تحصیل در کشور سنگاپور

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور سنگاپور را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور سنگاپور را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۶ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور سنگاپور
تحصیل در کشور سنگاپور

تحصیل در کشور سنگاپور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور سنگاپور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور سنگاپور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور سنگاپور فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور سنگاپور

شروط و الزامات تحصیل در کشور سنگاپور

مراحل تحصیل در کشور سنگاپور

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور سنگاپور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور سنگاپور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور سنگاپور هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور سنگاپور

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در کشور سنگاپور

آموزش مهارت‌های ویژه در کشور سنگاپور از سوی دولت و با هزینه ارزان و مناسب در نظر گرفته می‌شود و نظام آموزش و پرورش در کشور سنگاپور به طور کلی با تکیه بر پرورش افکار خلاق، مستقل و همینطور تربیت بدنی دیده می‌شود. 

هر دانش‌آموزی در این کشور به زبان انگلیسی و زبان مادری خود به سادگی صحبت می‌کند. در نظر داشته باشید که تبحر دانش‌آموزان در زبان انگلیسی و تجارت و علم و فناوری از بخش‌های مهم نظام آموزشی کشور سنگاپور محسوب می‌شود. 

اینطور که مشخص است افراد برای اینکه کارایی و بهره وری بالایی در تحصیل داشته باشند می‌بایست سعی کنند نظام تحصیلی درستی را در پیش بگیرند.

مهارت‌های تخصصی در این زمینه ساختار مشخصی دارد. در این کشور هدف اصلی این است که آموزش جامع مشخصی ایجاد شود. به طور کلی نظام آموزشی سنگاپور، انعطاف‌پذیر بوده و سعی در رفع نیاز‌های جامعه دارد.

 برنامه‌های آموزشی ویژه تیزهوشان در کشور سنگاپور شامل یک سری دروس اختیاری مانند هنر، موسیقی و زبان و پژوهش است. همینطور انجام فعالیت‌های علمی و آزمایشگاهی از دیگر بخش‌های مهم محسوب می‌شود. حیطه‌های علمی در کشور سنگاپور بیشتر در زمینه خلاقیت و نوآوری دیده می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در سنگاپور

برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی در سنگاپور اول از هر چیز سطح علمی خود را قوی کنید، سوالات در سطح پیشرفته بوده و برای ارزیابی کسانی است که دارای سطح علمی بالاتری هستند. 

سعی کنید برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی سوالات دوره‌های گذشته را مرور کنید. آزمون‌های A-LEVEL نسبتا سخت است و کسانی در آن موفق هستند که همه مواد آزمون را به شکل درستی طی کرده‌اند، حقیقت این است که هر یک از آزمون‌های بین‌المللی سنگاپور دارای شرایط مشخصی هستند و کسانی که قصد ورود به رشته‌های پزشکی دارند باید دقت بیشتری نمایند.

چاپ مقالات علمی در سنگاپور و تاثیر آن

دانشگاه‌های ملی سنگاپور اهمیت بسیار زیادی به مقالات چاپ شده می‌دهد، در نظر داشته باشید که افراد برای چاپ مقالات علمی در سنگاپور باید بتوانند رویکردهای دقیقی را ارزیابی کنند. 

اول از هر چیز باید بدانید که مقالات چاپ شده قرار است در چه رشته و شاخه‌ای ورود داشته باشد، بسیار مهم است که ایده مقاله شما با رشته تحصیلی یکسان باشد. همینطور بهتر است بدانید که برای چاپ مقالات علمی در سنگاپور باید چندین قالب را امتحان نمایید تا قالب نهایی به شکل کاملاً قابل قبولی پذیرش شود. 

مهلت پذیرش مقاله اهمیت زیادی دارد. شما چاپ مقالات علمی بالا نیازی به شرکت در آزمون ورودی ندارید. در صورتی که معدل مقطع قبل تحصیلی شما کم باشد می‌توانید به سادگی با مقاله شرایط علمی خود را جبران کنید. برای چاپ مقالات علمی در سنگاپور می‌توانند مدارک و شرایط مختلفی را ارزیابی کنید.

تحصیل در کشور سنگاپور

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در سنگاپور

یک مدرسه جهانی در سنگاپور وجود دارد که توانسته شعبه‌های زیادی را در سراسر دنیا اختصاص دهد؛ این مدرسه در همه رشته‌ها و واحد‌های درسی ورود داشته است. مهارت‌های زبان انگلیسی، زبان مادری و همینطور رویکردهای بین‌المللی که در این مدرسه دیده می‌شود می‌تواند یکی از بهترین شرایط تحصیلی را مدنظر قرار دهد. 

به طور کلی در این مدرسه بسیار مهم است که بتوانید رویکردهای دقیقی را مدنظر قرار دهید. اول از هر چیز در نظر داشته باشید که تراز علمی این مدرسه بسیار زیاد است. یعنی افرادی که این مدرسه را برای تحصیل انتخاب می‌کنند به سادگی می‌توانند وارد دانشگاه‌های ملی سنگاپور شوند. مورد بعدی اینکه هزینه تحصیل در این مدرسه بسیار بالا بوده و کسانی می‌توانند وارد آن شوند که از نظر سرمایه در وضعیت خوبی هستند.

تحصیل رایگان در سنگاپور

یک سری بورسیه‌های تحصیلی مشخص از کشور سنگاپور از سوی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های خصوصی دنبال می‌شود. به طور کلی بورسیه تحصیلی کشور سنگاپور در بخش صنعتی SGIS نامیده می‌شود که از سوی بخشی از سازمان‌ها برای حمایت افرادی که دارای سواد بالا هستند در نظر گرفته می‌سود.

  خدمات عمومی PSC به طور کلی طیف گسترده‌ای از کمک هزینه تحصیلی آموزشی را مدنظر قرار می‌دهد. مهارت‌های ارتباطی در کشور سنگاپور به طور کلی بر اساس تفکر دقیق و مهارت‌های ارتباطی و همینطور شرایط علمی افراد ارزیابی می‌شود، منافع مالی در کشور سنگاپور بر اساس حمایت دانشگاه صورت می‌گیرد. 

یک نوع شرایط تحصیل رایگان در کشور سنگاپور وجود دارد که آسه آن نامیده می‌شود؛ برای اخذ این بورسیه تحصیلی در کشور سنگاپور باید رزومه علمی شما بسیار قوی باشد و به طور کلی هدف از این بورس رشد شرایط تحصیلی افراد مختلف است. 

توسعه توانایی‌های بالقوه در این بورسه سبب شده است که تجهیزات و مهارت‌های کاری دقیقی پیش بینی شود. بورسیه کشور سنگاپور یکی از بورسیه‌های دولتی بسیار ارزشمند است. در نظر داشته باشید که برای استفاده از این شرایط باید کارت شناسایی و پاسپورت داشته باشید. 

نیاز است که عکسی مشابه با عکس پاسپورت ارائه دهید که فرمت مشخص PNG برای آن در نظر گرفته شود. افراد باید مدارک تحصیلی و ریزنمرات خود را ترجمه کنند و زبان ترجمه باید انگلیسی باشد. نیاز به توصیه نامه از اساتید دانشگاهی بوده و بهتر است که در این زمینه دقت لازم صورت بگیرد. افراد باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سنگاپور

گروه الف(ممتاز)

  1. Nanyang Technological University (NTU)
  2. National University of Singapore

گروه ج (متوسط)

  1. Singapore University of Technology and Design (SUTD)

صرفاً در دانشكده فناوري اطلاعات (Information Systems Technology and Design و دانشکده Engineering Product Department)

معادل سازی مدارک در سنگاپور

معادل‌سازی مدارک در سنگاپور راه دشواری در پیش دارد، در این کشور بسیاری از مدارک کشورهای دیگر مورد اعتبار نبوده و دانشگاه‌ها و همینطور مراکز و شرکت‌ها برای کار نیز ترجیح می‌دهند که دوره‌های پیش نیاز را برای افراد مد نظر قرار بگیرد. 

مدرک دیپلم شما در صورتی در سنگاپور اعتبار دارد که معدل بالای ۱۶ داشته باشید، مدرک پیش دانشگاهی شما در سنگاپور از اعتبار بسیار کمی برخوردار است. اگر لیسانس خود را در دانشگاه غیر دولتی و غیر انتفاعی اخذ کرده باشید شانس شما در معدل‌سازی کم است مگر اینکه رزومه علمی خوبی داشته باشید.

 در صورتی که مدرک لیسانس شما دولتی و یا برای دانشگاه آزاد معتبر باشد با درخواست برای معادل‌سازی می‌توانید مسیر درستی را در پیش بگیرید. معادل‌سازی مدارک در سنگاپور به طور کلی برای مقطع فوق لیسانس و دکترا آسانتر از سایر مقاطع است و فرد مدرک و رزومه تحصیلی خود را ارائه داده و منتظر پاسخ می‌ماند، هرچه معدل و شرایط تحصیلی فرد بهتر باشد روند معادل‌سازی مدارک در سنگاپور به طور کلی بهبود خواهد داشت.

 معادل‌سازی مدارک در سنگاپور توانسته عملکرد مشخصی در مسیر کاری باشد و برای ورود به کار استفاده شود. در هر صورت شما برای اینکه بتوانید ریتم معادلسازی را به درستی طی کنید باید بتوانید رویکردهای دقیقی را ارزیابی کنید. معادلسازی مدارک تحصیلی در سنگاپور سبب می‌شود تا افراد بتوانند به سادگی وارد فضای کار شوند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب