تحصیل در کشور ژاپن

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور ژاپن را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور ژاپن را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور ژاپن
تحصیل در کشور ژاپن

تحصیل در کشور ژاپن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور ژاپن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور ژاپن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور ژاپن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور ژاپن

شروط و الزامات تحصیل در کشور ژاپن

مراحل تحصیل در کشور ژاپن

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور ژاپن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور ژاپن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور ژاپن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور ژاپن

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی ژاپن

طبق نظام آموزشی کشور ژاپن، آموزش برای دوره ابتدایی و دوره متوسطه اجباری است. اکثر دانش آموزان مقطع متوسطه در مدارس دولتی ژاپن تحصیل می‌کنند اما با این حال برخی از موسسات آموزش خصوصی نیز وجود دارند که دانش‌آموزان را در دوره‌های مختلف پذیرش می‌کنند.

 در نظام آموزشی کشور ژاپن، کودکان قبل از ورود به دوره ابتدایی می‌توانند در مهدکودک، آموزش‌های لازم را بگذرانند؛ همچنین مراکز خصوصی برای نگهداری کودکان کمتر از ۱ سال و ۱ تا ۵ سال نیز فعالیت می‌کنند. 

برنامه هایی که برای کودکان ۳ تا ۵ سال در دوره مهد کودک در کشور ژاپن ارائه می‌شود، یک برنامه آموزشی مبتنی بر بازی های کودکانه است. دانش‌آموزان پس از دوره مهد کودک، وارد دوره ابتدایی می‌شوند و باید در یک آزمون ورودی شرکت کنند.

 سال تحصیلی در کشور ژاپن از ماه آوریل شروع می‌شود و در ماه مارس به پایان می‌رسد. تعطیلات زمستانی در ماه‌های دسامبر و ژانویه در این کشور وجود دارد. 

شرکت در آزمون های بین المللی در ژاپن

شرکت در کنفرانس ها و همایش ها، بهترین فرصت برای چاپ مقالات علمی است. این کار باعث می‌شود سابقه علمی دانشجو، ارتقا پیدا کند. همچنین شرکت در آزمون های بین المللی که سالانه در کشور ژاپن برگزار می‌شود می‌تواند فرصت عالی را برای متقاضیان تحصیل در ژاپن به وجود بیاورد.

 هر یک از این آزمون ها دارای شرایط مختلف و زمان های متفاوتی است پیشنهاد ما به شما برای اطلاع از چگونگی برگزاری این آزمون ها، نحوه ثبت نام و موارد دیگر مراجعه به وبسایت رسمی سفارت ژاپن است و یا مراجعه به یک شرکت مهاجرتی معتبر

تحصیل رایگان در ژاپن

تحصیل رایگان در دانشگاه های ژاپن به منزله استفاده از کمک هزینه تحصیلی است. این کمک هزینه تحصیلی در قالب بورسیه تحصیلی از سوی سازمان‌های دولتی و از منبع سرمایه‌گذاری دولت برای سیستم آموزشی فراهم شده است و به دانشجویان اعطا می‌گردد. 

توجه به نیاز دانشجویان مستعد و با سطح درآمد متوسط، از برنامه‌های سیستم آموزشی ژاپن است؛ به همین دلیل اگر بودجه کافی برای ادامه تحصیل در این کشور را ندارید به راحتی می‌توانید از بورسیه های کوتاه مدت یا بلند مدت برای تحصیل در دانشگاه های کشور ژاپن استفاده کنید.

 به طور کلی بورسیه های این کشور، تحت حمایت دولت، انجمن های بین‌المللی، سازمان های خصوصی و یا نهادهای علمی و تحقیقاتی قرار دارند. جالب آن است که بدانید که بورسیه های تحصیلی از دوره دبیرستان تا پایان دکترا و همچنین فرصت های مطالعاتی در کشور ژاپن در نظر گرفته می‌شوند.

تحصیل در کشور ژاپن

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در ژاپن

اگر به دنبال یک کار دانشجویی در کشور ژاپن هستید مجاز هستید حداکثر ۲۸ ساعت در هفته کار کنید. اگر در موقعیت شغلی متفاوت بتوانید کار نیمه وقت پیدا کنید در هر یک از شغل ها باید حداکثر 14 ساعت در هفته کار کنید به طوری که بتوانید به سایر دروس خود بپردازید.

 نمونه ای از مشاغل پاره وقت در کشور ژاپن شامل کار در رستوران ها، کلوپ ها و مراکز تفریحی و گردشگری، سالن تئاتر، هتل، مرکز خرید، بعضی از اداره ها، خدمات آموزشی و غیره است. برای کار دانشجویی در کشور ژاپن حتماً باید کارت دانشجویی، پاسپورت، ویزای تحصیلی، مدارک هویتی و کارت اعتباری بانکی از یکی از بانک های ژاپن در اختیار داشته باشید.

مشاغل دانشجویی ژاپن

دانشجویانی که در دانشگاه‌های کشور ژاپن تحصیل می‌کنند، می‌توانند مطابق با دانشگاه و تعداد ساعات مجاز، به کار دانشجویی مشغول کار شوند.

 اولین گام برای اشتغال در کشور ژاپن این است که آگهی ‌های مشاغل کار دانشجویی به ویژه در قسمت مشاغل نیمه وقت و پاره وقت را از طریق دفاتر کاریابی بررسی کنید. دفاتر کاریابی در کشور ژاپن، هزینه ثبت نام برای ثبت مشخصات دانشجویان به عنوان کارجو را دریافت می‌کنند.

معادل سازی مدارک در ژاپن

دانشجویانی که از دانشگاه های کشور ژاپن فارغ‌التحصیل می‌شوند می‌توانند بدون معادل‌سازی مدرک در دانشگاه های اروپایی ادامه تحصیل دهند. مدارک رشته های دانشگاهی مختلف، در دانشگاه ژاپن، از نظر مدرک توسط ایران به تأیید رسیدهاند.

 به همین دلیل است که تحصیل در کشور ژاپن برای دانشجویان ایرانی نیز امکان پذیر است. شرط اصلی ورود به دانشگاه های این کشور، تسلط به زبان ژاپنی است.

بورسیه تحصیلی در ژاپن

بورسیه های تحصیلی که در کشور ژاپن به دانشجویان داده می‌شود در هر سال متفاوت بوده و هزینه آن نیز متغیر است. 

زمان درخواست دانشجو برای دریافت بورسیه تحصیلی طی برنامه‌ریزی که از سوی سازمان اعطا کننده بورسیه تحصیلی، تعیین می‌شود، امکان پذیر است. بورسیه هایی که به دانشجویان ژاپن اعطا می‌شوند تحت عناوین مختلفی می‌باشند؛

فهرست مطالب

فهرست مطالب