تحصیل در کشور پاراگوئه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور پاراگوئه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور پاراگوئه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور پاراگوئه
تحصیل در کشور پاراگوئه

تحصیل در کشور پاراگوئه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور پاراگوئه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور پاراگوئه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور پاراگوئه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور پاراگوئه

شروط و الزامات تحصیل در کشور پاراگوئه

مراحل تحصیل در کشور پاراگوئه

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور پاراگوئه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور پاراگوئه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور پاراگوئه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور پاراگوئه

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی پاراگوئه

در نظام آموزشی که در کشور پاراگوئه دیده می‌شود افرادی که قصد دارند ورود به دوره دبستان داشته باشند نیاز است برخی از آزمون های لازم را لحاظ نمایند. حقیقت امر این است که شما باید بتواند زبان مادری این کشور را برای تحصیل در دوره مدرسه در نظر بگیرید. 

 اینطور که مشخص است در دوره متوسطه شخص می‌بایست بتواند از نظر اقتصادی در شرایط خوبی باشد زیرا هزینه های تحصیلی برای این مقطع تحصیلی اغلب از سوی دولت نبوده و دانشجویان خارجی خود باید بتوانند از نظر تحصیلی شرایط را بسنجند. 

در کشور پاراگوئه همه افراد سعی خود را می‌کنند که وارد فضای قالب تحصیلی شوند و این موضوع به رقابت تحصیلی منجر می‌شود. 

نظام آموزشی در این کشور می‌تواند به صورت ترکیبی لحاظ شود. در نظام آموزشی که در کشور پاراگوئه رویت شده است شخص این امکان را دارد که دوره های پیش دانشگاهی را برای ورود به دانشگاه به طور دقیق پشت سر بگذارد و البته که موفق نیز خواهد بود.

 نظام آموزشی کشور پاراگوئه همه موارد لازم برای رسیدن به یک سطح تحصیلی مهم را شکل می‌دهد. در این کشور هر شخص می‌بایست بتواند در دروس ریاضی و فیزیک قوی باشد.

کنفرانس های علمی در پاراگوئه

کنفرانس علوم کامپیوتر برای شبیه سازی چهره انسان در حالتی که هنوز جنین شکل نگرفته است یکی از موضوعات بسیار پر اهمیت است که سرمایه زیادی توسط یک گروه سرمایه گذار را در بر گرفته است در این کنفرانس از ایده های کامپیوتری در شرایط بسیار مناسبی استفاده می‌شود. 

کنفرانس های علمی در کشور پاراگوئه هستند که به صورت علمی شرایط را ارزیابی کرده اند. کسانی که قصد دارند از زبان انگلیسی برای شرکت در این کنفرانس شرکت نمایند در اولویت های بعدی قرار دارند و زبان اسپانیایی اصلی ترین زبان علمی محسوب می‌شود. 

 البته که در کنفرانس های علمی این کشور شخص می‌بایست بتواند دوره های بین المللی را به طور دقیق طی کند. به طور کلی اساتید بسیار خبره ای برای تحصیل در این کشور در فضای کنفرانسی شکل گرفته اند و قصد دارند که از جدیدترین اطلاعات روز استفاده کنند.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در پاراگوئه

فضای ثبت نام برای دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس بین المللی این کشور تحصیل کنند محدود است. مدارس بین المللی در کشور پاراگوئه اغلب قیمت بالایی دارند و شهریه های سالانه این مدارس به طور تساعدی بالا می‌رود.

البته شما برای هزینه یک مدرسه دولتی در این کشور باید در سال حداقل 5 هزار دلار در نظر بگیرید این موضوع برای برخی از مدارس با امکانات کمتر در حدود 3000 دلار است که مشخص است امکانات کمتری را شامل می‌شود. 

شرایط تحصیل در کشور پاراگوئه در مدارس به این است که در ابتدا از شخص آزمون استعداد یابی اخذ می‌شود در صورتی که در آزمون به موفقیت دست یابد می‌تواند به سادگی شهریه های تحصیلی را مورد ارزیابی قرار دهد و از بورسیه تحصیلی پاراگوئه نیز استفاده کند.

تحصیل در کشور پاراگوئه

تحصیل رایگان در پاراگوئه

علاوه بر رشته اقتصاد که در لیست رشته های وابسته به تحصیلات رایگان در کشور پاراگوئه است، یک رشته تحصیلی دیگر با عنوان فارسی مطالعات اجتماعی نیز در این کشور در لیست بورسیه تحصیلی قرار دارد و اهمیت این رشته تحصیلی بر همگان مشخص است. 

برای تحصیل رایگان در این کشور نیاز است که در ابتدا بتوانید دروس پایه را پشت سر بگذارید و البته که زیربنای پژوهشی برای این رشته تحصیلی وابسته به پژوهش های علمی صورت می‌گیرد. برنامه ریزی های اجتماعی و در بخش خدمات و رفاه اجتماعی در این رشته تحصیلی به طور کلی زیر نظر شهریه های دولتی لحاظ می‌شود و از جمله انتخابات بسیار عالی است.

دانشگاه های برتر در پاراگوئه

دانشگاه ملی Asuncion کشور پاراگوئه یک دانشگاه دولتی است. این دانشگاه در سال 1889 تأسیس شده است و یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین دانشگاه های این کشور محسوب می‌شود. 

 برای اولین بار که فعالیت خود را آغاز کرد در زمینه حقوق و پزشکی و ریاضیات و مدارس و همینطور در رشته های داروسازی و مامایی نیز به رشد خوبی رسیده است. 

مدارس UNA شامل دانشکده های علوم شیمیایی، علوم پزشکی، دندانپزشکی و دانشکده مهندسی هستند و همینطور در زمینه حقوق و علوم اجتماعی نیز به نتیجه می‌رسد.

معادل سازی مدارک در پاراگوئه

برای اینکه مدارک تحصیلی خود را در کشور پاراگوئه به وضعیت معادل برسانید نیازی به داشتن شماره ملی این کشور ندارید و به طور کلی سازمان های مختلفی در این کشور هستند که به شما کمک می‌کنند تا روند کاریتان طی شود. 

 برای اینکه بتوانید معادل مدرک تحصیلی خود را به تأیید رسمی در آورید سعی کنید دو موضوع را بررسی کنید اول اینکه معدل شما بسیار مهم است کسانی که معدل بالای 19 دارند در معادل سازی مدارک تحصیلی خود از امتیاز بهتری برخوردار خواهند بود.

روند معادل سازی مدارک تحصیلی در کشور پاراگوئه به این صورت است که شخص می‌بایست بورسیه های تحصیلی خاصی را برای برخی از نمرات در نظر بگیرد. 

رشته های اقتصاد و همینطور رشته های وابسته به هنر در کشور پاراگوئه کمی سخت معادل شده و یا پیش نیاز زیادی برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در پاراگوئه

شما تنها برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیاز به شرکت در آزمون ورودی دارید و برای مقطع لیسانس از شما چیزی به عنوان امتحان ورودی اخذ نمی‌شود. 

در آزمون مخصوص کارشناسی ارشد، سوالات از دوره لیسانس به صورت مفهومی در نظر گرفته می‌شود و سوالات اغلب به صورت چند گزینه ای هستند و شخص باید بتواند در پاسخ به سوالات موجود دقت لازم را داشته باشد. 

 به طور کلی شخص برای اینکه بتواند در آزمون های مورد نظر به نتیجه برسد باید بتواند مهارت های لازم را در خود تقویت کند. آزمون پیرسون یکی از آزمون های خوب محسوب می‌شود که هم در وضعیت ورودی مقطع دکترا و هم برای شرایط بین المللی سایر مقاطع و رشته ها ارزیابی می‌شود. 

 آزمون های ورودی برای مقاطع مختلف تحصیلی در کشور پاراگوئه در زمینه یادگیری مهارت های شنیداری ارزیابی می‌شود. در هر صورت برای بخش تلفظ زمان زیادی صرف می‌شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب