تحصیل در کشور لوکزامبورگ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور لوکزامبورگ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور لوکزامبورگ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور لوکزامبورگ
تحصیل در کشور لوکزامبورگ

تحصیل در کشور لوکزامبورگ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور لوکزامبورگ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور لوکزامبورگ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور لوکزامبورگ فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور لوکزامبورگ

شروط و الزامات تحصیل در کشور لوکزامبورگ

مراحل تحصیل در کشور لوکزامبورگ

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور لوکزامبورگ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور لوکزامبورگ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور لوکزامبورگ هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور لوکزامبورگ

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ هر ساله هزینه های زیادی را به بخش آموزش اختصاص می‌ دهد و در این کشور تحصیل بخش مهمی محسوب می‌ شود. مدارس در کشور لوکزامبورگ به شکل های دولتی و خصوصی و بین‌ المللی دسته‌ بندی شده‌ اند که در حدود 70 درصد از مدارس دولتی هستند

دولت از این مدرسه ها حمایت می‌ کند و دیگر نیاز به پرداخت هزینه تحصیل در مدرسه های دولتی نخواهد بود. تحصیل رسمی در کشور لوکزامبورگ از سن 6 سالگی آغاز می‌ شود و تا 16 سالگی اجباری است.

کنفرانس های علمی در لوکزامبورگ

نهمین کنگره سالیانه شیمی و مهندسی شیمی و همین‌طور نانوفناوری در ماه آگوست 2019 در کشور لوکزامبورگ برگزار شد.

اولین کنفرانس ترکیبی معماری و عمران با نگاه شهرسازی مدرن نیز در ایام پاییز در کشور لوکزامبورگ برگزار خواهد شد که دارای فضای تحقیقی مشخصی است.

رویدادهای وابسته به مهندسی کامپیوتر در لوکزامبورگ نیز رشد خوبی داشته است.

شرکت در آزمون های بین المللی در لوکزامبورگ

آزمون پیرسون یکی از آزمون های بین‌ المللی بسیار ارزشمند است که می‌ تواند یک جایگزین بسیار خوب برای آزمون های دشوار تافل باشد؛ این آزمون به صورت اینترنتی برگزار می شود و سوالات زیادی را در بر دارد. در این آزمون از هوش مصنوعی استفاده شده است و مهارت خوبی در یادگیری دروس نیز دیده می شود. 

مهارت خوانش و شنیدار در این آزمون بسیار قدرتمند است به طوری که فرد می تواند در کمتر از 5 دقیقه به رتبه مشخصی دست یابد. اعتبار این آزمون بسیار زیاد است و به طور کلی آزمون ها به صورت ترکیبی نیز در نظر گرفته می شود. دستور کار رایانه ای در این آزمون دسته های مشخصی دارد.

آزمون رایتینگ به صورت نمره دهی در لحظه است و دارای فضای آموزشی دقیقی است. این آزمون در ابتدا از کشور اسپانیا آغاز شده است و امروزه در کشور لوکزامبورگ نیز از آن استقبال صورت می گیرد. دانشگاه لوکزامبورگ کشور لوکزامبورگ این آزمون را تأیید کرده است.

تحصیل در کشور لوکزامبورگ

چاپ مقالات علمی در لوکزامبورگ و تاثیر آن

برای چاپ مقالات علمی در کشور لوکزامبورگ می‌ بایست در ابتدا به کنفرانس های ملی این کشور دقت داشته باشید. شما مقاله مورد نظر را ارسال می‌ کنید و طبق زمان تعیین شده مقاله شما ارزیابی می‌ شود؛ در صورت تایید می توانید شانس شما خود را در پذیرش مقطع دکترا بیشتر بدانید.

حقیقت این است که چاپ مقالات علمی در کشور لوکزامبورگ به طور کلی در دسته بندی های مختلفی دیده می شود و کسانی که قصد دارند مقالات علمی در این کشور داشته باشند می‌ بایست به زبان فرانسوی مقاله خود را ترجمه نمایند.

در نظر داشته باشید که به طور کلی چاپ مقالات در کشور لوکزامبورگ در زمینه های پزشکی و همینطور کامپیوتر بسیار زیاد است.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در لوکزامبورگ

مدرسه بین‌ المللی OTR یکی از بهترین گزینه هایی است که ایرانیان می‌ توانند از آن استفاده نمایند، این مدرسه به طور کلی در زمینه یادگیری دروس پیش نیاز مدارس و همینطور یادگیری زبان های آلمانی و فرانسوی گزینه بسیار خوبی است. شرایط تحصیل در این مدرسه به صورت تئوری و عملی است و بهترین گزینه آماده سازی در کشور لوکزامبورگ محسوب می‌ شود.

در این مدرسه شرایط تحصیلی ابتدایی و دبیرستان و فنی نیز فراهم شده است. فنی یک دوره میانه بین ابتدایی و دبیرستان است و بیشتر به صورت عملی برگزار می شود. شرایط تحصیل در کشور لوکزامبورگ به طور کلی کمی ساده تر از سایر کشورها است. امکان تحصیل رایگان در کشور لوکزامبورگ نیز فراهم است.

تحصیل رایگان در لوکزامبورگ

موضوع تحصیل رایگان بیش از هر چیز در ذهن دانشجویان ایرانی است؛ حقیقت این است که شما برای تحصیل در کشور لوکزامبورگ می‌بایست شهریه پرداخت نمایید، اما در یک سری از دانشگاه ها در این کشور، هنوز هم شرایط تحصیل رایگان برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد.

افرادی که قصد دارند تحصیل رایگان در کشور لوکزامبورگ داشته باشند میبایست چندین موضوع را مدنظر قرار دهند؛ اول اینکه مسیر تحصیل به طور کلی شامل چندین ترم تحصیلی است که حدود 90 درصد از هزینه برای هر ترم پوشش داده می‌شود ( شما نمی‌توانید بدون پرداخت هیچ مبلغی در کشور لوکزامبورگ تحصیل کنید) و 10 درصد از هزینه باقی مانده توسط خود شخص پرداخت می‌شود. 

در مسیر تحصیل رایگان در کشور لوکزامبورگ هزینه خورد و خوراک و خرید کتاب و سایر هزینه های زندگی پای خودتان است.

دانشگاه های برتر در لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ: دانشگاهی با چندین دانشکده است که کمپ های این دانشگاه در محوطه های مختلفی از سراسر کشور دیده می شود. در این دانشگاه زبان تحصیل فرانسه، آلمانی و انگلیسی است. برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌ شود. سه دانشکده مهم در دانشگاه لوکزامبورگ وجود دارد که شامل دانشکده علوم، فناوری و ارتباطات و همینطور دانشکده حقوق و اقتصاد است. 

دانشگاه EIPA : این دانشگاه در سال 1980 در ماستریخت تأسیس شده است و مراکزی در لوکزامبورگ و همینطور بارسلونا دارد.

دانشگاه تجارت لوکزامبورگ: این دانشگاه یکی از بهترین موسسه های آموزش عالی بین‌ المللی رشته تجارت محسوب می‌ شود، این دانشگاه در سال 2014 توسط تیمی از دانشگاهیان تأسیس شد. 

دانشگاه بین‌ المللی ورزش LUNEX: هدف و تمرکز اصلی این دانشگاه بر روی ورزش و تناسب اندام بوده و پایداری و ارتباطات اجتماعی از موضوعات بسیار مهمی است که در لیست برنامه های آموزشی این دانشگاه قرار دارد. 

به طور کلی هزینه تحصیل در کشور لوکزامبورگ بین 400 الی 800 یورو اعلام شده است و در صورتی که تحصیلات مرتبط با کسب و کار انتخاب شود هزینه تحصیل در حدود 10000 الی 15000 یورو برای هر سال اعلام می شود. دانشگاه تجارت در لوکزامبورگ بیشترین هزینه را در بر می گیرد که عملاً بیش از 17 هزار یورو برای هر سال است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب