تحصیل در کشور فنلاند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور فنلاند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور فنلاند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور فنلاند
تحصیل در کشور فنلاند

تحصیل در کشور فنلاند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور فنلاند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور فنلاند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور فنلاند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور فنلاند

شروط و الزامات تحصیل در کشور فنلاند

مراحل تحصیل در کشور فنلاند

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور فنلاند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور فنلاند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور فنلاند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور فنلاند

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی فنلاند

مقطع ابتدایی برای افراد از سن 7 سالگی آغاز می شود و همه کودکانی که در فنلاند سکونت دارند موظف به شرکت در مقطع آموزش ابتدایی هستند. تحصیلات برای این مقطع شامل 9 کلاس می‌شود. 

پس از دوره تحصیلی ابتدایی در این کشور دوره های دبیرستانی آغاز می شود. این دوره در لیست آموزش های عمومی محسوب می‌شود. تحصیلات دبیرستان در این کشور بین 2 الی 4 سال زمان نیاز دارد و پس از آن فرد می تواند ورود به دانشگاه ، دانشگاه علمی کاربردی و همینطور تحصیلات حرفه ای داشته باشد.

تحصیلات حرفه ای در مقایسه با تحصیلات دبیرستان اغلب حالت عملی دارد. این دوره سه سال زمان نیاز دارد و با مدرک پایه ای حرفه ای همراه است. پس از اتمام دوره متوسطه فرد می تواند ورود به بخش تحصیلات عالی داشته باشد. در این کشور یک سری مدارس عالی حرفه ای وجود دارد که 3 سال و نیم تا 4 سال زمان نیاز دارد.

تحصیل رایگان در فنلاند

کشور فنلاند در سال های اخیر سرمایه گذاری زیادی بر روی بخش‌های علمی و تحقیقاتی خود داشته و مشخص است که پیشرفت دانش و همینطور فناوری در این کشور توانسته به رشد علمی دانشگاه ها کمک شایانی نماید. 

تحصیل رایگان در کشور فنلاند در شرایطی فراهم شده است که شما در این کشور تابعیت داشته و شهروند کشور فنلاند باشید. حقیقت این است که مسیر تحصیل کاملاً رایگان برای کسانی که اقامت موقت کشور فنلاند را دارند فراهم نشده است و اما دولت سعی دارد سیستم بورسیه های تحصیلی کشور فنلاند را به نسبت سال های گذشته بهبود بخشد. 

تحصیل رایگان برای مقطع دکترا در کشور فنلاند به سه شرط مهم صورت می گیرد:

1- فرد دارای تز دکترا باشد که غیر تکراری بوده و توجیه اقتصادی برای حداقل 5 سال اول داشته باشد

2- فرد دارای سابقه کار پژوهشی مشخص در رشته تحصیلی خود به مدت حداقل 12 سال باشد.

3- فرد بتواند در مقطع دکترا یک مسیر کارآفرینی درست در کشور فنلاند فراهم سازد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در فنلاند

دانشگاه هلسینکی در کشور فنلاند از دانشگاه های مشهور و قدرتمندی است که توانسته رتبه بهداشت را بالا نگه دارد.

دانشگاه تورکو یکی از بهترین دانشگاه های مشهور در زمینه بهداشت و درمان و سیستم آزمایشگاهی محسوب می شود. رشته های تحصیلی در این دانشگاه بسیار زیاد است.

دانشگاه تمپره و ایسترن از دانشگاه های مشهور با سیستم تحصیل به زبان انگلیسی در فنلاند محسوب می شود.

تحصیل در کشور فنلاند

دانشگاه های برتر در فنلاند

دانشگاه هلسینکی معروف ترین و همینطور بزرگترین دانشگاه در کشور فنلاند محسوب می شود. این دانشگاه در سال 1640 تأسیس شده است. دانشگاه هلسینکی رتبه 110 در دنیا را دارد.

دانشگاه فنلاند شرقی به صورت ترکیبی از دو دانشگاه یونیسو و کووییو تشکیل شده است، به طور کلی سه پردیس دانشگاهی در این دانشگاه دیده می شود. 

پردیس دانشگاهی کووییو یک محیط آرام تحصیلی بوده و در زمینه‌های فرهنگی بسیار عالی عمل می کند.

پردیس دانشگاهی ساوونلینا در شهر ساوونلیا واقع شده و به طور کلی خدمات پزشکی گسترده ای به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشگاه تامپر یکی از بهترین دانشگاه های فنلاند محسوب می‌شود این دانشگاه در زمینه فناوری های زیست پزشکی و همینطور دانشکده علوم اطلاعات بسیار ایده آل عمل کرده است. در این دانشگاه مطالعات زبان و همینطور بخش های علوم انسانی به امتیاز مشخصی رسیده است.

دانشگاه تورکو شامل رشته های علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی و همینطور آموزش و پرورش است. این دانشگاه دارای یک فضای تحصیلی مجزا برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس در زمینه رشته اقتصاد نیز تأسیس کرده است.

دانشگاه اولو در سال 1958 تأسیس شد. این دانشگاه بیش از 16 هزار دانشجو در خود جای داده است. اولو در زمینه بیوشیمی و پزشکی و همینطور مولکولی به رتبه خوبی رسیده است. علوم انسانی و مهندسی برق در این دانشگاه امتیاز ویژه ای دارد.

دانشگاه واسا در رشته های فلسفه، کسب و کار و فناوری به وضعیت خوبی رسیده است. این دانشگاه به طور کلی توانسته در زمینه های مختلف بسیار عالی ظاهر شود.

جشن های دانشگاه ها در فنلاند

در دانشگاه های مشهور فنلاند جشن های سالانه زیادی در زمینه تکنولوژی روز، جشن های غذا، جشن های مد و فشن، جشن های هنر موسیقی و طراحی برگزار می شود. جشن های برگزار شده اغلب برای بازدید عموم آزاد هستند.

در این جشن ها از دانشجویان برتر و افراد نخبه قدردانی می شود، دولت فنلاند سعی می کند مبالغی به عنوان هدیه در اختیار دانشجویان قرار دهد. جشن بهار از جشن های مشهور در فنلاند است که شامل رویدادهای ورزشی و بازی های گروهی است. 

دانشگاه هنر هلسینکی در برگزاری جشن ها بسیار جدی و ثابت قدم است. افرادی که از بورسیه تحصیلی کشور فنلاند استفاده می کنند می توانند از مزایای بیشتری برخوردار باشند.

کنفرانس های علمی در فنلاند

کنفرانس های بین المللی فنلاند فرصت خوبی برای رایزنی با اساتید این کشور محسوب می شود. از طریق این کنفرانس ها شرایط برای ارتباط با کارشناسان و خبرگان اقتصادی و تجاری فراهم می شود.

کنفرانس بین المللی سیستم های موبایل ، کنفرانس های کسب و کار ، مدرسه های تابستانی UCSIA و هشتمین کنفرانس سالانه فناوری های بیوآناتیک از گزینه های مهم و علمی در فنلاند محسوب می شود.

 این کنفرانس ها اغلب در ماه آگوست برگزار می‌شود. شرکت در این کنفرانس ها سبب بورسیه کشور فنلاند می‌شود، شرایط بورسیه تحصیلی کشور فنلاند بسیار ایده آل است.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در فنلاند

فنلاند بسیار امن است و خطراتی که یک دانشجو را در کشور فنلاند تهدید می کند با ایران فرق دارد، در این کشور اگر زبان فنلاندی بلد نباشید پیشرفت شما در درس بسیار کم خواهد بود و خطر اخراج شدن دارید.

در صورتی که ورود به کاری می کنید رعایت قوانین کاری موضوع بسیار مهمی است که اگر رعایت نکنید به قیمت از دست دادن کارتان تمام می شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب