و آمد در این مدارس به صورت رسمی ‎در نظر گرفته می‎شود.

تحصیل در کشور اکوادور

تحصیل رایگان در اکوادور

تحصیل رایگان در کشور اکوادور به طور کلی وابسته به برخی از دوره ها صورت می‎گیرد. برای تحصیل رایگان در این کشور نیاز است که سپرده های مالی برای هزینه زندگی خود داشته باشید. شما می‎بایست در یک آزمون ورودی شرکت کنید که البته در یک دوره مشخص در نظر گرفته می‎شود و در این آزمون باید حد نصاب نمرات مشخص را اخذ کنید. 

تحصیل رایگان در این کشور بر اساس فرم درخواست و گواهی پزشکی شما بررسی می‎شود. در صورتی که شخص به زبان اسپانیایی تسلط کامل داشته باشد می‎تواند ده درصد بیشتر از شرایط تخفیف برخوردار شود. برخی از دانشگاه ها پوشش دانشجویان محروم را در نظر می‎گیرند.

حقیقت این است که هیچ چیز در زندگی واقعاً و کاملاً رایگان نیست! مهارت های تحصیلی برای تحصیل در کشور اکوادور اهمیت زیادی دارد مثلاً اینکه بتوانید ثابت کنید طرح های پژوهشی مشخصی دارید.

اینطور که مشخص است برای تحصیل رایگان در کشور اکوادور نیاز است که یک سری موارد به طور دقیق ارزیابی شود. در تحصیل رایگان کشور اکوادور شخص باید بتواند نمرات بالایی در بخش تحصیل دبیرستان خود داشته باشند.

دانشگاه های برتر در اکوادور

لیست دانشگاه های معتبر در کشور اکوادور بر این اساس است:

 •  University Technical Particular DE Loja
 •   Escuela Superior Politécnica Del Litoral 
 •   University Politécnica Salesiana Cuenca
 •  University San Francisco de Quito Quito
 •  Escuela Politécnica National Quito
 •  Pontificia University Católica Del Ecuador Quito
 •  University Technical DE Ambato Ambato
 • University dE Cuenca Cuenca
 • University Particular San Gregorio DE Portoviejo 
 • University Metropolitana, Ecuador Guayaquil
 •  University de Guayaquil Guayaquil
 •  University Central Del Ecuador Quito
 •   University del Azuay Cuenca
 • University Técnica Del Norte Ibarra
 •  University Andina Simón Bolívar, Ecuador Quito
 •  University Technological Equinoctial Quito
 •   University DE las Americas Quito
 •  Escuela Superior Politecnica de Chimborazo 
 •  University Laica Eloy Alfaro de Manabi Manta
 •  University Technical de Manabí Portoviejo

معادل سازی مدارک در اکوادور

سیاست های پذیرش در دانشگاه های دولتی این کشور در سال های اخیر کمی ‎بهبود داشته است. اگر شما دارای اطلاعات دقیقی در زمینه یک رشته تحصیلی هستید و طرح اقتصادی یا تجاری قوی در این راستا دارید می‎توانید به طور دقیق در رزومه تحصیلی خود قید کنید که می‎خواهید در دانشگاه مربوطه تحصیل کنید و تحصیل شما باید به صورت حرفه ای پیش برود.

 الگوی دانشگاه های کشور اکوادور برای معادل سازی به این صورت است که می‎بایست در ابتدا مدرک تحصیلی گذشته شما بررسی شود، سپس طرح پژوهشی و نامه تمکن مالی ارزیابی شود و مشخص شود که آیا از بودجه کافی برای تحصیل در کشور اکوادور برخوردار هستید یا نه. 

به طور کلی رشته های هنر و حقوق مطالعات پزشکی در کشور اکوادور از مواردی هستند که کمی ‎در معادل سازی سختگیری دارند.

اعتبار دانشگاه های اکوادور و انتقال به کشور های دیگر

دانشگاه د لوجا یک دانشگاه فنی است که رتبه یک در بین دانشگاه های اکوادور را دارد. و رتبه جهانی 1822 را نیز کسب کرده است. این دانشگاه توانسته در دوره های مختلف شرایط مربوط به خود را داشته باشد و البته که در لیست دانشگاه های بسیار عالی اکوادور قرار دارد.

دانشگاه پلی تکنیک سالسیانا رتبه دوم در این کشور را کسب کرده و رتبه جهانی 2071 است. این دانشگاه به مخفف یو پی اس شناخته می‎شود.

دانشگاه پلی تکنیک آمباتو رتبه سوم در اکوادور را کسب کرده است. معماری به کار رفته در این دانشگاه بی نظیر است و به طور کلی یکی از بهترین دانشگاه ها برای رشته های معماری و همینطور عمران و سازه محسوب می‎شود.

 این دانشگاه دارای بخش های مختلف تحصیلی است و ورودی مشخصی دارد. این دانشگاه به اختصار UTA نشان داده می‎شود و در سال 1969 تأسیس شده است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب