اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

تحصیل در کشور مکزیک

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۶ /۰۷ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات تحصیل در کشور مکزیک

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * تحصیل در کشور مکزیک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور مکزیک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * تحصیل در کشور مکزیک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
تحصیل در کشور مکزیک

تحصیل در کشور مکزیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور مکزیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور مکزیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور مکزیک فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور مکزیک

شروط و الزامات تحصیل در کشور مکزیک

مراحل تحصیل در کشور مکزیک

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور مکزیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور مکزیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور مکزیک هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور مکزیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی تحصیل در مکزیک

نظام آموزشی کشور مکزیک با رتبه ۲۳ جهانی در لیست برترین نظام آموزشی دنیا قرار دارد. فضای آموزش ابتدایی در کشور مکزیک به این  صورت است که آموزش پایه در این کشور به طور کلی در سه قسمت مشخص رویت می‌شود:

 دوره ابتدایی سال‌های اول تا ششم را شکل می‌دهد و دوره متوسطه از سال هفتم تا نهم آغاز می‌شود و دبیرستان نیز از سال دهم تا دوازدهم را در برمی‌گیرد. پیش دبستانی در این کشور  به صورت اختیاری و رایگان بوده و کودکان از سن ۳ الی ۵ سال می‌توانند وارد مقطع پیش دبستانی شوند. اما آموزش از ۶ سالگی در کشور مکزیک به صورت اجباری صورت می‌گیرد.

نوع مدرسه و فضای آموزشی در این کشور به دو زبان تقسیم می‌شود. نیمی از آموزش‌ها از زبان اسپانیایی استفاده می‌کنند و نیمی دیگر نیز به زبان دوم هستند به هر صورت شما باید زبان‌های انگلیسی و فرانسه را در کشور مکزیک یاد بگیرید.

 همانطور که اشاره شد مقطع متوسطه به سال ۷ تا ۹ اختصاص دارد و معمولاً دانش‌آموزان در سنین ۱۲ الی ۱۵ سال برای این مقطع آماده می‌شوند.

تحصیل رایگان در مکزیک

اگر به فکر تحصیل رایگان در کشور مکزیک هستید بهتر است که همه نکات را به طور دقیق بررسی کنید. شما می‌توانید از طرح دوره‌های تخصصی و ویژه استفاده کنید که می‌تواند برای شما تحصیل در دانشگاه‌های وابسته به کشور مکزیک را نیز صورت دهد. 

این طرح در سال‌های اخیر بسیار مورد حمایت قرار گرفته است و دولت نیز سهم ۴۱ درصد را به این بخش اختصاص داده است در طرح دوره‌های تخصصی و ویژه در کشور مکزیک اول از هر چیز باید بدانید که تقاضای شما یک بار بررسی می‌شود و به هر دلیلی اگر با تقاضای شما مخالفت صورت بگیرد شانس شما در این طرح به حداقل رسیده و باید به سراغ طرح‌های دیگری بروید.

 مشخص است که افراد برای شرایط خاص و طرح‌های رایگان در این کشور نیاز به پوشش‌های طولانی مدت دارند. این طرح برای افراد نخبه و کسانی است که طرح اقتصادی قوی دارند و برای ادعای خود توجیه درستی را شکل داده‌اند در نظر گرفته شده است.

دانشگاه های برتر در مکزیک

دانشگاه ملی UNAM

در بین دانشگاه‌های کشور مکزیک، به‌عنوان بهترین دانشگاه شناخته شده است. 

دانشگاه TECO

در مونتری قرار دارد و یک نهاد خصوصی محسوب می‌شود این دانشگاه امروزه توانسته در آمریکای لاتین شهرت زیادی داشته باشد.

 موسسه پلی تکنیک ملی IPN

یک دانشگاه بزرگ دولتی بسیار عالی است که بیش از ۱۵۰ هزار دانشجو ر پوشش داده است و در رتبه‌بندی‌های جهانی به شرایط منسبی رسیده است. 

دانشگاه اتونوما

یک دانشگاه بسیار عالی است که توانسته بالاترین رتبه در مکزیک را داشته باشد.این دانشگاه دولتی بوده و رشته های هنر و طراحی و باستان شناسی را به خوبی پوشش می‌دهد. ورود به این دانشگاه کمی دشوار اما ممکن است. 

دانشگاه TECN، دانشگاه میترو و دانشگاه ITAM از دیگر دانشگاه های برتر در این کشور هستند.

 

تحصیل در کشور مکزیک

بورسیه تحصیلی در مکزیک

یکی از بهترین بورسیه‌ تحصیلی در کشور مکزیک بورسیه دوره فوق لیسانس و دکترا است که به صورت کامل پوشش داده می‌شود این بورسیه تحصیلی دارای سطح مشخصی است و البته که برای روند تحصیل رایگان باید این طرح به صورت حرفه‌ای دنبال شده باشد در بورسیه‌های تحصیلی که در کشور مکزیک برای مقطع فوق‌لیسانس و دکترا رویت شده است.

یک طرح بورسیه دیگر به عنوان دوره لیسانس و فوق لیسانس است که به صورت پوشش کوتاه مدت صورت می‌گیرد در این طرح هر شخص باید بتواند ثابت کند که می‌تواند از یک نمره مشخص بیشتر را کسب نماید و برخی از واحدها شامل پوشش مالی می‌شود و الباقی هزینه توسط خود شخص در نظر گرفته می‌شود.

مورد بعدی که مربوط به اخذ بورسیه تحصیلی کشور مکزیک برای دوره تحقیقاتی کوتاه مدت است که برای گروه پژوهشگر صورت می‌گیرد و در این طرح قرار است که نتیجه نهایی برای همه گروه‌ها بررسی شده باشد در این طرح تحقیقاتی نیاز است که سطح بورسیه به طور اصولی ارزیابی شود. 

در نظر داشته باشید که بورسیه‌های تحصیلی در کشور مکزیک به سال‌های بعد انتقال نخواهد شد. شما برای اقدام در این زمینه باید ماه‌های نوامبر و دسامبر اقدام کنید در غیر این صورت شرایط خاص باید بررسی و ترتیب اثر داده شود.

آزمون‌های ورودی مقاطع مختلف در مکزیک

آزمون‌های ورودی برای دوره‌های تخصص پزشکی در کشور مکزیک به صورت دو بخشی و با رعایت اصول A+ صورت می‌گیرد برای آزمون‌های ورودی در این کشور نیاز است که دسته‌بندی‌های مشخصی رویت شود.

دوره‌های فوق‌لیسانس در این کشور نیز شامل بورسیه‌های تحصیلی به صورت BB++ است و البته که موضوع در رشته‌های مهندسی با حساسیت بالاتری همراه است از یاد نبرید که آزمون‌های ورودی که برای مقطع دکترا برگزار می‌شود اغلب به زبان اسپانیایی است و این موضوع گاهاً بسیار دردسرساز می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در مکزیک

آزمون‌های بین‌المللی در این کشور منطبق با استانداردهای جهانی برگزار می‌شود. حقیقت امر این است که بسیاری از ازمون‌ها برای بررسی سطح زبان هستند یکی از آزمون‌های بسیار مشهور آزمون DELE نام دارد که به طور کلی برای بررسی زبان اسپانیایی بوده که به صورت شفاهی و کتبی برگزار می‌شود این آزمون هزینه مشخصی دارد و در سطوح کاربردی ارزیابی می‌شود. 

این آزمون از سطح A1 تا سطح C2 برگزار می‌شود و مشخص است که شرکت در این آزمون به صورت همزمان می‌تواند برای ورود به مقطع دکترا نیز استفاده شود. زمان برای این آزمون‌ها از نظر هزینه‌ای نیز ارزیابی می‌شود. کانون زبان در کشور مکزیک شرکت در این آزمون‌ها را با رعایت پیش نیاز‌های مورد نظر مجاز دانسته است.

معادل سازی مدارک در مکزیک

برای اینکه ادامه تحصیل در کشور مکزیک داشته باشید نیاز به معادل‌سازی مدارک خود دارید معادل‌سازی مدارک یعنی دروسی که در کشور خود پاس کرده‌اید باید زیر نظر وزارت علوم کشور مکزیک مورد تأیید قرار بگیرد. 

خبر خوب اینکه بیشترین سهم برای معادل‌سازی در این کشور در راستای رشته‌های مهندسی صورت گرفته است و دروس فیزیک و ریاضی در صدر جدول هستند مشخص است که هر یک از دانشگاه‌های کشور مکزیک دارای دوره‌های یادگیری زبان بوده و می‌تواند روند معادل‌سازی را بهبود دهد. 

مشخص است که همه دانشگاه‌های خصوصی در این کشور از سوی کارشناسان ارزیابی می‌شود و درصد قابل توجهی را شکل می‌دهد. کسانی که در کشور مکزیک در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌کنند باید دوره‌های مورد نظر برای مقطع لیسانس را نیز ارائه دهند.

 آزمون‌ها در این کشور رتبه‌های خاصی دارند و البته که شرایط معادل‌سازی مدارک در این کشور می‌تواند از اعتبار بالایی برخوردار باشد. در مراحل اول اولویت به مدارک دولتی اختصاص داده می‌شود و برای مرحله دوم نیاز است که دانشگاه‌های غیردولتی و آزاد نیز وارد میدان شوند.

 مشخص است که اصول پذیرش مدارک در این کشور زیر نظر دولت است. پذیرش مدارک معادل در کشور مکزیک می‌تواند به بازار کاری فرد نیز کمک نماید.

فهرست مطالب