اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

تحصیل در کشور موناکو

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۴ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

تحصیل در کشور موناکو Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * تحصیل در کشور موناکو * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور موناکو * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * تحصیل در کشور موناکو * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
تحصیل در کشور موناکو
تحصیل در کشور موناکو

تحصیل در کشور موناکو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور موناکو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور موناکو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور موناکو فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور موناکو

شروط و الزامات تحصیل در کشور موناکو

مراحل تحصیل در کشور موناکو

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور موناکو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور موناکو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور موناکو هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور موناکو

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی موناکو

تحصیل در کشور موناکو از سن 6 سالگی آغاز می‎شود و تا سن 16 سالگی افراد تحصیل رایگان دارند، اما دوره‌های تحصیلی از سن 10 تا 16 سالگی بیشتر در مدارس خصوصی صورت می‎گیرد و از نظر اقتصادی کمی‎ پر هزینه است اما تا سن 16 سالگی افراد باید به صورت اجباری تحصیل را دنبال کنند.

 امتحانات در این کشور تحت نظارت اداره آموزش عالی منطقه نیس صورت می‎گیرد. زبان تحصیل در این کشور فرانسه است و در صورتی که فرد بخواهد زبان انگلیسی را برای تحصیل انتخاب کند باید به سراغ مدارسی برود که زبان انگلیسی را برای تدریس انتخاب کرده‌اند.

اعتبار دانشگاه های موناکو

دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو یک دانشگاه معتبر محسوب می‎شود که توانسته در زمینه برخی از خدمات ‎بین‌المللی شرایط خوبی داشته باشد. دوره های تحصیلی برای این دانشگاه وابسته به طرح های علمی هستند و رتبه جهانی برای این دانشگاه 7666 اعلام شده است، البته که دولت سرمایه گذاری های مشخصی را شکل داده است و مشخص است که رده بندی های صورت گرفته در این کشور وابسته به شرایط خاصی است.

سرمایه گذاری در کشور موناکو وابسته به کتابخانه های دولتی کشور موناکو ارزیابی شده است. این دانشگاه اعتبارات زیادی در زمینه‌های ورزشی داشته از جمله فعالیت هایی در زمینه فوتبال و والیبال و رشته های تنیس و گلف و … . به طور کلی امکانات آموزشی زیادی در این دانشکاه دیده می‌شود. 

در نظر داشته باشید که انجمن های علمی ‎در این دانشگاه هر یک بر اساس فعالیت های مشخص و نیاز روز ارزیابی شده‌اند . انجمن MBA در این کشور برای اعطای مدرک لیسانس شرایط خوبی ارائه داده است.

معادل سازی مدارک تحصیلی

یکی از موانع مهاجرت به کشور موناکو، آشنا نبودن کارفرمایان با مدارک تحصیلی مهاجران بوده که سبب می‎شود اعتماد بین افراد را زیر سوال ببرد. پیش از معادلسازی ‎بین‌المللی در این کشور، باید بتوانید اصول خاصی را طی کنید. در صورتی که تحصیلات شما تمام نشده باشد برای معادلسازی مدارک دچار مشکل خواهید شد و شرایط برایتان کمی‎ دشوار می‌شود.

 شما در ابتدا نیاز به یک حساب کاربری در سایت مربوطه دارید که بر اساس ایمیل شما ارزیابی می‎شود، سپس باید مدارک لازم را آپلود کنید؛ پس از آن مدتی طول می‎کشد که اپ مخصوص ارزیابی شود و شرایط ذخیره سازی به شما اعلام شود.

 در نظر داشته باشید که بهتر است موردی که برای تأیید معادل‌سازی مدارک تحصیلی بررسی شده است را بررسی کنید. از یاد نبرید که شما باید حداقل یک ماه زودتر اقدامات را انجام دهید و منتظر پاسخ باشید. پاسخ اغلب از سوی ایمیل اعلام می‎شود.

تحصیل در کشور موناکو

آزمون های ورودی موناکو

آزمون های ورودی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل دروسی است که بیشتر برای ارزیابی دروس ریاضی و فیزیک و زیست بوده و دارای نمونه سوالات مشخصی است. این آزمون ها به طور دوره ای برگزار می‎شوند. 

آزمون‌های ورودی در این کشور بخشی از بورسیه کشور موناکو محسوب می‎شوند، اگر شرایط تحصیلی کشور موناکو به طور دقیق ارزیابی شود، شخص می‎تواند با کسب نمره‌ای مشخص، به سادگی از بورسیه تحصیلی موناکو با پوشش مالی 56 درصدی استفاده نماید.

 در هر صورت برای تحصیل در این کشور نیاز است بتوانید دوره های مشخصی را به عنوان پیش نیاز طی کنید. مشخصا شما باید برای شرکت در آزمون‌ها ثبت نام داشته باشید. آزمون‌های ورودی در این کشور برای رشته های مهندسی و برخی از رشته های علوم انسانی ارزیابی می‎شود.

آزمون های بین المللی موناکو

در آزمون های این کشور، سوالاتی که برای افراد در رشته های مهندسی طرح می‎شود، بیشتر شامل درس ریاضی بوده و سوالاتی که برای افراد در مقطع تجربی است بیشتر با رویکرد زیست شناسی طرح می‎شود.

 آزمون هایی که برای رشته های پزشکی در نظر گرفته می‎شود دارای شرایط خاص خود هستند، برخی از آزمون ها نیاز به گذراندن دوره زبان دارند و برخی ندارند.

آزمون ‎بین‌المللی در کشور موناکو می‎تواند برای بخش های علمی ‎نیز بررسی شود، مثلاً برخی از آزمون هایی که در این کشور برگزار می‎شود صرفاً برای ارزیابی شرایط شنیداری و دیداری است و به سطح هوش نیز بستگی دارد.

چاپ مقالات علمی در موناکو

برای اینکه مقالات علمی‎ شما به طور دقیق به ثبت برسد در ابتدا نیاز است که موضوعی که انتخاب کرده‌اید به تأیید دو استاد راهنما رسیده باشد، استاد راهنما در این راستا سعی خود را می‎کند که به صورت حرفه ای شرایطی را ارزیابی کند.

البته که چاپ مقالات علمی ‎در کشور موناکو شانس پذیرش را چندین برابر می‎کند. چاپ مقالات علمی‎ در این کشور می‎تواند شرایطی ایجاد کند که افراد از نظر سرمایه ای به رشد خوبی دست یابند، همینطور با پذیرش در برخی ار کنفرانس ها شخص می‎تواند مزایا و پاداشی نیز دریافت نماید که بسیار ارزشمند است.

مقالات علمی ‎در این کشور از سوی گروه های خارجی بررسی می‎شوند و البته که شرایط علمی ‎در این کشور می‎تواند بخش مشخصی باشد برای کسانی که می‎خواهند ثبت شرکت داشته باشند. شما برای اینکه مدرک علمی و مقالات خود را به ثبت برسانید نیاز است که در همایش های مختلف شرکت کنید.

کنفرانس های علمی

کنفرانس علمی‎ در کشور موناکو به دو بخش مهم تقسیم می‎شود. برخی از کنفرانس های علمی ‎در این کشور هستند که می‎توانند به سه بخش مهم تقسیم شوند. مثلاً کنفرانس هایی که تمام پژوهشی هستند، که این کنفرانس ها دارای شرایط مخصوصی هستند و افراد برای شرکت در چنین کنفرانس هایی باید بتوانند یک طرح پژوهشی مشخص داشته باشند و نیاز است که طرحشان وابسته به نیاز روز باشد.

مورد بعدی در کشور موناکو کنفرانس هایی است که به صورت علمی و در راستای شرایط آموزشی برگزار می‎شود، این کنفرانس ها به طور کلی می‎تواند بر پایه تئوریک باشد و دوره های تئوری برای چنین کنفرانسی می‎تواند ورود شما را به یک دوره تحصیلی بهتر شکل دهد.

کنفرانس سازه های شهری در کشور موناکو به کنفرانسی گفته می‎شود که افراد از طریق آن می‌توانند با سرمایه‌گذاران خارجی همراه شوند. شرایطی که از نظر علمی و پژوهشی در این کشور دیده می‎شود می‎تواند یک فضای علمی ‎کار آمد ایجاد نماید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب