تحصیل در کشور موریتانی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور موریتانی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور موریتانی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۱ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور موریتانی
تحصیل در کشور موریتانی

تحصیل در کشور موریتانی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور موریتانی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور موریتانی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور موریتانی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور موریتانی

شروط و الزامات تحصیل در کشور موریتانی

مراحل تحصیل در کشور موریتانی

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور موریتانی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور موریتانی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور موریتانی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور موریتانی

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در موریتانی

آموزش ابتدایی

آموزش در کشور موریتانی از مقطع قبل از دبستان شروع می‌شود که کودکان ۴ تا ۶ ساله در مدرسه قرآنی شرکت می‌کنند و در آنجا آن‌ها را به خاطر سپردن آیاتی از قرآن ترغیب می‌کنند. در ۶ سالگی آن‌ها وارد آموزش رسمی می‌شوند که اجباری است و قرار است برای همه رایگان باشد.

با این حال، خانواده‌های فقیرتر غالباً قادر به پرداخت هزینه مواد آموزشی و تغذیه مدرسه، به ویژه در مناطق روستایی نیستند. دوره ابتدایی ۶ سال از سن ۶ تا ۱۲ سال به طول انجامید و در پایان این دوره، کودکان برای معاینه گواهی نامه Certificate d’Etudes Primaires Elémentaires یا CEPE خود قرار می‌گیرند.

آموزش میانه

۴ سال اول تحصیلات متوسطه در کالج‌هایی برگزار می‌شود که برنامه درسی عمومی دانشگاهی دنبال می‌شود. برای ادامه تحصیل، دانشجویان یا باید گزارش مطلوبی دریافت کنند، یا یک مدرک Brevet d’Etudes du Premier Cycle دریافت کنند.

دانشگاه های برتر در موریتانی

دانشکده ملی مدیریت ، روزنامه نگاری و استادی

در سال ۱۹۶۶ تأسیس شده است، دانشکده ملی مدیریت، روزنامه نگاری و کارشناسی ارشد (دانشکده ملی مدیریت، روزنامه نگاری و کارشناسی ارشد) یک موسسه آموزش عالی است که در شهر متوسط ​​نواکچوت (دامنه جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰.۰۰۰ ساکن) واقع شده است.  

پژوهشگاه عالی مطالعات و تحقیقات اسلامی

انستیتوی پیشرفته مطالعات و تحقیقات اسلامی که در سال ۱۹۷۹ تأسیس شده است، یک مؤسسه آموزش عالی است که در شهر متوسط ​​نووچوت (دامنه جمعیت ۵۰۰۰۰۰-۱۰۰۰.۰۰۰ ساکن) واقع شده است.

آموزش متوسطه در موریتانی

سه سال پایانی برنامه آموزش مدارس کشور موریتانی در لیکی برگزار می‌شود. در اینجا، بین برنامه‌های عربی و اسلامی، زبان‌های مدرن، علوم طبیعی و ریاضیات برنامه‌هایی انتخاب شده است. امتحان ملی که در زیر می‌آید برای کارشناسی ارشد است که کلید یک آموزش دانشگاه است.

تحصیل در کشور موریتانی

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در موریتانی

مدارس بین المللی در نواکچوت

آدرس بین المللی دانشکده بین المللی نووچوت (AISN)
آدرس: سفارت ایالات متحده BP 3107 نواکچوت ، موریتانی
تلفن: +222 4525-2967
نرخ شهریه:استعلام در مدرسه

یک مدرسه روز آموزش زبان انگلیسی برای دانش‌آموزان از مهد کودک قبل از مهد کودک تا کلاس ۱۲ این برنامه درسی مبتنی بر استانداردهای ایالات متحده است و این تنها آموزش معتبر آمریکایی به سبک آمریکایی است که در موریتانی وجود دارد. ۲ ترم از اوت تا ژانویه و از ژانویه تا ژوئن وجود دارد. توسط MSA و AISA معتبر است.

آدرس مدرسه بین المللی TLC : 55 E. Nord
Nouakchott، موریتانی
تلفن: +222 46041532
نرخ شهریه:استعلام در مدرسه

دکترا در موریتانی

یک دکتر فلسفه یا دکترا بالاترین مدرک دانشگاهی است که توسط یک دانشگاه در بسیاری از کشورها اعطا می‌شود. دانشجوی دکتری دکترا به عنوان دانشجوی دکترا خوانده می‌شود. 

دانشجویی که تمام رشته‌های خود را به همراه امتحانات جامع با موفقیت به پایان رسانده و روی پایان‌نامه / پایان‌نامه خود کار کرده است، مدرک دکترا را نیز کسب می‌کند. 

یک دوره دکتری برای برنامه‌های مطالعاتی در کل گسترش طیف دانشگاهی اعطا می‌شود. برگزاری دوره دکتری الزامی برای اشتغال به عنوان استاد دانشگاه و همچنین سخنرانی به همراه محقق یا دانشمند در بسیاری از زمینه‌های دانشگاهی است.

 دانشجویان تحصیلات تکمیلی که عنوان دکترای فلسفه را کسب کرده‌اند، در اکثر موارد، می‌توانند از عنوان دکتر که به اختصار «دکتر» استفاده می‌شود، استفاده کنند.

توضیحات بورس تحصیلی

بورسیه‌های تحصیلات عالی کارشناسی ارشد بین المللی برای کشورهای کم درآمد باز است. 

بورس تحصیلی این امکان را می‌دهد که برنامه‌های کارشناسی ارشد سطح کارشناسی ارشد در زمینه بهداشت عمومی تدریس شده در هر دانشگاهی در جهان مهلت این بورس تحصیلی را ۱۴ آوریل ۲۰۲۱ انجام دهید.

سخن پایانی

جهت تحصیل کشور در موریتانی و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

 پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به اتریش اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب