تحصیل در کشور فیلیپین

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور فیلیپین را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور فیلیپین را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۱ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور فیلیپین
تحصیل در کشور فیلیپین

تحصیل در کشور فیلیپین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور فیلیپین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور فیلیپین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور فیلیپین فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور فیلیپین

شروط و الزامات تحصیل در کشور فیلیپین

مراحل تحصیل در کشور فیلیپین

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور فیلیپین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور فیلیپین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور فیلیپین هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور فیلیپین

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی فیلیپین

زبان آموزش در کشور فیلیپین زبان انگلیسی اعلام شده است، به طورکلی این کشور توانسته فضای نظام آموزش عالی خوبی را ایجاد نماید. آموزش در کشور فیلیپین به دو شیوه رسمی و غیر رسمی ارائه می‌شود، این شیوه به طور کلی از نظر مدت زمان در دنیا کوتاه ترین سیستم آموزشی محسوب می شود.

 در سیستم آموزش این کشور قانون 4+4+6 دیده می شود که شامل شش سال آموزش ابتدایی و 4 سال متوسطه و 4 سال نیز برای مقطع کارشناسی است.

 سال آموزشی در کشور فیلیپین از ماه ژوئیه آغاز می شود و در ماه مارس به پایان می رسد و به طور کلی 40 هفته آموزشی تشکیل شده است. موسسات آموزش عالی در کشور فیلیپین به صورت ترمی است. انتخاب ترم تابستانی در این کشور اختیاری است.

دانشگاه های برتر در فیلیپین

کشور فیلیپین برترین سیستم آموزش عالی در آسیا محسوب می شود و دقیقاً طبق سیستم آموزشی آمریکا پیش می رود این روال سبب شده است تا فرصت مطالعه به زبان انگلیسی با هزینه ارزان و مناسب در اختیار افراد قرار بگیرد.

 این کشور در حدود 5 هزار دانشجویی بین‌المللی در طول یک سال جذب کرده است. در حال حاضر 2300 موسسه آموزش عالی در کشور فیلیپین دیده می شود که 75 درصد از آن ها خصوصی هستند.

شرکت در آزمون های بین المللی در فیلیپین

اغلب مقاطع تحصیلی در فیلیپین شامل آزمون های مشخصی هستند در نظر داشته باشید که این آزمون ها به طور کلی شامل سه بخش بندی مهم است و باید سعی شود در انتخاب هر یک از آزمون ها شرایط مناسبی مشخص شود آزمون ها دارای ساختار مشخصی هستند به طوریکه هر آزمون برای سه برهه زمانی مشخص تعیین می شود.

اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد هر یک از آزمون های بین المللی در فیلیپین شامل دسته های مهارتی مشخصی هستند و اگر در دسته مهارت خوب وارد شوید شرایط آزمون برای شما خوب و ایده آل خواهد بود.

 آزمون های بین المللی در فیلیپین یک پل ورود محسوب می شود. مشخص است که شرکت در آزمون ها نیاز به مطالعات بالایی دارد و باید افراد بتوانند در آزمون های مشخصی پیش بروند.

تحصیل در کشور فیلیپین

چاپ مقالات علمی در فیلیپین و تاثیر آن

برای چاپ مقالات در کشور فیلیپین سعی کنید در ابتدا جدیدترین کنفرانس های این کشور را ارزیابی کنید، مقالاتی که به چاپ می‌رسانید بهتر است با همکاری استاد معتبری باشد و در این راستا مشخص است که چاپ مقالات دسته بندی های مشخصی داشته باشد.

 مثلاً کسانی که در رشته های مهندسی قصد به ثبت مقاله دارند باید در ابتدا یک موضوع خوب انتخاب نمایند این در حالی است که اگر فرد بخواهد در رشته های غیرمهندسی مقاله چاپ نماید می تواند از موضوعات تکراری به صورت جامع تر استفاده نماید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در فیلیپین

مدرسه بین المللی ویکتوری چریستین یکی از مدارس بین المللی و بسیار مدرن در فیلیپین محسوب می شود که دارای شرایط تحصیل خوبی بوده و برای دانش آموزان بین المللی در نظر گرفته می شود.

 این مدرسه به طور کلی فضای تحصیلی به زبان انگلیسی را فراهم می سازد. مدرسه به صورت دو زبانه نیز بوده و برای کسانی که قصد یادگیری به زبان فیلیپینی دارند بسیار عالی است.

مدرسه CEBE برای یادگیری مهارت های زندگی تأسیس شده است و دروس ارائه شده در این مدرسه به زبان های مختلفی است. این مدرسه به طور کلی در سه زبان برتر دنیا تدریس می شود و البته یکی از مدارس خصوصی و گران قیمت در فیلیپین محسوب می شود.

بورسیه تحصیلی در فیلیپین

سیستم معافیت از هزینه تحصیلی در کشور فیلیپین دسته بندی های متنوعی دارد که می بایست هر یک را به طور دقیق و اصولی ارزیابی کرد.

اولین حالت به این صورت است که کمک هزینه ها می تواند در وضعیت 100 درصدی قرار بگیرد که به آن full fund گفته می شود که اگر فرد بتواند در این حالت پذیرفته شود می تواند همه هزینه های دانشگاه و خوابگاه و خوراک و کتاب را برای همه مدت تحصیلی پرداخت کند.

 مبلغ کمی هم اضافه بر هزینه ها پرداخت می شود و فرد با استفاده از آن می تواند برای سفرهای دانشجویی اقدام نماید. این نوع بورسیه بسیار دشوار بوده و فرد باید با استفاده از آن اقدامات لازم را انجام دهد.

مورد بعدی کمک هزینه هایی است که به صورت 50 درصد لحاظ می شود به این گزینه pariital fund گفته می شود که به طور درصدی از بورس است که بعضی از هزینه های واحدهای درسی و یا هزینه خوابگاه و … را پوشش می دهد و مابقی باید از سوی دانشجویان پرداخت شود.

 مشخص است که چنین حالت هایی به طور جدی دسته بندی های مشخصی دارد و می‌تواند در سال های پیش روی نیز رتبه درستی داشته باشد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در فیلیپین

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کشور فیلیپین به شرح زیر است: 

  •   Ateneo de Manila University, Quezon City
  •  De la sale University, Manila
  •  University of the Philippines, Manila
  •  University of the Philippines, Diliman-Quezon City
  •  University of the Philippines, Los Banos

فهرست مطالب

فهرست مطالب