تحصیل در کشور دانمارک

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور دانمارک را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور دانمارک را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور دانمارک
تحصیل در کشور دانمارک

تحصیل در کشور دانمارک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور دانمارک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور دانمارک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور دانمارک فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور دانمارک

شروط و الزامات تحصیل در کشور دانمارک

مراحل تحصیل در کشور دانمارک

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور دانمارک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور دانمارک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور دانمارک هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور دانمارک

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی دانمارک

نظام آموزشی کشور دانمارک شامل برترین سیستم‌های آموزشی است که در مدارس دانمارک و همچنین دانشگاه‌های این کشور اجرا می شود. سیستم آموزشی در مدارس کشور دانمارک به مراحل مختلف تقسیم می شود.

 در کشور دانمارک، آموزش ها در مدرسه شامل آموزش در مدارس دولتی و همچنین تحصیل در مدارس خصوصی با آموزش متفاوت است. نظام آموزشی کشور دانمارک به مراحل زیر مجزا می شود:

  • دوره آموزشی ابتدایی و آموزش سطح پایه
  • دوره آموزش ثانویه یا راهنمایی
  • دوره آموزش دبیرستان با آموزش پیشرفته
  • دوره آموزش عالی

چاپ مقالات علمی در دانمارک و تاثیر آن

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور دانمارک به خصوص در دوره های فوق لیسانس و دکتری را دارند باید دارای مقالات چاپ شده در ژورنال ها و مجلات معتبر بین‌المللی باشند. 

در هنگام ثبت نام در این دوره ها، گواهی شرکت در همایش ها یا کنفرانس های بین المللی و همچنین چاپ مقالات از دانشجو درخواست می شود. 

شرکت در همایش و کنفرانس و همچنین چاپ مقاله، این فرصت را برای ارتقای سطح آموزشی دانشجویان و راهیابی به دانشگاه های برتر کشور دانمارک فراهم می سازد. فارغ‌التحصیلانی که دارای مقالات و شرکت در همایش باشند از نظر آینده شغلی نیز در جایگاه بهتری قرار خواهند داشت.

دانشگاه های برتر در دانمارک

تحصیل در دانشگاه های کشور دانمارک به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی آرزوی بسیاری از دانشجویان خارجی است. کشور دانمارک یک کشور زیبا، خوش آب و هوا با شرایط رفاهی عالی برای زندگی خواهد بود. 

نظام آموزشی دانمارک از نظر اعتبار و قوانین آموزشی طبق استانداردهای اروپایی عمل می‌کند، بنابراین دور از انتظار نیست که بسیاری از دانشجویان اروپایی و همچنین دانشجویان سایر کشورها تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور دانمارک را داشته باشند.

زندگی دانشجویی در کشور دانمارک سطح بالایی دارد و دانشجویان به طور متوسط در هر سال نیاز به ۱۴ هزار یورو خواهند داشت. مجوز کار دانشجویی در دانشگاه های کشور دانمارک ۲۰ ساعت در هفته است. دانشجویان می‌توانند به صورت تمام وقت در فصل تابستان به کار مشغول شوند.

 در ادامه مطلب نیز با برترین دانشگاه‌های این کشور آشنا خواهید شد.

  • University of Copenhagen
  • Technical University of Denmark 
  • Aarhus University 
  • Aalborg University 
  • University of Southern Denmark 
تحصیل در کشور دانمارک

تحصیل رایگان در دانمارک

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور دانمارک را دارید، بهترین فرصت برای تحصیل رایگان برای شما فراهم است. کشور دانمارک، تعداد زیادی بورسیه های دولتی را برای دانشجویان در نظر می‌گیرد و حمایت مالی را از طریق مراکز تحقیقاتی تامین می کند. امکانات بورسیه کشور دانمارک در حال حاضر یکی از مسیرهای موفقیت برای دانشجویان خارجی در جهت پیشبرد اهداف آموزش عالی انتخاب شده است.

فرصت های مطالعاتی در کشور دانمارک با کیفیت عالی و همچنین در نظر گرفتن کمک هزینه مالی برای دانشجویان، منجر شده است متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور با اطمینان خاطر، یکی از رشته های تحصیلی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

 بورسیه های تحصیلی کشور دانمارک برای تحصیل رایگان در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به دانشجویان ارائه می شوند. برخی از بورسیه های تحصیلی کشور دانمارک صرفاً برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌شود. برخی از بورسیه های تحصیلی ویژه یک رشته خاص است، به طور مثال تعدادی از دانشجویان بورسیه های تحصیلی رایگان برای رشته های فنی ارائه می شود. 

دانشجویانی که متقاضی ادامه تحصیل رایگان در کشور دانمارک هستند با دریافت بورسیه تحصیلی، بخشی از هزینه های زندگی دانشجویی خود را تامین می کنند. هزینه های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان متفاوت است.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در دانمارک

به تمام افرادی که برای ادامه تحصیل به کشور دانمارک سفر می کنند توصیه می کنیم یک حساب بانکی در یکی از بانک های دانمارکی افتتاح کنند. تمام دانشجویان بین المللی موظف به افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر هستند. 

برای افتتاح حساب، دانشجویان مدارک لازم را به بانک تحویل می‌دهند و یک شماره اختصاصی دریافت می‌کنند. افتتاح حساب به روش ساده امکان پذیر است و با ارائه پاسپورت، کارت شناسایی و کارت دانشجویی در چند مرحله کوتاه انجام می گیرد.

 افتتاح حساب برای دانشجویان در بانک موجب می‌شود تمام وجه نقد که قرار است با خود به کشور بیاورند به راحتی به حساب بانکی منتقل کنند و همچنین فرآیند خرید در مراکز خرید و یا پرداخت هرگونه وقت وجه نقد از طریق حساب بانک به راحتی امکان پذیر است. 

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در دانمارک

به دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به کشور دانمارک سفر می کنند تذکر می دهیم که موسسات آموزش عالی دانمارکی، هیچ تعهدی را در قبال سرقت یا گم شدن اموال دانشجو به آنها ارائه نمی دهد.

بنابراین دانشجویان باید خود، مسئول لوازم و مدارک خود باشند. به همین دلیل لازم است هنگام پذیرفته شدن در دانشگاه، هزینه بیمه دانشجویی و بیمه سالانه را پرداخت کنند. دانشجویان باید حتماً تحت پوشش بیمه، بیمه مسئولیت شخصی، بیمه حوادث، بیمه اموال، بیمه اتومبیل و … قرار گیرند. 

بسیاری از شرکت های بزرگ بیمه در کشور دانمارک، دانشجویان بین المللی را از این لحاظ بیمه می‌کنند و هزینه‌های او را تحت پوشش قرار می دهند. چنانچه در صورت بروز یک حادثه نیاز به پرداخت خسارت باشد، شرکت ها بتوانند او را حمایت کنند.

معادل سازی مدارک در دانمارک

معادل سازی مدارک در کشور دانمارک به این معنا است که اگر دانشجویان بین‌المللی قصد ورود به یکی از دانشگاه‌های این کشور را داشته باشند، مدرک آن ها از نظر تعداد واحدهای گذرانده شده در سال های قبل، بررسی می شود؛ به ویژه برای ورود به مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکتری این امر رعایت می شود.

مدارک سال های تحصیلی قبلی دانشجو از نظر اعتبار و همچنین تعداد واحدهای گذرانده شده توسط کمیته دانشگاهی بررسی می شود؛ اگر دانشجویان از نظر واحدهای استاندارد، کمبود داشته باشند باید مدرک دانشگاهی آنها معادل سازی شود؛ به این مفهوم که تعدادی از واحدهای درسی را برای ورود به دوره بالاتر باید بگذراند. 

همچنین دانشجویانی که از دانشگاه‌های کشور دانمارک فارغ التحصیل می‌شوند و قصد کار در کشور خود را دارند باید مدرک دانشگاهی آنها با مدرک مورد تایید وزارت علوم کشور خودشان معادل سازی شود.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب