تحصیل در کشور برزیل

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور برزیل را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور برزیل را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور برزیل
تحصیل در کشور برزیل

تحصیل در کشور برزیل

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور برزیل را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور برزیل میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور برزیل فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور برزیل

شروط و الزامات تحصیل در کشور برزیل

مراحل تحصیل در کشور برزیل

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور برزیل میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور برزیل را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور برزیل هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور برزیل

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در برزیل

نظام آموزشی در برزیل شامل موسسات دولتی است که به صورت فدرال و ایالتی و شهری دسته‌بندی شده اند. همینطور موسسات خصوصی که از پیش دبستانی و دبستان و متوسطه و دانشگاه تقسیم‌بندی شده اند.

آموزش از سن ۷ سالگی به صورت اجباری در برزیل آغاز می‌شود و از ۷ تا ۱۴ سال تحصیل در این کشور اجباری است. آموزش ملی برای همه مقاطع برگزار می‌شود. بسیاری از مدارس غیر انتفاعی در برزیل واحد شرایط دریافت کمک‌های مالی دولتی هستند.

مجلس ملی در این کشور در حدود ۲۵ درصد از درآمد مالیات‌های خارجی را به بخش آموزش و پرورش برزیل اختصاص داده است. آموزش پایه در این کشور از سن ۷ سالگی آغاز می‌شود و تمام دوره نیز سن ۱۴ سالگی است. مشخص است که در این بخش دانش‌آموزان بازی‌های مختلف را تمرین می‌کنند و با رفتارهای درست اجتماعی آشنا می‌شوند.

کنفرانس های علمی در برزیل

کنگره جهانی بیوتکنولوژی و سوخت‌های زیستی در شهر سالگادو برگزار می‌شود. فصل برگزاری این کنگره پاییز اعلام شده است. حوزه پوشش‌دهی شده توسط این کنگره در زمینه زیست‌شناسی و ژنتیک گیاهی است.

با شرکت در این کنگره و کسب نمره خوب شرایط بورسیه تحصیلی کشور برزیل برای شما فراهم می‌شود. بورسیه کشور برزیل به طور کلی دارای شرایط ویژه‌ای است.

شرکت در آزمون های بین المللی در برزیل

آزمون پیرسون در برزیل جایگاه بسیار خوبی دارد. این آزمون برای کسانی که به دنبال یک جایگزین خوب برای تست‌های قدیمی آیلتس هستند استفاده می‌شود و آزمون در وضعیت رایانه محور پیش می‌رود.

نمره دهی در این آزمون از نود بوده و فرد در چهار مهارت گفتار و نوشتار و خواندن و شنیدن ارزیابی می‌شود. به طور کلی سوالات به صورت هوش مصنوعی ارائه می‌شود. شرایط بورسیه تحصیلی کشور برزیل بر اساس این سری از آزمون‌ها نیز سنجیده می‌شود

تحصیل در کشور برزیل

چاپ مقالات علمی در برزیل و تاثیر آن

شما با چاپ مقاله در برزیل می توانید به سادگی شرایط خوبی برای ورود به رشته های خوب مقطع دکترا داشته باشید. برای چاپ مقاله در کشور برزیل نیاز به سه استاد راهنما، دو استاد پیش داور و همینطور سه بخش موضوعی مهمی دارید. هزینه تحصیل در کشور برزیل در صورتی که فرد ورود به دانشگاه دولتی داشته باشد بسیار کم و حتی رایگان است.

گرین اسکول در برزیل یکی از مدارس بسیار ایده‌آل محسوب می‌شود. در این مدرسه سیستم یادگیری زبان به صورت دوران مادری است و خوشبختانه هزینه تحصیل نیز در وضعیت مشخصی قرار دارد. همینطور در این مدرسه دوره‌های پیش نیاز برای ریاضی و فیزیک و… نیز دیده می‌شود.

تحصیل رایگان در برزیل

تحصیل رایگان در کشور برزیل برای دانشجویان بین المللی نیز فراهم شده و تنها شامل افراد بومی این کشور نمی‌شود. در صورتی که شما دانش آموز هستید و قصد دارید برای تحصیل وارد کشور برزیل شوید و به دنبال تحصیل رایگان باشید در ابتدا باید لیستی از مدارس دارای آزمون ورودی در کشور برزیل را ارزیابی کنید.

حقیقت این است که تحصیل رایگان در کشور برزیل برای افرادی که به امتیاز نخبه‌گری رسیده‌اند به طور صد در صد فراهم می‌شود. دولت سعی دارد سیستم خوبی در این زمینه فراهم سازد، هرساله یک سری طرح‌های پژوهشی از سوی دولت کشور برزیل مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر فردی بتواند این طرح‌ها به سرانجام برساند امکان استفاده از تحصیل رایگان در کشور برزیل را خواهد داشت.

 در صورتی که فرزند شما تابعیت کشور برزیل را داشته باشد می‌تواند دوره‌های ابتدایی و متوسطه را به سادگی و رایگان تحصیل نماید.

دانشگاه های برتر در برزیل

دانشگاه سائوپائولو کشور برزیل یکی از دانشگاه‌های دولتی بی‌نظیر محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۵ توانست رتبه اول در بین دانشگاه‌های آمریکای لاتین را به خود اختصاص دهد. 

دانشگاه استادول کمپیناس رتبه بالایی داشته و از سال ۱۹۶۶ آغاز به کار کرده است، این دانشگاه بیش از ۳۷ هزار دانشجو دارد و نیمی از این افراد در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند. 

دانشگاه فدرال دو ریو دو ژانیرو رتبه ۵ در بین دانشگاه‌های آمریکای لاتین را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه خولیو مسکیتا فیلو رتبه ۸ را به خود اختصاص داده است و در حدود ۵۰ هزار دانشجو را در خود جای داده است این دانشگاه بیش از ۲۳ دانشکده دارد و شامل یک بیمارستان بزرگ و ۳ دامپزشکی است. 

دانشگاه فدرال سائوپائولو از دیگر دانشگاه‌های پیشرو در کشور برزیل محسوب می‌شود و رتبه ۳۰ را به خود اختصاص داده است این دانشگاه فعالیت اصلی خود را در رشته‌های علوم بهداشتی و پزشکی در نظر گرفته است و بیش از ۱۸ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند.

دانشگاه فدرال میناس در بین ۵ دانشگاه بزرگ برزیل قرار دارد و رتبه ۱۱ را کسب کرده است. این دانشگاه دولتی چند فرهنگی بوده و مجموعه گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلی مختلف است.

دانشگاه برازیلیا در زمینه‌های بین المللی خدمات ویژه‌ای فراهم ساخته است و دانشجویان بین المللی از سیستم بانکی این دانشگاه استفاده خواهند نمود. 

معادل سازی مدارک در برزیل

برای معادل‌سازی مدارک خود می‌بایست یک نسخه از اصل مدرک و همینطور ریز نمرات داشته باشید این نسخه‌ها به موسسه مورد اعتماد ارسال شده و هزینه‌ای بابت آن دریافت می‌شود. یکی از موسسات معروف در این زمینه WES آمریکا نام دارد. 

حقیقت این است که دولت کشور برزیل در زمینه معادل‌سازی مدارک سخت‌گیری خود را کمتر کرده است اما از نظر زمانی باید تایم زیادی در نظر گرفته شود و شاید هزینه‌ای که در این راستا پرداخت می‌شود کمی زیاد باشد.

معادل‌سازی مدارک در بخش پزشکی بسیار معتبر است، حقیقت این است که بسیاری از افرادی که به قصد کار وارد کشور برزیل می‌شوند نیاز است که پیش از ورود اقدام به معادل‌سازی مدارک خود داشته باشند.

با معادل‌سازی مدارک می‌توانید رزومه کاری قوی داشته باشید، وجه اجتماعی بالاتری پیدا کنید، امکان تجمیع دوره‌های آموزشی برای شما فراهم می‌شود، می‌توانید به عضویت در تشکل‌ها درآیید و همینطور در جذب بازار کار نیز به وضعیت بهتری می‌رسید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب