تحصیل در کشور نیجریه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور نیجریه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور نیجریه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۶ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور نیجریه
تحصیل در کشور نیجریه

تحصیل در کشور نیجریه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور نیجریه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور نیجریه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور نیجریه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور نیجریه

شروط و الزامات تحصیل در کشور نیجریه

مراحل تحصیل در کشور نیجریه

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور نیجریه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور نیجریه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور نیجریه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور نیجریه

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی نیجریه

وضعیت نظام آموزشی در کشور نیجریه به این صورت است که کودکان باید از سن 7 سالگی دبستان را آغاز کنند. سن 7 سالگی در این کشور شروع دوران ابتدایی است و البته که فرد می‌تواند در مدارس بین‌المللی نیز حضور داشته باشد. 

تحصیل دوره ابتدایی در این کشور تا سن 14 سالگی دنبال می‌شود و یادگیری دروس ریاضی بسیار اهمیت داشته و زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. شما تا سن 14 سالگی باید اصول پایه ریاضی و کامپیوتر را یاد بگیرید. 

زبان تحصیلی که برای مقطع دبیرستان در نظر گرفته می‌شود اغلب انگلیسی است. شاخه تحصیلی در این کشور در مقطع مشخصی تعیین می‌شود. اوضاع تحصیلی این کشور رو به بهبود است.

مدارس نیجریه

مدرسه تابستانی KOOK یک مدرسه تازه تأسیس است که رشد خوبی نسبت به قدمت خود داشته و از مدارس معتبر محسوب می‌شود که دارای شرایط تحصیلی مخصوصی است. این مدرسه به طور کلی دارای فضای تحصیلی دقیقی است و شما می‌توانید برای ثبت نام در آن به صورت آنلاین نیز اقدام کنید. 

برای شما پرونده مجازی تشکیل می‌شود و وضعیت تحصیلی شما به طور دقیق قید می‌شود؛ البته که شما می‌بایست بدانید که مدرسه تابستانی کوک یک مدرسه گران قیمت در کشور نیجریه است.

مدرسه پیش دانشگاهی R26 یک مدرسه چند کاره است که می‌تواند در یادگیری دروس دانشگاهی به شخص کمک نماید. این مدرسه دارای فضای وسیعی است، شما برای چاپ مقالات خود می‌توانید از این مدرسه استفاده کنید و البته که اگر در دروس ضعیف هستید شرایط جبران در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 مشخص است که جریان تحصیلی در این مدرسه عالی بوده و از نظر هزینه نسبت به گزینه قبل ارزانتر است. مدرسه R26 یک مدرسه با سیستم علمی قوی است و شخص می‌تواند زبان کشور نیجریه را نیز به خوبی در آن یاد بگیرد.

آزمون های ورودی نیجریه

شما برای تحصیل در کشور نیجریه نیازی به شرکت در هیچ آزمونی ندارید و این موضوع سبب می‌شود که دیگر کابوس کنکور برای متقاضیان وجود نداشته باشد. مشخص است که مسیر سنجش در این منطقه دسته بندی های درستی دارد.

 یادگیری دروس در بخش های ریاضی و فیزیک بسیار مهم است و مشخص است که شما باید بتوانید سطح ریاضی خود را در این کشور ارتقاء دهید. آزمون تعیین سطح زبان به صورت بین‌المللی بوده و به صورت درون دانشگاهی نخواهد بود.

وضعیت تحصیلی آموزشی در کشور نیجریه می‌تواند از نظر حرفه ای قابل قبول به نظر برسد.

تحصیل در کشور نیجریه

معادل سازی مدارک تحصیلی

ایرانیانی که به قصد تحصیل به کشور نیجریه سفر کرده‌اند با موضوع معادل سازی مدارک مشکلات زیادی دارند زیرا این موضوع نیاز به صرف وقت و هزینه دارد. شما برای اینکه بتوانید در این کشور ورود به کار داشته باشید یا ادامه تحصیل را وابسته به دوره های تحصیلی قبلی طی کنید، نیاز است که شرایط معادل سازی مدارک خود را به طور دقیق پیش ببرید.

به این صورت که 4 فرم مخصوص معادل سازی را تکمیل می‌کنید، در تکمیل فرم های مخصوص بسیار مهم است که وضعیت سنی و هویتی شما لحاظ شده باشد و همچنین نیاز است که رده سنی شما بین 25 الی 40 سال باشد تا شرایط معادل سازی به خوبی طی شود زیرا برای افراد مسن تر این روند سخت تر خواهد بود.

فرم های بعدی در خصوص مهارت شما با سوال و جواب همراه هستند، میزان مهارت تحصیلی شما نیز در این مسیر بسیار مهم است.

در فرم های سوم و چهارم بیشتر شرایط ریز نمرات تحصیلی شما برآورد می‌شود تا مشخص شود کدام یک از واحدها با چه نمراتی پشت سر گذاشته شده‌اند و مهم است که در دروس ریاضی و حسابرسی نمرات خوبی داشته باشید. پروسه معادلسازی بین یک الی پنج ماه صورت می‌گیرد.

بورسیه تحصیلی در نیجریه

در حال حاضر می‌توان یک بورسیه تحصیلی دو بخشی برای کشور نیجریه اعلام نمود که دانشجویان بین‌المللی را پوشش می‌دهد و شرایط مخصوص به خود را دارد، ظرفیت این بورسیه برای هر دانشگاه محدود است و ظرفیت‌های مشخص شده در هر رشته جداگونه ارزیابی می‌شود.

در بورسیه تحصیلی کشور نیجریه شرایط به این صورت است که تا حدود 70 درصد از هزینه های موجود پوشش داده می‌شود و الباقی توسط خود شخص پرداخت می‌شود. مشخص است که تز معتبر تحصیلی از موضوعات بسیار مهمی است که می‌تواند فضای بورسیه تحصیلی را بهتر کند.

 شما باید طرح کاری خود را با ابزارات و شرایط لازم در خاک این کشور بررسی کنید. از یاد نبرید که هنر و موسیقی در این کشور شامل طرح های بورسیه ای خاص هستند. فضای تحصیلی خوبی در کشور نیجریه رویت شده است و سیستم های تحصیلی در این کشور زیر نظر سایر بخش ها بررسی می‌شوند. بودجه های تحصیلی در این کشور بر اساس سرمایه های دولت بررسی می‌شود.

چاپ مقالات علمی در نیجریه

اگر می‌خواهید برای ورود به دانشگاه معتبر در کشور نیجریه مشکلی نداشته باشید و شرایط تحصیل در کشور نیجریه به خوبی برای شما فراهم شود، بهتر است که در چاپ مقالات علمی خود دقت نظر داشته باشید. 

پذیرش برای مقطع دکترا نیاز به چاپ مقالاتی دارد که موضوع آن بسیار وسیع بوده و طرح های پژوهشی خوبی را شکل می‌دهد. امتیازات علمی بالاتر و رزومه های تحصیلی و یا مسیر چاپ مقالات معتبر هر یک می‌تواند مسیر یادگیری دروس در کشور نیجریه را بسیار عالی تر کند.

کنفرانس های وابسته در کشور نیجریه می‌تواند شاخه های علمی قدرتمندی داشته باشد. در هر صورت دولت سعی خود را داشته است که طرح های پژوهشی را به نقع گروه های دانشجو در نظر بگیرد. فرصت هایی که مقالات علمی در اختیار شما قرار می‌دهد به این صورت است که تا سه بار مردود شدن را پوشش می‌دهد. 

سیستم نمره دهی در این کشور می‌تواند شرایط آزمون های او ای تی را شکل دهد البته که فرصت طلایی تحصیل نیز شامل موارد خاصی است. چاپ مقالات در کشور نیجریه باید با پروسه‌های اینترنتی پایه شکل بگیرد و نیاز به تأیید نهایی دارد.

سخن پایانی

جهت تحصیل در نیجریه و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به نیجریه اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب