تحصیل در کشور شیلی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور شیلی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور شیلی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور شیلی
تحصیل در کشور شیلی

تحصیل در کشور شیلی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور شیلی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور شیلی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور شیلی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور شیلی

شروط و الزامات تحصیل در کشور شیلی

مراحل تحصیل در کشور شیلی

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور شیلی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور شیلی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور شیلی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور شیلی

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی شیلی

سن ورود به آموزش پیش‌دبستانی در کشور شیلی در حدود 3 سالگی است و اغلب تا شش سالگی کودک می‌تواند در فضای پیش‌دبستانی ارزیابی شود. اینطور که مشخص است شما برای آموزش پیش‌دبستانی در این کشور نیاز است که رده‌های سنی مختلفی را ارزیابی کنید.

 شخص برای بررسی نظام آموزشی در کشور شیلی نیاز است که مقاطع تحصیلی مشخص را ارزیابی نمایند. اینطور که مشخص است مقطع تحصیلی ابتدایی در این کشور از سن 7 سالگی آغاز می‌شود و شخص باید در ابتدا سواد خواندن و نوشتن را یاد بگیرد، پس از این دوره شخص می‌بایست با اعداد و ریاضیات در حد مقدمه آشنا شود.

 نیاز است که آموزش برای مقطع ابتدایی در این کشور حداقل 6 سال زمان نیاز داشته باشد. به طور کلی در فضای آموزشی کشور شیلی ورود به مقطع متوسطه با یک آزمون ورودی همراه است، مقطع تحصیلی متوسطه در این کشور با دروس مشخصی همراه است. به طور کلی نمراتی که در دوره ابتدایی کسب می‌شود برای ورود به مقطع متوسطه بسیار مهم است در نهایت شخص باید دیپلم اخذ نماید و بتواند مسیر تحصیلی درستی را صورت دهد. 

برای ورود به دانشگاه آزمون اخذ می‌شود و یک دوره پیش‌دانشگاهی فشرده نیز صورت می‌گیرد. در نظام آموزشی کشور شیلی نیاز است که یک سری تغییرات و اصلاحات موجود ارزیابی شود و البته که اطلاعات مربوط به نظام آموزشی در این کشور می‌تواند برای مقطع تحصیلی گسترده‌ای صورت بگیرد. 

تسهیلات لازم در فضای آموزشی این کشور ارزش‌گذاری شده است. شخص باید بتواند برای ورود به دوره متوسطه از نظر ریاضی خود را تقویت نماید.

چاپ مقالات علمی در شیلی و تاثیر آن

دولت کشور شیلی اعلام کرده است که مقالات چاپی در زمینه رشد گردشگری در این کشور مورد حمایت قرار می‌گیرد و دولت همه تلاش خود را کرده است که سیستم رنکینگ دانشگاهی کشور شیلی را بهبود دهد.

 ژورنال‌های مختلفی در کشور شیلی هستند که اعتبارات علمی تحصیلی را بهبود می‌دهند اینطور که مشخص است برای چاپ مقالات علمی در این کشور نیاز است که هزینه‌های ثبت‌نام به طور دقیق لحاظ شود. 

کشور شیلی در لیست کشورهایی است که در رشته‌های معماری و عمران بسیار رشد کرده است و این موضوع سبب می‌شود که اکسپت مقالات در این راستا بیشتر از سایر بخش ها به نظر برسد به طور کلی کسانی که چاپ مقالات معتبری در این زمینه دارند می‌توانند اصول علمی مقالات را ارزیابی کنند. 

کشور شیلی در لیست کشورهایی است که عضویت تحصیلی را سهم مهمی در نظر می‌گیرد و اگر شخص این امکان را داشته باشد که برخی از مقالات علمی خود را به چاپ برساند به سادگی می‌تواند هزینه چاپ مقالات را ارزیابی کند.

 در صورتی که فکر می‌کنید ایده‌ای جذاب برای چاپ دارید قطعاً چهار چوب تهیه مقالات علمی در کشور شیلی برای شما ارزشمند خواهند بود و می‌تواند در ژورنال‌های معتبر این روند تحصیلی را به رشد برسانید مشخص است که بسیاری از مقالات علمی در این کشور از نظر اقتصادی در شرایط خوبی هستند. 

هزینه‌های چاپ مقالات علمی در کشور شیلی در سال‌های اخیر به نسبت سیستم‌های رنکینگ جهانی مجهز شده‌اند. مقالات چاپی در این کشور بر اساس هزینه‌های ثبت‌نام بررسی می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در شیلی

شما برای تحصیل در کشور شیلی نیاز به تسلط به زبان اسپانیایی دارید بنابراین نیاز است که یکی از آزمون‌های مربوطه که در سطح بین‌المللی مورد اعتبار است را دنبال کنید.

آزمون DELE یک آزمون بسیار معتبر است که به زبان اسپانیایی برگزار می‌شود و به نوعی دیپلم زبان اسپانیایی را در اختیار شما قرار می‌گیرد این آزمون در لیست معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی در کشور شیلی قرار گرفته است.

 این آزمون برای متقاضیانی که زبان اول آنها اسپانیایی نبوده اما قصد دارند در کشور شیلی تحصیل زندگی و کار کنند استفاده می‌شود و در 800 مرکز آزمون در بیش از 100 کشور دنیا برگزار می‌شود. 

سالانه بیش از 60 هزار نفر در این آزمون شرکت می‌کنند و البته که شرایط شرکت در این آزمون به نسبت سایر آزمون‌ها بهتر است. این آزمون دارای اعتبار جهانی است. آزمون در 6 سطح برگزار می‌شود که دقیقاً مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا خواهد بود.

تحصیل در کشور شیلی

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در شیلی

یک مدرسه بین‌المللی بسیار جذاب در کشور شیلی وجود دارد که با عنوان مدرسه آموزش غذاهای بین‌المللی فعالیت می‌کند در این مدرسه آموزش‌های لازم در زمینه بومی و بین‌المللی صورت می‌گیرد.

 این مدرسه در سال‌های اخیر مورد حمایت دولت‌های مختلف قرار گرفته است و البته که در لیست بهترین مدارس بین‌المللی قرار دارد. این مدرسه به طور کلی دارای رتبه‌بندی‌های مشخص از نظر غذا دارد و مشخص است که شخص برای شرکت در این مدرسه باید در یک امتحان ورودی شرکت نماید.

مدرسه یادگیری زبان اسپانیایی از دیگر مدارس مهم در کشور شیلی محسوب می‌شود. در این مدرسه مهم دروس به زبان اسپانیایی در فضایی مشابه با زبان مادری آموزش داده می‌شود. اسپانیایی در این مدرسه در لیست دروس معتبر قرار دارد و البته که شخص برای یادگیری دروس اسپانیایی در این مدرسه نیاز است که آمادگی لازم را داشته باشد.

یک مدرسه با عنوان پیش‌دانشگاهی در کشور شیلی وجود دارد که یادگیری دروس در این مدرسه به طور کلی بر اساس دروسی که شخص برای ورود به دانشگاه نیاز دارد دسته‌بندی و برنامه‌ریزی می‌شود. 

این مدرسه به طور کلی دارای شرایط خوبی برای تحصیل است و کسانی که قصد دارند در این مدرسه تحصیل کنند باید به زبان انگلیسی تا حدی تسلط داشته باشند این مدرسه به طور کلی دارای دوره‌های تحصیلی ویژه‌ای است و البته که برای عموم افراد مناسب است. مدارس انگلیسی زبان زیادی در این کشور فعالیت می‌کنند که بسیار مورد اطمینان خواهند بود.

تحصیل رایگان در شیلی

شرایط اخذ بورسیه کشور شیلی به این صورت که این کشور هر ساله تعداد کمی بورسیه تحصیلی برای مقطع دکترا در نظر می‌گیرد و شرایط کاملاً رقابتی است و این روند تنها بین دانشجویان بین‌المللی صورت می‌گیرد و شامل دانشجویان بومی کشور شیلی نمی‌شود. 

شرایط بورسیه به این صورت که ماهیانه در حدود 1000 دلار هزینه برای دانشجو پوشش داده می‌شود که می‌بایست برای بخش شهریه‌، حقوق و همینطور بیمه مورد استفاده قرار بگیرد اینطور که مشخص است مدت زمان برای این بورسیه بین 1 الی 2 ماه در اکتبر هر سال ارزیابی می‌شود.

 مدارکی که برای استفاده از بورسیه تحصیلی کشور شیلی نیاز است به این ترتیب که شخص باید مدرک کارشناسی با ریز نمرات مشخص داشته باشد و مدارک این بخش به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشد. نیاز است که شخص رتبه در دوره کارشناسی خود را به زبان اسپانیایی تبدیل نماید. 

شخص می‌بایست مدرک مربوط به اخذ پذیرش برای یکی از دانشگاه‌های کشور شیلی را ارائه دهد. یک سری فرم‌های اینترنتی برای سابقه تحصیلی و پژوهشی وجود دارد که می‌بایست تکمیل شده و ثبت‌نام صورت بگیرد مبرهن است که این فرم‌ها باید به زبان اسپانیایی تکمیل شود و اعتبار بالایی دارد.

نکته مهم اینکه شما باید ریزنمرات خود را شبیه به سیستم نمره‌دهی شیلی تبدیل نمایید یعنی نیاز است که سیستم نمره دهی 1-7 برای این بخش ارزیابی شود و مشخص است که مدارک لازم در این راستا می‌بایست به طور دقیق و اصولی ارزیابی شده باشد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در شیلی

  1. Pontificia Universidad Catolica de Chile(UC)
  2. University of Chile
  3. University of La Frontera
  4. University of Santiago, Chile(UFACH)
  5. University of Concepcion
  6. Catholic University of Chile

معادل سازی مدارک در شیلی

فرآیند معادل‌سازی مدارک تحصیلی در کشور شیلی به این صورت است که شخص باید بتواند مدارک تحصیلی را به صورت حرفه‌ای دنبال نماید و البته که نیاز است دید واقع‌بینانه‌تری از اعتبار مدارک صورت بگیرد.

 برای ارزیابی مدارک تحصیلی در کشور شیلی نیاز است که بتوانید فرم‌های مخصوص را تکمیل کنید، فرم‌های مخصوص باید مشخص نماید که قرار است کدام مدرک تحصیلی ارزیابی و مطابقت صورت بگیرد. نیاز است که نتیجه ارزیابی‌های سازمان معادل‌سازی به صورت حرفه‌ای ارزیابی شود.

 گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی در این کشور مشخص است که همه مدارک و فرم‌های شما باید زیر دست 4 ارگان مهم رد شود و در نهایت پذیرش یا عدم پذیرش صورت بگیرد. مشخص است که اداره مهاجرت کشور شیلی جدیدترین شرایط تحصیلی را ارزیابی کرده و سعی می‌کند سازمان‌های اجرایی مشخصی را در این زمینه در نظر بگیرد. 

 در هر صورت شما برای معادل‌سازی مدارک تحصیلی خود در کشور شیلی نیاز است که گزارشات لازم از ریزنمرات و نوع دانشگاهی که در آن تحصیل صورت گرفته است را ارائه دهید البته که این روال تحصیلی می‌تواند برای برخی از رشته‌های تحصیلی متفاوت باشد اما مراحل به همین صورت است و شخص باید اعتبار دروس و واحدهای درسی گذرانده را ارزیابی کرده باشد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب