تحصیل در کشور قرقیزستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور قرقیزستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور قرقیزستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور قرقیزستان
تحصیل در کشور قرقیزستان

تحصیل در کشور قرقیزستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور قرقیزستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور قرقیزستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور قرقیزستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور قرقیزستان

شروط و الزامات تحصیل در کشور قرقیزستان

مراحل تحصیل در کشور قرقیزستان

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور قرقیزستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور قرقیزستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور قرقیزستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور قرقیزستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در قرقیزستان

در این کشور پس از اتمام دوره‌های راهنمایی و دبیرستان برای هر دانش‌آموز از سمت دولت گواهینامه پایان دوره صادر می‌شود. به طور کلی آموزش متوسط به ۳ مرحله مهم تقسیم می‌شود، کلاس‌های ابتدایی از پایه اول تا چهارم هستند، کلاس‌های راهنمایی از پنجم تا نهم و دبیرستان نیز شامل کلاس‌های دهم و یازدهم هستند. 

پس از به پایان رساندن دبیرستان دانش‌آموزان وارد موسسه آموزش عالی می‌شود. در مدارس این کشور آموزش به زبان‌های قرقیزی و روسی صورت می‌گیرد؛ همینطور یک سری مراکز تخصصی انگلیسی یا ریاضی نیز در کشور قرقیزستان دیده می‌شود.

به طور کلی دانشگاه‌های ملی، دانشگاهی آرابایف و علوم انسانی بیشکک زبان فارسی را در سطح خواندن و نوشتن تدریس می‌کنند. آغاز سال تحصیلی در این کشور از اول سپتامبر است و مدارس این روز را جشن می‌گیرند. از نظر ساختاری نظام آموزش عالی در این کشور به ۳ بخش مهم تقسیم می‌شود، دانشگاه ها، هنرستان‌ها و فرهنگستان ها.

 هنرستان‌های موسیقی و آموزشگاه نظامی دو مورد از موسسه‌های مشهور در کشور قرقیزستان محسوب می‌شود. آکادمی علوم پزشکی و دانشگاه آمریکایی آسیای مرکزی از موسسه‌های تحصیلی بسیار بسیار معتبر هستند. طبق نظام آموزش عالی در این کشور مشخص است که آموزش مداوم برای مدت ۵ سال در رشته‌های حرفه‌ای مهندسی، آموزشی و حقوقی و… صورت می‌گیرد.

چاپ مقالات علمی در قرقیزستان و تاثیر آن

برای چاپ مقالات علمی در کشور قرقیزستان باید سعی شود در ابتدا امتیاز بندی که از سوی دانشگاه مورد نظر ارزیابی می‌شود را مدنظر قرار داد، بسیاری از دانشگاه های این کشور امتیازی برای مقالات در نظر نمی‌گیرند.

اما باید سعی شود به طور دقیق رویکردهای علمی مشخصی در این زمینه ارزیابی شود و همینطور باید به مهلت چاپ مقالات در این زمینه نیز ارزیابی درستی صورت بگیرد.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در قرقیزستان

مدرسه بین‌المللی آلفا پلاس یکی از مدارس بسیار خوب برای تحصیل محسوب می‌شود؛ این مدرسه برای دانش‌آموزان خارجی گزینه خوبی است زیرا زبان‌های روسی و انگلیسی و فرانسوی را مورد پوشش قرار می‌دهد.

حقیقت این است در این مدرسه شرایط تحصیل بر اساس هزینه‌های موجود ارزان و مناسب است و مشخص است که رتبه‌بندی هزینه‌های تحصیلی در قرقیزستان می‌تواند بر اساس نوع واحدهای درستی ارزیابی شود. 

مشخص است که مدارس بین‌المللی در این زمینه زیاد دیده می‌شود اما آلفا توانسته محیط یادگیری درستی را پیش بگیرد و در این راستا از کسانی که سطح علمی بالایی دارند دعوت به تحصیل با هزینه کم خواهد نمود.

تحصیل در کشور قرقیزستان

تحصیل رایگان در قرقیزستان

آکادمی OSCE قرقیزستان شرایط تحصیل رایگان در این کشور را به طور دقیق و اصولی فراهم ساخته است. شرح خبر در این راستا نشان می‌دهد که بورسیه‌های تحصیلی در قرقیزستان می‌‍‌تواند رویکردهای خوبی داشته باشد. 

نامی که برای این بورسیه در نظر گرفته شده است OSCE Scholarship است از سوی قرقیزستان ارائه شده است و برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم سیاسی، امنیت، روابط بین‌الملل، حکومت داری، اقتصاد، توسعه بین‌المللی و پیشگیری از جنگ در نظر گرفته شده است.

با اخذ این بورسیه، دانشجویان شامل بیمه‌های درمانی معتبر خواهند بود و همینطور کمک هزینه شرکت در کارآموزی در اروپا نیز شامل می‌شود. برای ورود به این بورسیه نیاز است که ترجمه لیسانس و ریزنمرات خود را داشته باشید، پاسپورت و عکس نیاز است و محدودیت سنی نهایتاً تا ۳۵ سال لحاظ می‌شود. به طور کلی داشتن مهارت کافی در زبان انگلیسی از اهمیت زیادی برخوردار است.

دانشگاه های برتر در قرقیزستان

دانشگاه BN کشور قرقیزستان دارای دانشکده‌های علوم طبیعی و فنی، اقتصاد، علوم انسانی، روابط بین‌المللی، دانشکده پزشکی و همینطور دانشکده معماری و طراحی و ساخت است.

دانشگاه ملی جوزف کشور قرقیزستان یکی از بهترین دانشگاه‌های این کشور است که توانسته رتبه علمی بالایی داشته باشد.

 دانشگاه ملی آسیای میانه کشور قرقیزستان یکی از دانشگاه‌های بسیار معتبر در رشته علوم کامپیوتر و مهندسی است، این کشور فضای خوب تحصیل برای بخش اقتصاد و مدیریت نیز در نظر گرفته است و همینطور شاخه اطلاعات سیستم‌ها و فناوری نیز در این دانشگاه طبق برنامه‌های آموزشی ارزیابی شده‌اند.

دانشکده پزشکی این دانشگاه دارای پدریس جداگانه‌ای بوده و در زمینه پزشکی عمومی فعالیت می‌کنند و بهترین فضا برای انجام تحقیقات پزشکی در این بخش صورت می‌گیرد و همینطور پرسنل نیز برای دوره‌های درمان و طبابت آماده می‌شوند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در قرقیزستان

خدمات بانکی و مالی در قرقیزستان برای دانشجویان خود به چندین دسته مهم تقسیم شده است، مثلاً کسانی که قصد دارند از خدمات بانکی مشخصی استفاده کنند باید در ابتدا یک حساب سپرده مشخص در یکی از بانک های قرقیزستان بازگشایی کنند.

پس از این دوره شرایط برای آن‌ها به صورتی پیش می‌رود که پس از یک الی دو دوره می‌توانند از سود بانکی خود استفاده و همینطور شرایط اخذ وام نیز به آن‌ها داده می‌شود.

معادل سازی مدارک در قرقیزستان

برای معادل سازی مدارک در قرقیزستان نیاز است که یک سری اصول به طور دقیق دنبال شود. اول اینکه روند معادل سازی مدارک می تواند به سه بخش مهم تقسیم شود. مثلاً کسانی که قصد دارند مدارک مهندسی خود را معادل سازی نمایند باید در ابتدا مشخص کنند که آیا مدرک مورد نظر مورد تأیید دانشگاه انتخابی است یا خیر، پس از آن باید مشخص شود که آیا مسیر معادل سازی مدارک می‌تواند با هم نیاز واحدها پیش برود یا خیر.

 این موضوع برای رشته های پزشکی کمی پیچیده تر است؛ یعنی فرد باید فرم های مربوطه را تکمیل نماید، در دوره های آموزشی شرکت کند، نیاز است که یک آزمون مشخص را پشت سر بگذارد، می‌بایست فعالیت های تحصیلی وی به طور دقیق مشخص شود و همینطور بسیار مهم است که به عنوان یک شخص مناسب مسیر معادل سازی مدارک را پشت سر بگذارد.

 برای رشته های پزشکی در قرقیزستان باید سعی کنید در انتخاب دانشگاه مورد نظر دو موضوع مهم را در نظر داشته باشید: اول اینکه برخی از مدارک پزشکی در قرقیزستان معادل نمی‌شود و بستگی به امتیاز نهایی مدرک مورد نظر دارد دوم اینکه مسیر معادل سازی مدارک در قرقیزستان باید ساختار روتینی را در پیش بگیرد و از نظر کیفیت محتوا نیز قابل قبول باشد. معدل فرد در بخش معادل‌سازی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب