اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

تحصیل در کشور سوئیس

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۶ /۰۷ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات تحصیل در کشور سوئیس

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * تحصیل در کشور سوئیس * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور سوئیس * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * تحصیل در کشور سوئیس * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
تحصیل در کشور سوئیس

تحصیل در کشور سوئیس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور سوئیس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور سوئیس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور سوئیس فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور سوئیس

شروط و الزامات تحصیل در کشور سوئیس

مراحل تحصیل در کشور سوئیس

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور سوئیس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور سوئیس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور سوئیس هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور سوئیس

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی سوئیس

اکثر دانش آموزان در مدارس دولتی مشغول به تحصیل در کشور سوئیس می‌شوند و درصد کمی از آن‌ها نیز به مدارس خصوصی می‌روند. در مدارس دولتی دانش آموزان با استعداد‌های متفاوت درس می‌خوانند و در واقع هیچ تمایزی بین دانش آموزان وجود ندارد و خبری از مدارس استعدادهای درخشان نیست. 

این موضوع باعث می‌شود دانشجویان سالم رشد کنند و در رشته مورد علاقه و زمینه استعداد خود تحصیل نمایند.

تحصیل در مدارس دولتی به صورت رایگان است و دانش آموزان برای خدمات فوق برنامه و کتاب‌ها و … هزینه پرداخت می‌کنند. نکته جالب درباره مدارس کشور سوئیس این است که هیچ یونیفورمی برای دانش آموزان وجود ندارد و می‌توانند به دلخواه خود لباس بپوشند.

 زبان آموزش در مناطق مختلف سوئیس نیز به زبان اصلی آن منطقه صورت می‌گیرد و آموزش‌ها به چهار زبان المانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش است.

کنفرانس های علمی در سوئیس

کنفرانس‌های علمی بین المللی در کشورهایی برگزار می‌شوند که از سطح علمی بالایی برخوردارند. دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور سوئیس نیز از این موهبت برخوردارند. شما می‌توانید در این کنفرانس‌ها خوش بدرخشید و آینده کاری و تحصیلی خوبی برای خود رقم بزنید.

 نکته مثبت درباره این کنفرانس‌ها تنوع در موضوعات در زمینه‌ی رشته‌های مختلف است که شما می‌توانید موضوع مورد علاقه خود را پیدا کرده و درمورد آن پژوهش خود را ارائه دهید. 

شرکت در آزمون های بین المللی در سوئیس

آزمون‌های بین المللی از دیگر نکات مثبتی هستند که برای تقویت رزومه تحصیلی شما مفیدند. مهم‌ترین آزمون‌های بین المللی که می‌توانید حین تحصیل در سوئیس در آن‌ها شرکت کنید، آزمون‌های زبان هستند.

 در کشور سوئیس آزمون‌ زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی برگزار می‌شود که وجود مدرک هر یک از آن‌ها نقش به سزایی در رزومه تحصیلی شما خواهد داشت.

علاوه بر آزمون‌های زبان رقابت‌های تئوری و عملی دیگری نیز در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود که شرکت در آن‌ها محاسن زیادی برای شما دارد.

 این رقابت‌ها فرصت آشنایی شما با شخصیت‌های مهم در زمینه رشته تحصیلی‌تان فراهم می‌کند، باعث افزایش دانش و تجربه شما می‌شود و در صورت کسب مقام از تشویق‌ها و امکانات زیادی بهره‌مند خواهید شد.

تحصیل در کشور سوئیس

چاپ مقالات علمی در سوئیس و تاثیر آن

این موضوع برای رشته‌هایی که دارای آزمون ورودی نیستند و برای تحصیل در سوئیس در مقاطع تحصیلی بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکترا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. اما چگونه می‌توان رزومه تحصیلی قدرتمندی ارائه داد؟

ارائه و چاپ مقاله در مجلات علمی معتبر می‌تواند یک نقطه مثبت بسیار قدرتمند در رزومه تحصیلی شما باشد. به همین دلیل توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است. البته این موضوع تنها برای پذیرش گرفتن در دانشگاه نیست و برای ورود به بازار کار نیز تأثیر به سزایی دارند.

شما همچنین می‌توانید حین تحصیل در سوئیس مقاله‌های علمی خود را ارائه دهید. اگر موفق به چاپ مقالات خود شوید، می‌توانید به سادگی از بورس‌های تحصیلی که دانشگاه‌ها ارائه می‌دهند استفاده کنید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در سوئیس

اکثر دانش آموزان در سوئیس در مدارس محلی تحصیل می‌کنند. همه افرادی که در سوئیس زندگی می‌کنند باید 9 تا 11 سال دوره آموزش اجباری را بگذرانند و در این موضوع هیچ گونه استثنایی وجود ندارد.

سطح آموزشی در سوئیس آنقدر بالاست که تقریبا کسی به تحصیل فرزند خود در مدارس ایرانی فکر نمی‌کند. اما از آن‌جایی که ایران در کشور سوئیس دارای سفارت است، مدارس ایرانی نیز در پایتخت این کشور وجود دارد.

البته این مدارس مشهور نیستند و اگر قصد جدی دارید که فرزندان خود را برای تحصیل در این مدارس ثبت نام کنید، بهتر است به صورت آنلاین و یا حضوری درباره آن‌ها پرس و جو کنید.

تحصیل رایگان در سوئیس

هزینه‌های تحصیل در سوئیس نسبت به سایر کشورهای اروپا مانند انگلستان به صرفه است و تفاوتی بین هزینه‌ای که دانشجویان داخل اتحادیه اروپا و خارج از آن در پرداخت شهریه وجود ندارد. 

تنها گروهی که می‌توانند در سوئیس به صورت رایگان و بدون پرداخت شهریه تحصیل کنند، دانشجویانی هستند که برای برنامه‌های مبادله‌ای به سوئیس می‌آیند و مابقی دانشجویان چه در دانشگاه‌ها دولتی و چه در دانشگاه‌های خصوصی تحصیل کنند، موظف به پرداخت شهریه هستند.

تحصیل در سوئیس در دانشگاه‌های دولتی علاوه بر این که هزینه‌های کم‌تری در بر می‌گیرد، تأمین مالی بهتری دارد. دانشگاه‌های دولتی سوئیس به دانشجویان داخلی و خارجی تسهیلات زیادی اعطا می‌کنند و در صورتی که تلاش کنید، می‌توانید از این بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که بورسیه‌های تحصیل در سوئیس در مقطع دکترا متنوع‌تر هستند به همین دلیل در بین دانشجویان مقاطع پایین‌تر رقابت بیشتری برای دریافت بورسیه‌های تحصیلی برقرار است.

دانشگاه های برتر در سوئیس

  • موسسه آموزش فدرال زوریخ
  • موسسه آموزشی فدرال لوزان
  • دانشگاه زوریخ
  • دانشگاه ژنو
  • دانشگاه لوزان
  • دانشگاه برن
  • دانشگاه بازل

فهرست مطالب