تحصیل در کشور ایرلند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور ایرلند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور ایرلند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور ایرلند
تحصیل در کشور ایرلند

تحصیل در کشور ایرلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور ایرلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور ایرلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور ایرلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور ایرلند

شروط و الزامات تحصیل در کشور ایرلند

مراحل تحصیل در کشور ایرلند

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور ایرلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور ایرلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور ایرلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور ایرلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

شرایط تحصیل در ایرلند

ایرلند جنوبی به همراه انگلستان، تنها کشورهای انگلیسی زبان در اروپا هستند. از همین رو سالیانه دانشجویان بین المللی بسیاری برای تحصیل در ایرلند جنوبی اقدام می نمایند. شرایط تحصیل در ایرلند جنوبی با ایرلند شمالی بسیار تفاوت دارد.

 ایرلند جنوبی یکی از برترین کشورهای اروپایی است که مقصد مناسبی برای کسب تجارب بین المللی می باشد. ایرلند جنوبی مرکز بزرگ تکنولوژی برای اروپا و جهان است و موسسات بسیاری همچون Google ، ebay ،Facebook در خاک این کشور می باشند.

دانشگاه های ایرلند

تحصیلات عالی در ایرلند توسط تعدادی از موسسات، از جمله هفت دانشگاه، هفت کالج آموزش و ۱۴ موسسه فناوری ارائه می شود. هفت دانشگاه ایرلند دارای بودجه دولتی هستند و شامل:

 
 

می شوند که ۵ دانشگاه در میان برترین دانشگاه های دنیا قرار دارند. شهرهای دانشجویی محبوب شامل پایتخت کشور، دوبلین، که بزرگترین تمرکز دانشگاه ها و کالج ها را تشکیل می دهد، گالوی در ساحل غربی و کرک در ساحل جنوبی می شود.

زبان تدریس

دانشجویان برای ورود به دانشگاه های کشور ایرلند جنوبی باید مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی ارائه دهند. به صورت معمول نمره مورد نیاز برای ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی، نمره ۶ در آزمون آیلتس است. دانشجویان می توانند برای کسب نمره آیلتس از روش های مختلف اقدام نمایند.

تحصیل در کشور ایرلند

دانشگاه های انتخابی

هفت دانشگاه کشور ایرلند جنوبی در میان دانشگاه های برتر دنیا قرار دارند و دانشجویان بین المللی جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه ها اقدام می نمایند. شهریه دانشگاه های ایرلند نسبت به رشته انتخابی و دانشگاه مورد نظر متفاوت می باشد.

به صورت معمول دانشجویان بین ۸ تا ۱۶ هزار یورو برای تحصیل پرداخت می کنند. از دانشگاه های مقرون به صرفه در کشور ایرلند جنوبی می توان به دانشگاه لیمریک ،کورک کالج، سنت پاتریک و موسسه فناوری کودک اشاره کرد.

نحوه درخواست ویزای تحصیلی ایرلند

دانشجویان برای تحصیل در ایرلند جنوبی به صورت معمول درخواست خود را برای پذیرش تا ۱ فوریه به دانشگاه ارسال می کنند. 

دانشجویان برای ثبت درخواست خود باید بین ۳۰ تا ۸۰ یورو به دانشگاه پرداخت نمایند. دانشجویان بین المللی برای درخواست ویزا باید مدارکی نظیر:

 1. نامه پذیرش از موسسه معتبر در کشور ایرلند جنوبی
 2. مدارک بیمه دانشجویی از دانشگاه
 3. مدارک هویتی مثل پاسپورت و شناسنامه
 4. تمکن مالی
 5. ارائه حساب بانکی
 6. انگیزه نامه
 7. مدارک مورد نیاز برای اثبات به بازگشت

را داشته باشند تا شانس خود را برای اخذ ویزای تحصیلی ایرلند جنوبی ارتقاء دهند.

دانشگاه های موجود در کشور ایرلند

دانشگاه های موجود در کشور ایرلند عبارتند از :

 1. دانشگاه دوبلین ( DCU )
 2. دانشگاه منوث
 3. دانشگاه گالوی (NUI)
 4. کالج ترینیتی دوبلین (TCD)
 5. کالج دوبلین (UCD)
 6. کالج ملی هنر و طراحی
 7. دانشگاه لیمریک
 8. کالج سلطنتی جراحان ایرلند

سخن پایانی

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه ثبتا که تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ایران می باشد.

از این رو شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور و تحصیل در ایرلند فراهم آورده است.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب