تحصیل در کشور قزاقستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور قزاقستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور قزاقستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۶ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور قزاقستان
تحصیل در کشور قزاقستان

تحصیل در کشور قزاقستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور قزاقستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور قزاقستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور قزاقستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور قزاقستان

شروط و الزامات تحصیل در کشور قزاقستان

مراحل تحصیل در کشور قزاقستان

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور قزاقستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور قزاقستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور قزاقستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور قزاقستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی قزاقستان

 برای رشد استعداد دانش آموزان یک سری ویژه برنامه های آموزشی نیز در نظر گرفته می شود که البته برای استفاده از آن ها نیاز به مدرسه های تخصصی است. آموزش حرفه ای ابتدایی در قزاقستان طی دو الی سه سال در مدرسه‌های حرفه ای و آموزشگاه های حرفه ای بر اساس آموزش اصلی عمومی صورت می گیرد. 

آموزش متوسط حرفه ای می بایست ظرف 3 الی 4 سال در کالج‌ها صورت بگیرد و بر اساس آموزش های اصلی عمومی دنبال شود. به طور کلی آموزش های متوسط در این کشور دارای شرایط مخصوصی است.

آموزش عالی در قزاقستان بر اساس آموزش متوسط صورت می گیرد به طور کلی آموزشگاه های عالی در این کشور شامل دانشگاه، آکادمی، دانشکده، هنرستان عالی و آموزشگاه عالی است.

چاپ مقالات علمی در قزاقستان و تاثیر آن

چاپ مقالات برای ورود به دکترا به دو دسته مهم تقسیم شده اند:

اگر شما سه مقاله بین المللی در سطح بالا در کنفرانس های معتبر قزاقستان داشته باشید ورود به مقطع دکترا برای شما بدون شرکت در آزمون های مشخصی بوده و دیگر نیاز به ارزیابی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد نخواهد بود.

در صورتی که شما دو مقاله بین المللی در قزاقستان داشته باشید نیاز است که تنها در یک آزمون مهارتی بسیار ساده شرکت کنید به این ترتیب شرایط بسیار خوبی برای ورود به مقطع دکترا پیش روی شما قرار می گیرد.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در قزاقستان

مدرسه کوچک مدیریت ALMAU یکی از بهترین مدارسی است که در کشور قزاقستان وجود دارد و کار خود را از سال 1988 آغاز کرده است. این مدرسه به طور کلی تا سال 1996 در مرحله اول توسعه قرار داشت که بیش از 25 سال از تأسیس آن گذشته است و هنوز هم توانسته ایده‌های کارآفرینی درستی را پیش روی داشته باشد. 

ZOE یک مرکز مشاوره اقتصادی در کشور قزاقستان است که حکم یک مدرسه اقتصادی بسیار قدرتمند را دارد. ظرفیت و راه حل های اقتصادی که در این مدرسه پیش روی قرار گرفته بسیار وسیع تر از سایر مدارس است. 

تحصیل در کشور قزاقستان

تحصیل دندانپزشکی در قزاقستان

تحصیل دندانپزشکی در قزاقستان یک دوره مشخص 5 ساله است که فرد با تمام بافت های داخلی دهان به طور دقیق آشنا می شود این دوره کمی دشوارتر از پزشکی است و آزمون های عملی گسترده ای دارد در نظر داشته باشید که تحصیل برای مقطع دندانپزشکی در قزاقستان نیاز به شرکت در یک آزمون ورودی دارد که کمی دشوار است و افراد باید امتیاز 110 از آن کسب نمایند.

 این دوره هزینه بالایی دارد که در برخی از دانشگاه های دولتی شرایط بورسیه تحصیلی به افراد داده می شود. در نهایت افراد باید در آزمون مشخصی شرکت نمایند.

تحصیل پزشکی در قزاقستان

تحصیل پزشکی در قزاقستان به طور کلی یک دوره 4 ساله است ، در این دوره فرد می بایست تحصیل عمومی پزشکی را پشت سر بگذارد، در نظر داشته باشید که دوره های تحصیل پزشکی در قزاقستان نیاز به شرکت در آزمون مشخصی دارد و باید سعی شود که دوره‌ی برای مقطع بالینی و همینطور مقاطع آناتومی داخلی بدن به طور دقیق طی شود.

 شایان ذکر است که تحصیل پزشکی در قزاقستان به طور کلی آسان تر از ایران است و خبری از کنکور دشوار نخواهد بود. افراد باید مدرک آیلتس با نمره 6 داشته باشند و البته کمی هم به زبان روسی تسلط داشته باشند. مسیر تحصیل در این رشته در قزاقستان باز است.

تحصیل رایگان در قزاقستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور قزاقستان با هزینه بسیار ارزان همراه است و در صورتی که شخص از نظر بار علمی قوی باشد بورسیه تحصیلی پزشکی در این زمینه به فرد تعلق می گیرد. تحصیل رایگان در کشور قزاقستان خود شامل چندین رده بندی مشخص است. 

مثلاً برخی از افراد در آزمون بین المللی که در سطح hard برگزار می شود را دوست دارند و به این ترتیب علاقه دارند که مسیر تحصیلی درستی را پیش روی داشته باشند.

 دسته دوم از تحصیل رایگان در کشور قزاقستان به این صورت است که شما بتوانید در یک سری رشته های تحصیلی که توسط دولت به شما معرفی می شود ورود داشته باشید در این راستا بسیار مهم است که بتوانید خود را در رشته تحصیلی مورد نظر به پیشرفت برسانید در غیر این صورت امکان اخذ هزینه از شما بسیار زیاد خواهد بود.

مورد بعدی که بسیار مهم است در خصوص رشته های مهندسی خاص است که شامل طرح های تحصیل رایگان می شود و به طور کلی فرصت های کاری خوبی نیز در پیش دارد، مشخص است که تحصیل رایگان در کشور قزاقستان شامل هر شخصی نمی شود اما دولت کشور قزاقستان توانسته مسیر اخذ بورسیه های تحصیلی قدرتمند را به خوبی ایجاد نماید و در این زمینه موفقیت زیادی داشته است.

معادل سازی مدارک در قزاقستان

برای معادل سازی تحصیلی در کشور قزاقستان باید چندین مورد ارزیابی شود. اول اینکه شما باید بررسی کنید که قرار است مدرک تحصیلی برای کدام مقطع را معادلسازی نمایید این موضوع بسیار به شما کمک می کند که روند معادل سازی را به خوبی طی کنید. 

مثلاً فرض می کنیم که قرار است مدرک کارشناسی ارشد معادل سازی شود در این شرایط معدل شما 16 است و همینطور رشته تحصیلی شما نیز یکسان است برای معادل سازی مدرک تحصیلی باید یک دوره پیش نیاز را از سوی دانشگاه بگذرانید ولی مثلاً اگر معدل شما 18 بود دیگر نیاز به این بخش نبود و به سادگی می توانید اصول بین المللی درستی را در پیش بگیرید.

در نظر داشته باشید که ضوابط و مقررات برای ارزشیابی تحصیلی در کشور قزاقستان به طور جدی دنبال می شود و دانشجویان در این زمینه باید یک سری مسائل را در نظر داشته باشند. برای مقطع دکتر در لاین معادل سازی مدارک، باید در آزمون شرکت کنید و همینطور نیاز است که دو مقاله معتبر داشته باشید.

 پژوهش های شما از موارد بسیار مهم برای معادل سازی مدارک مقطع دکترا محسوب می‌شود. روند پژوهشی در این زمینه به طور جدی دنبال می شود و ضوابط و مقررات مهمی را پوشش می دهد. 

فهرست مطالب

فهرست مطالب