اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

تحصیل در کشور قبرس

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۶ /۰۷ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات تحصیل در کشور قبرس

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * تحصیل در کشور قبرس * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور قبرس * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * تحصیل در کشور قبرس * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
تحصیل در کشور قبرس

تحصیل در کشور قبرس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور قبرس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور قبرس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور قبرس فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور قبرس

شروط و الزامات تحصیل در کشور قبرس

مراحل تحصیل در کشور قبرس

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور قبرس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور قبرس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور قبرس هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور قبرس

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در قبرس

در کشور قبرس با توجه به نظام آموزشی،  یک سیستم موازی آموزشی وجود دارد و شامل مدارس مستقل معتبر است، در این مدارس خصوصی، والدین می‌توانند تحصیل فرزندان خود را با هرگونه امکانات آموزشی دنبال کنند. 

هزینه‌های تحصیل در کالج‌ها و هزینه‌های دانشگاه در کشور قبرس معمولاً توسط دولت پوشش داده نمی‌شوند.

آموزش عالی در کشور قبرس ، اغلب با دوره لیسانس چهارساله آغاز می‌شود. مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، دو مقطع دانشگاهی در دوره تحصیلات تکمیلی هستند. تحصیل در دوره دکتری حداقل سه سال طول می‌کشد.

شرکت در آزمون های بین المللی در قبرس

برای ورود و پذیرش دانشگاه های مدیترانه شرقی و بین المللی قبرس الزاما نیاز به مدرک آیلتس یا تافل نیست . داوطلبانی که دارای مدارک زبان نیستند می توانند در دانشگاه پذیرفته شوند ولی بعد از ثبت نام باید در امتحان تعیین سطح زبان دانشگاه های مدیترانه شرقی و بین المللی قبرس شرکت کرده و در صورت عدم قبولی به عنوان دانشجوی رسمی دوره های زبان را نیز بگذرانند 

برای مقطع کارشناسی، پزشکی و داروسازی دانشگاه مدیترانه شرقی، دانشجویان می توانند با ارائه نمرات ۶ آزمون آیلتس یا ۷۵ آزمون تافل از امتحان تعیین سطح دانشگاه معاف شوند. در غیر اینصورت دانشجو موظف به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان خواهد بود که پس از ثبت نام برگزار می‌شود.

نمره قبولی آزمون زبان تعیین سطح دانشگاه مدیترانه شرقی ۶۰ است.

چاپ مقالات علمی در قبرس

چاپ مقالات علمی در ژورنال‌های بین المللی یا مجلات داخلی در کشور قبرس یکی از بزرگ‌ترین امتیازاتی است که هر دانشجو باید در طول دوره تحصیلی خود، نسبت به انجام آن همت کند.

 شرکت در کنفرانس‌ها و همایش‌ها، بهترین فرصت برای چاپ مقالات علمی است. این کار باعث می‌شود سابقه علمی دانشجوف ارتقا پیدا کند.

تحصیل در کشور قبرس

تحصیل رایگان در قبرس

تحصیل رایگان در کشور قبرس شامل دریافت بورسیه تحصیلی از سوی یکی  از سازمان‌ها یا دانشگاه‌های اعطا کننده بورسیه به دانشجویان است. اگر دانشجویان دارای سوابق علمی قوی و دلایل توجیه کننده کافی باشند می‌توانند به راحتی، بورسیه‌های تحصیلی در قبرس را دریافت کنند.

این بورسیه‌ها هزینه‌های مختلفی را شامل می‌شود و در زمان‌های متفاوت به دانشجویان ارائه می‌گردند. با استفاده از بورسیه تحصیل رایگان در قبرس، دانشجویان می‌توانند تحصیلات دانشگاهی را به صورت رایگان ادامه دهند.

دانشگاه های برتر در قبرس

در حال حاضر، دانشگاه های زیر دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش برای صدور مدارک تحصیلی در مقاطع مختلف در کشور قبرس هستند:

  1. University of Cyprus
  2. Cyprus University of Technology Limassol
  3. Cyprus Science University
  4. Open University of Cyprus
  5. European University Cyprus
  6. Eastern Mediterranean University
  7. Near East University
  8. Neapolis University Paphos
  9. Frederick University
  10. University of Nicosia

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس

تحصیل در دانشگاه های این کشور برای دانشجویان ایرانی باید با دقت و بررسی های بیشتری انجام گیرد.

برخی از منابع بیان کرده اند که سه دانشگاه قبرس، فناوری قبرس و دانشکده پزشکی قبرس مورد تأیید وزارت علوم ایران واقع شده اند.

معادل سازی مدارک در قبرس

دانشجویانی که از دانشگاه‌های کشور قبرس جنوبی فارغ التحصیل می‌شوند می‌توانند بدون معادل‌سازی مدرک در دانشگاه‌های اروپایی ادامه تحصیل دهند.

برخی از رشته‌های دانشگاهی در دانشگاه قبرس باید از نظر مدرک با دانشگاه‌های انگلستان و آمریکا، معادل‌سازی شوند.

فهرست مطالب