تحصیل در کشور پاکستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور پاکستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور پاکستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور پاکستان
تحصیل در کشور پاکستان

تحصیل در کشور پاکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور پاکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور پاکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور پاکستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور پاکستان

شروط و الزامات تحصیل در کشور پاکستان

مراحل تحصیل در کشور پاکستان

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور پاکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور پاکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور پاکستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور پاکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی پاکستان

همانطور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، کشور پاکستان پس از جدا شدن از بریتانیا پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه تحصیلات و نظام آموزشی داشته است و علی‌رغم تصور بسیاری از افراد می‌تواند مقصد تحصیلی خوبی برای دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باشد. 

جالب است بدانید که بر اساس رتبه بندی‌های سال 2015-2016  نظام آموزشی پاکستان در بین 50 نظام آموزشی برتر جهان شناخته شده است.

کنفرانس های علمی در پاکستان

کنفرانس‌هایی که در پاکستان برگزار می شود برای دانشجویانی که مشغول به تحصیل در پاکستان هستند، بسیار مهم است. چرا که دانشجویان با شرکت در این کنفرانس‌ها می‌توانند توانایی‌ها و سطح علمی خود را به دیگران اثبات کنند.

معمولا در هر کنفرانس صاحب نظران، کارآفرینان و یا کارفرمایان مربوط به رشته‌ی حوزه کنفرانس شرکت دارند و به همین دلیل دانشجویانی که در این کنفرانس‌ها شرکت می‌کنند، فرصت آشنایی با این افراد را به دست می‌آورند و می‌توانند آینده خوبی برای خود رقم بزنند.

از آن‌جایی که دانشگاه‌های پاکستان هنوز جای پیشرفت دارد، تعداد کنفرانس‌های بین‌المللی که در آن برگزار می‌شود نسبت به سایر کشورها کم‌تر است. البته شما باید به کنفرانس‌هایی که مربوط به کشورهای جهان اسلام هستند نیز توجه کنید، شرکت در آن‌ها برای افراد مشغول به تحصیل در پاکستان خالی از لطف نیست.

شرکت در آزمون های بین المللی در پاکستان

آزمون‌های زبان مهمترین آزمون‌های بین‌المللی موجود در هر کشوری هستند. ممکن است شما برای تحصیل در پاکستان نیاز به ارائه مدرک زبان داشته باشید؛ این موضوع بستگی به دانشگاه و رشته‌ای دارد که در آن تحصیل می‌کنید. 

وجود مدرک زبان در رزومه تحصیلی شما نه تنها برای ورود به دانشگاه‌ها موثر است، بلکه هنگام ورود به بازار کار نیز یک نقطه قوت برای شما محسوب خواهد شد.

آزمون‌های بین‌المللی دیگری نیز ممکن است در کشور پاکستان برگزار شود. این آزمون‌ها رقابت‌های علمی و عملی مختلف مانند المپیادهای علمی هستند.

 با وجود این که تعداد آن‌ها در کشور پاکستان کم‌تر است، اما شرکت در آن‌ها باعث ارتقای تجربه و سطح علمی شما خواهد شد و در صورتی که موفق به کسب مقام شوید، می‌توانید یک نقطه مثبت پررنگ برای رزومه تحصیلی خود فراهم کنید.

تحصیل در کشور پاکستان

چاپ مقالات علمی در پاکستان و تاثیر آن

دانشگاه‌های کشور پاکستان در سطح جهانی معتبر هستند اما بهترین دانشگاه‌های موجود در جهان نیستند. این موضوع باعث می‌شود که سطح علمی دانشجو و آینده‌ای که برای خود می‌سازد کاملا به خود او بستگی داشته باشد. 

شما اگر یک دانشجوی نمونه در پاکستان باشید، می‌توانید بهترین فرصت‌ها را برای ورود به بازار کار یا ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان برای خود فراهم کنید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در پاکستان

پاکستان کشور دوست و همسایه ماست و در شهرهای بزرگ آن مانند اسلام آباد مدارس ایرانی وجود دارد. تعداد این مدارس به قدری است که اگر در شهرهای بزرگ پاکستان تحصیل می‌کنید، می‌توانید به سادگی فرزند خود را در این مدارس ثبت نام کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به سفارت ایران در پاکستان و یا به صورت اینترنتی لیست مدارس ایرانی نزدیک محل اسکان خود را پیدا کنید. 

بسیاری از والدین دوست دارند فرزندانشان با فرهنگ ایرانی تربیت شوند و علی‌رغم سفر به خارج از کشور علاقمندند فرزندانشان در محیطی ایرانی درس بخواند.

این موضوع برای دانش آموزانی که پیش از مهاجرت در مدارس ایران تحصیل کرده‌اند، بسیار بهتر است و در این صورت آن‌ها راحت‌تر می‌توانند خود را با محیط سازگار کنند.

تحصیل رایگان در پاکستان

برای تحصیل در پاکستان باید هزینه دانشگاه‌های این کشور را پرداخت کنید. البته زندگی در پاکستان پر هزینه نیست و شهریه دانشگاه‌ها نیز نسبت به کشورهای دیگر پایین‌تر است.

امکان این که هزینه‌های تحصیل در پاکستان را خودتان فراهم کنید، تا حدودی وجود دارد؛ اما باید به این نکته نیز باید توجه کرد که ممکن است شما موفق به اخذ بورسیه‌های تحصیلی و یا پیدا کردن کار دانشجویی نشوید. 

بنابراین بهتر است پیش از سفر برای تحصیل در پاکستان بودجه‌ای برای تحصیل خود فراهم کنید و در نهایت چنانچه موفق به اخذ بورسیه یا انجام کار دانشجویی شدید، از بودجه در نظر گرفته شده استفاده نکنید.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در پاکستان

دانشگاه‌های پزشکی پاکستان نیز از کیفیت آموزشی خوبی برخوردارند و دانشجویان با استعداد به راحتی می‌توانند با تحصیل در پاکستان به پزشکان خبره‌ای تبدیل شوند.

 دانشگاه‌های پزشکی پاکستان مورد تأیید وزارت بهداشت ایران نیز هستند و دانشجویان می‌توانند پس از تحصیل در این دانشگاه‌ها وارد ایران شوند و به طبابت بپردازند.

 البته مدارک این دانشگاه‌ها نه تنها در ایران بلکه در سطح بین‌الملل معتبر است. در ادامه لیست دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران برای تحصیل در پاکستان را به شما ارائه می‌دهیم:

  • دانشگاه سند University of  Sind 
  • دانشگاه كراچي University of  Karachi 
  • دانشگاه پنجاب (كينگ ادوارد، فاطمه جناح ، علامه اقبال) University of Punjab 
  • دانشگاه پيشاور University of  Peshawar
  • دانشگاه بهاولپور University of  Bahawalpur
  • دانشگاه قائد اعظم

فهرست مطالب

فهرست مطالب