تحصیل در کشور بحرین

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور بحرین را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور بحرین را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۶ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور بحرین
تحصیل در کشور بحرین

تحصیل در کشور بحرین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور بحرین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور بحرین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور بحرین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور بحرین

شروط و الزامات تحصیل در کشور بحرین

مراحل تحصیل در کشور بحرین

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور بحرین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور بحرین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور بحرین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور بحرین

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی بحرین

آموزش تکمیلی متوسطه نیز 3 سال طول می‌کشد و به طور کلی در 6 ترم ارائه می‌شود؛ پس از اخذ گواهینامه های مقدماتی در کشور بحرین نیاز است که نظام ساعتی و واحدی به شکل درستی صورت بگیرد. 

برنامه های آموزشی مقطع تکمیلی متوسطه در بحرین طبق سیستم ساعتی و واحدی صورت می‌گیرد؛ به طور کلی برنامه‌های آموزشی شامل برنامه های علمی و ادبی و بازرگانی و عملی است و همینطور دوره‌های پایه مشتمل بر 45 درصد دروس علمی و ادبی بوده و 25 درصد از دروس فنی هستند.

 دوره های تخصصی شامل بر 39 درصد علمی و ادبی بوده و 45 درصد دروس عملی است و 69 درصد فنی هستند. مرکز تحقیقات و توسعه آموزش در وزارت آموزش و پرورش در سال 1987 تأسیس شده است. 

مدارس بحرین

مدرسه بین‌المللی بیزینس کشور بحرین یک مدرسه بسیار بزرگ در بحرین است که دوره های یادگیری مختلفی داشته و در آخر هر دوره به فرد گواهینامه داده می‌شود. مدرسه بین‌المللی مرگان در این کشور توانسته فضای درستی در یادگیری دروس دشوار داشته باشد و هدف شغلی در این مدرسه بسیار مهم است. 

مدرسه mdci از دیگر مدارسی است که در بحرین در زمینه کارهای مشخص دولتی دنبال می‌شود، این مدرسه دارای فضای تحصیلی است که اشخاص مختلف اجازه استفاده درست از آن را دارند، مدیریت پشتیبانی تحصیلی در این مدرسه بر اساس برنامه های درستی فراهم می‌شود. مدرسه exee یک مدرسه خوب در زمینه یادگیری دروس پیچیده دانشگاهی است که یک پیش زمینه عالی برای کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های بحرین را دارند، فراهم می‌سازد.

معادل سازی مدارک تحصیلی

 اول از هر چیز می‌بایست مدرک دانشگاهی و هویتی خود را به دانشگاه کشور بحرین ایمیل کنید و منتظر پاسخ باشید در صورتی که پاسخ مثبت باشد از شما مدارک دیگر نیز خواسته می‌شود. 

دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اید، تعداد واحدهای درسی، تعداد واحد های کارگاهی و ریزنمرات برای بخش معادلسازی مدارک اهمیت زیادی دارد، در هر صورت برای معادلسازی می‌بایست دو فرم مخصوص را تکمیل کنید و همینطور نیاز است که اعلام کنید دارای نامه تمکن مالی برای زندگی در کشور بحرین هستید.

 مشخص است که اصول معادلسازی در کشور بحرین در سال های اخیر تغییراتی داشته است و وضعیت اقتصادی در این زمینه بسیار مهم است. به طور کلی به شاخص بندی هایی که در زمینه معادل سازی مدارک در کشور بحرین دیده می‌شود از سوی وزارت علوم کشور بحرین مشخص می‌شود.

تحصیل در کشور بحرین

آزمون های بین المللی بحرین

از بهترین آزمون های بین المللی که در کشور بحرین دیده می‌شود، آزمون های زبان مانند آیلتس و تافل است که از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که مسیر بهبود ارتباط با دیگران را به شکل درستی ایجاد می‌کند.

 از آن جا که امکان تحصیل به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه های این کشور فراهم شده است، تسلط به این زبان نیز اهمیت زیادی دارد چون در بخش شرکت در گفتگوهای کلاسی، پاسخ دادن به سوالات در امنحان ها و ارتباط گیری با هم‌کلاسیان، استاد و … به آن نیاز خواهید داشت. به این منظور شما باید دوره های زبان که به صورت فشرده در بحرین برگزار می‌شوند را دنبال نمایید و اگر مدرک آیلتس یا تافل ندارید، در آن ها شرکت نمایید.

چاپ مقالات علمی در بحرین

بیشترین مقالات علمی که در کشور بحرین به چاپ می‌رسد در بخش علوم پایه و مهندسی است و کمتر دیده شده است که مقاله ای برای رشته های پزشکی به چاپ برسد، پس اقدام در این زمینه می‌تواند امتیاز خوبی به همراه داشته و تاثیر به سزایی در پذیرش شما در دانشگاه های این کشور و برخورداری از بورسیه‌ی تحصیلی در بحرین داشته باشد.

 از یاد نبرید که افراد برای چاپ مقالات علمی در بحرین باید بتوانند در ابتدا ثبت نام داشته باشند و همینطور فرم درخواست اولیه را تکمیل کنند تا نوبت آن ها فرا برسد. برای برخی از مقالات، نیاز به حضور شما در دانشگاه بوده و باید سعی کنید در راستای دفاع از مقاله‌ی خود، سخنرانی درستی داشته باشید. توجه داشته باشید که مقاله‌ی شما باید از نظر کیفیت در وضعیت درستی قرار بگیرد.

آزمون های ورودی بحرین

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کشور بحرین نیاز به شرکت در آزمون های ورودی دارید، از یاد نبرید که آزمون های ورودی در این کشور بسیار آسان بوده و شرایط تحصیلی دشواری را در بر نمی ‌گیرد.

آزمون‌ها به زبان انگلیسی در کشور بحرین برگزار می‌شود و یک دوره یک ساله آموزش زبان نیز در کشور بحرین گذرانده می‌شود که می تواند برای شرکت در آزمون گزینه مناسبی باشد. یادگیری زبان انگلیسی در کشور بحرین شرایط مخصوص به خود را دارد مشخص است که طبق شواهد، یادگیری زبان انگلیسی نقش مهمی در نتیجه نهایی آزمون ها دارد. 

آزمون هایی که برای مقطع دکترا برگزار می‌شود اغلب تخصصی تر از دوره های قبل بوده و در این زمینه دولت سعی در بهبود وضعیت ممکن دارد. از یاد نبرید که آزمون های برگزار شده می‌بایست به صورتی پیش برود که افراد بتوانند با هم مقایسه شوند و سطح سواد علمی بالاتر ارزیابی شود. آزمون های زبان انگلیسی در کشور بحرین دارای سه بخش نوشتار و شنیدار و مکالمه(گفتار) است.

عنوان را وارد نمایید

جهت تحصیل در بحرین و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به بحرین اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب