تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن
تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

شروط و الزامات تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

مراحل تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی جمهوری دومینیکن

شما برای مقطع دبیرستان در کشور جمهوری دومینیکن نیاز است که بر روی یک رشته تحصیلی خاص تمرکز داشته باشید و تمرکز شما باید کاربردی و با رعایت چندین اصول خاص صورت بگیرد. نیاز است که بتوانید به سراغ رشته های شغل محور بروید و پوشش زیادی در زمینه تحصیلی داشته باشید.

 اینطور که بررسی ها نشان می‌دهد تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن می‌تواند یک موقعیت خوب برای اقامت دائم محسوب شود. اعتبار دانشگاه های این کشور بسیار مهم بوده و شهریه دانشگاه ها بر اساس اعتبار آن ارزیابی می‌شود و بسیار پر اهمیت خواهد بود که دانشگاه خوبی انتخاب شود.

مدارس جمهوری دومینیکن

مدارس بین المللی شامل دانشکده ها، مهد کودک، مدارس ابتدایی و متوسطه (دبیرستان) است و شما مدرسه مناسب را برای آمادگی برای کارشناسی بین المللی و سایر دیپلم ها در جمهوری دومینیکن پیدا خواهید کرد.

بعضی از مدارس برنامه های درسی آمریکایی یا انگلیس را با برنامه های انگلیسی صحبت می‌کنند. مدارس بین المللی می‌توانند راه حل مناسبی برای یک دانشجوی مهاجران (مدیران شرکت های چند ملیتی ، فرزندان دیپلمات ها ، کارمندان سازمان های غیردولتی) در جمهوری دومینیکن باشند.

ممکن است از یک برنامه درسی از ایالات متحده ، انگلیس یا فرانسه پیروی کند. آموزش اولیه ممکن است به هر زبانی  باشد. یکی از این مدارس مدرسه مقدماتی پیشگام  است.

این مهد کودک تا کلاس 6 با یک برنامه درسی ملی جمهوری دومینیکن. دانش آموختگان باید امتحان ورودی مشترک را بگذرانند. فضای محدود است ، بنابراین برنامه ها چندین سال قبل از تاریخ مورد انتظار ورود پذیرفته می‌شوند.

معادل سازی مدارک تحصیلی

با ارزیابی مدارک تحصیلی خود پیش از مهاجرت می‌توانید از امتیازات لازم برخوردار شوید. معادلسازی مدارک لازم در این کشور به این صورت است که مشخص می‌شود آیا نیاز به آموزش و تحصیل و یا کسب تخصص دارید یا خیر. 

بررسی می‌شود که کدام شغل برای رشته تحصیلی شما مناسب است و همینطور ارزیابی صورت می‌گیرد که مدارک شما برابر با استانداردهای کاری این کشور است یا خیر.

در صورتی که فرد بخواهد در زمینه ویزای تحصیلی، ویزای کاری و یا نیروی متخصص فدرال در کشور جمهوری دومینیکن حضور داشته باشد نیاز به معادل سازی مدارک خود به طور دقیق دارد. برای ارزیابی مدارک تحصیلی در کشور جمهوری دومینیکن نیاز است که هزینه مشخصی پرداخت شود و زمان در نظر گرفته شود. 

برای پزشکان دو ماه و برای افراد عادی یک ماه در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که فرد در ایران مدرک پزشکی عمومی یا تخصص داروسازی داشته باشد نیاز است که به مراکز تعیین شده برای پزشکان مراجعه کند.

سازمان های زیادی در این کشور در زمینه معادل سازی مدارک فعالیت می‌کنند اما آنچه در همه موسسه ها یکسان است اعتبار 5 ساله مدارک ارزیابی شده است که به طور کلی اصول آماده‌سازی مدارک را بهبود می‌دهد. 

در هر صورت برای معادل سازی مدارک در کشور جمهوری دومینیکن می‌توانید شرایط دقیقی را بررسی کنید. اعتبار مدارک ارزیابی شده در این کشور در زمینه سوابق کاری نیز ارزیابی و مشاهده می‌شود. معادل سازی مدارک دو دوره مشخص دنبال می‌شود.

تحصیل در کشور جمهوری دومینیکن

اعتبار دانشگاه های جمهوری دومینیکن

کالج محلی کشور جمهوری دومینیکن یک موسسه است که توانسته برای دو سال اول تحصیل شرایط دولتی را شکل دهد به طوریکه رتبه 1100 را به خود اختصاص داده است این کالج محلی دارای شرایط خاصی است. و شخص می‌تواند ضمن تحصیل به سادگی مشغول به کار باشد.

دانشگاه هند غربی از دیگر دانشگاه مورد تأیید قرار گرفته است که در شهر روسو قرار دارد و یک موسسه آزاد دانشگاهی محسوب می‌شود که توانسته رتبه 2058 را کسب کند. این دانشگاه تنوع رشته بسیار گسترده‌ای دارد.

دانشکده خصوص پزشکی در روسو نیز با حمایت از دولت توانسته اصول ویژه کاری را شکل دهد. دانشگاه های بین المللی که برای تحصیلات کارشناسی در قالب پورتمونت دیده می‌شود با رتبه جهانی 3678 توانسته یک انتخاب عالی برای افرادی باشد که پس از دیپلم قصد دارند در کشور جمهوری دومینیکن تحصیل کنند.

دانشگاه علوم پزشکی روسو در دو پارت خصوصی و دولتی با ظرفیت مشخص رتبه های جهانی 1036 را کسب کرده است. مشخص است که فضای تحصیلی در این دانشگاه جنبه های مخصوص خود را دارد. هزینه های دانشگاهی در این منطقه از سوی دولت ارزیابی می‌شود.

سرمایه های لازم در این کشور برای تحصیل در راستای شرایط مخصوصی رویت می‌شود و کمک هزینه های مالی و تخفیف ویژه برای بسیاری از دانشگاه‌ها در شرایط خاصی رویت می‌شود. مشخص است که بررسی و مقایسه دانشگاه ها شرایط خاص خود را دارد.فضای آموزشی در این بخش جریان های دقیقی را شکل می‌دهد و برای رشته های پزشکی بسیار عالی است.

آزمون های بین المللی جمهوری دومینیکن

مشخص است که برای شرکت در آزمون های بین المللی در این کشور نیاز است که پایه تحصیلی قوی تری داشته باشید از یاد نبرید که شما برای داشتن یک دوره تحصیلی مشخص در این کشور نیاز است که خودتان نیز شرایط را بسنجید.

 در این آزمون باید بتوانید پارت اول سوالات را در کمتر از ده دقیقه پاسخ دهید و پاسخ شما باید بنیادین و با رعایت اصول استاندارد صورت بگیرد.

در آزمون بین المللی این کشور اگر فرد بتواند به امتیاز 51 درصدی دست یابد به سادگی در یکی از بهترین شرکت های آی تی در این کشور مشغول به کار شده و برای ورود به دانشگاه مورد نظر خود نیز دیگر درگیر مصاحبه و یا سوالات سخت نخواهد بود. 

این آزمون جنبه تحصیلی بالایی دارد و هزینه های آزمون به طور کلی به سلامت شخص نیز باز می‌گردد و مسیر خصوصی و بین‌المللی در این آزمون ها می‌تواند یک برگه برنده باشد.

 رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور بر اساس هزینه‌های مشخصی ارزیابی می‌شود و البته که شرکت در بسیاری از آزمون‌ها می‌تواند از نظر اصولی مورد حمایت قرار بگیرد. تحصیل در این کشور برای آزمون های مشخصی رتبه بندی می‌شود.

بورسیه تحصیلی در جمهوری دومینیکن

 دانشجویان برای دریافت بورس تحصیلی در این کشور باید قبل از اخذ پذیرش و آغاز سال تحصیلی در خواست بورس خود را به دانشگاه بدهند.

از جمله بورسیه های تحصیلی در این کشور در سال 2020:

International Distinction Awards 2019:

این بورسیه برای مقطع لیسانس و ارشد است و مبلغ بورس 12000 یورو است و دانجشویان می‌توانند تا آخر 31 می سال 2020 درخواست دهند.

shifts Culinary Scholarship 7

این بورسیه برای مقطع لیسانس ارائه می‌شود، مبلغ آن 1000 دلار است.

Keto Scholarship 2020

این بورسیه در مقطع لیسانس و ارشد ارائه می‌شود و مبلغ آن 3500 دلار است و دانشجویان تا 15 آوریل سال 2020 می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند.

سخن پایانی

جهت تحصیل در جمهوری دومینیکن و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به جمهوری دومینیکن اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما در ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب