تحصیل در کشور کلمبیا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور کلمبیا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور کلمبیا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور کلمبیا
تحصیل در کشور کلمبیا

تحصیل در کشور کلمبیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور کلمبیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور کلمبیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور کلمبیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور کلمبیا

شروط و الزامات تحصیل در کشور کلمبیا

مراحل تحصیل در کشور کلمبیا

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور کلمبیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور کلمبیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور کلمبیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور کلمبیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی کلمبیا

حقیقت امر این است که تحصیل در کشور کلمبیا بسیار مشابه با تحصیل در ایران است. روند تحصیلی به این صورت است که شما باید یک دوره 5 ساله را در مدارس ابتدایی پشت سر بگذارید. 

دانش‌آموزان می‌بایست از سن 6 سالگی اقدام به ثبت‌نام در مدارس کشور کلمبیا داشته باشند و تحصیل پس از دوره ابتدایی در این کشور شامل یک دوره متوسطه و همینطور یک دوره دبیرستان است.

 دوره متوسطه در کشور کلمبیا 4 ساله است و دوره دبیرستان دو ساله در نظر گرفته می‌شود که پس از آن دانش‌آموز می‌تواند با دریافت مدرک تحصیلی مورد نظر خود وارد دانشگاه‌های کشور کلمبیا شوند. تحصیل در دوره‌های ابتدایی تا دبیرستان در این کشور از سن 6 سالگی آغاز شده و تا سن 17 سالگی دنبال می‌شود. 

مقاطع تحصیلی در این کشور به طور کلی وابستگی بر یادگیری دروسی مانند ریاضیات و علوم داشته که به زبان اسپانیایی نیز در نظر گرفته می‌شود البته که شما بهتر است در نظام آموزشی این کشور تسلط به زبان اسپانیایی را اولین و مهمترین هدف خود در نظر بگیرید. برای تحصیل در این کشور شخص باید دوره‌های آموزشی را طی نماید نیاز است که دوره‌های آموزشی در کشور کلمبیا در سال‌های اخیر مورد حمایت شما نیز قرار بگیرد.

 برخی از دروس در دوره‌های تحصیلی در این کشور وابسته به زبان انگلیسی ارزیابی می‌شود و برخی دیگر نیز زبان اسپانیایی را انتخاب می‌کند. شما برای تحصیل در این کشور باید بتواند مقاطع تحصیلی گسترده‌تری را بررسی کند و مشخص است که شرایط آموزشی در این کشور می‌تواند به شکل ارزشمندی دنبال شود.

کنفرانس های علمی در کلمبیا

کنفرانس‌های بین‌المللی برند سازی یکی از جدیدترین کنفرانس‌هایی است که در کشور کلمبیا برگزار می‌شود و برجسته‌ترین اساتید بین‌المللی را پوشش داده است اینطور که مشخص است در این کنفرانس افراد می‌توانند از بهترین شرایط علمی برخوردار شوند این کنفرانس از جدیدترین ایده‌های علمی در زمینه برند‌سازی استفاده می‌کند.

 رویکردهای نوین آموزش و پژوهش برای این کنفرانس بررسی شده است و البته که رشته‌های کامپیوتر، علوم انسانی، رشته‌های وابسته به کارآفرینی و رشته‌هایی که جنبه خلق آثار دارند می‌تواند شرایط خاص خود را داشته باشد.

دو اصل مهم برای این کنفرانس رویت شده است اولین اصل به صورت بررسی پژوهش‌های علمی است که می‌تواند برای هر شخص مورد ارزیابی قرار بگیرد و مورد بعدی ایده‌هایی است که هنوز به مرحله پژوهش نرسیده است و شخص سعی خود را می‌کند که با ایجاد یک گروه مشخص فضای پژوهشی را پیشرفته‌تر از قبل در نظر بگیرد.

 کنفرانس‌های بین‌المللی در این کشور بر اساس روندهای تحصیلی بررسی می‌شود و نیاز دولت برای هر بخش لحاظ می‌شود. مشخص است که سیاست‌های مطالعاتی در یک کشور می‌تواند نیاز به مقاله بین‌المللی را بیشتر کند. دوره‌های اطلاع‌رسانی در زمینه کنفرانس‌های بین‌المللی روز به روز پیشرفته‌تر از قبل است و هر دانشگاه شرایط مخصوص به خود را اعلام می‌کند.

شرکت در آزمون های بین المللی در کلمبیا

یکی از آزمون‌های بین‌المللی در کشور کلمبیا CELU نام دارد. این آزمون در لیست آزمون‌های مورد پذیرش قرار می‌گیرد. این آزمون از سال 2004 تا به امروز برگزار شده است و طراحی آن توسط استانداردهای جهانی به ثبت رسیده است. این آزمون به طور کلی از سطح B1 تا سطح C2 را پوشش داده است و در لیست آزمون‌های بین‌المللی معتبر قرار گرفته است‌.

اعتبار برای این آزمون به صورت مادام‌العمر اعلام شده است و تاریخ انقضا ندارد. هزینه‌ای که برای این آزمون در نظر گرفته می‌شود در حدود 80 یورو است. سطوح مختلفی از این آزمون برای مقاطع مختلف تحصیلی رویت می‌شود که شخص می‌تواند سطح مورد نظر را بر اساس روند تحصیلی مناسب خود انتخاب نماید. 

آزمون‌های بین‌المللی در کشور کلمبیا به صورت کلی دارای شرایط خاصی هستند و شخص این امکان را دارد که برای پذیرش در آزمون‌های بین‌المللی این کشور از نظر اقتصادی شرایط خاصی را در نظر داشته باشد.

 آزمون‌های بین‌المللی در کشور کلمبیا به صورت عمومی در شرایط واقعی برگزار می‌شود و شما برای ارزیابی هر سطح از آزمون نیاز است که اصول طراحی خاص را بررسی کنید.

تحصیل در کشور کلمبیا

تحصیل رایگان در کلمبیا

حقیقت امر این است که شما برای بررسی شرایط تحصیل رایگان در کشور کلمبیا در ابتدا باید از هزینه تحصیل در کشور کلمبیا اطلاعات دقیقی داشته باشید. هزینه‌های تحصیلی در این کشور بسته به رشته‌های تحصیلی و نوع دانشگاهی که انتخاب می‌کنید ارزیابی می‌شود. 

هزینه تحصیل برای دانشگاه‌های دولتی در کشور کلمبیا به نسبت خصوصی ارزانتر است و برای دانشگاه‌های دولتی هزینه از 900 دلار آغاز می‌شود و در پر‌هزینه‌ترین شرایط باید در حدود 3000 دلار هزینه در نظر بگیرید این در حالی است که دانشگاه‌های خصوصی این کشور هزینه‌ای در حدود 5000 دلاری را نیز لحاظ می‌کنند که خود با دردسرهای مشخصی همراه است. 

شما در این کشور چیزی به عنوان تحصیل رایگان به صورت کامل را نخواهید داشت اما دانشجویانی که دارای رزومه تحصیلی مناسب هستند و از نظر ریز نمرات و معدل نیز در شرایط خوبی باشند می‌توانند به سادگی از شرایط بورسیه تحصیلی در این کشور استفاده کنند و بخشی از شهریه خود را پوشش دهند. 

دانشگاه های مورد تایید ایران

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در کلمبیا
  1. Pontificia University Javeriana
  2. University of Antioquia
  3. University National of Colombia
  4. University of The Andes
  5. University the Rosario
دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کلمبیا

گروه ب (خوب)

  1. Pontificia Universidad Javeriana
  2. Universidad de Antioquia
  3. Universidad de los Andes
  4. Universidad Nacional de Colombia

معادل سازی مدارک در کلمبیا

ارزیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور کلمبیا به طور کلی سبب می‌شود صرفه‌جویی در زمان و هزینه صورت بگیرد و ورود به مقطع تحصیلی جدید آسانتر شود. به صورت کلی این ارزیابی به شما کمک می‌کند که از استانداردهای کاری دقیق پیروی کنید.

با ارزیابی مشخص می‌شود که آیا مدرک شما برابر با استانداردهای کاری در کشور کلمبیا است یا خیر و ورود به کار برای شما ارزشمند است یا خیر.

مشخص می‌شود که نیاز به آموزش، تحصیل یا کسب تخصص دارید یا خیر. بررسی صورت می‌گیرد که چه شغلی در این کشور بر اساس مدرک ارزیابی شده ارزیابی می‌شود یا خیر. معادل‌سازی مدرک تحصیلی مشخص می‌سازد که کارفرما چقدر می‌تواند به شما اعتماد نماید.

در برنامه‌های مهاجرتی هر یک از مدارک معادل دارای شرایط ویژه‌ای هستند و به طور کلی منبع اطلاعاتی مشخص در این زمینه ارزیابی کرده است که هر امتیاز شرایط مهاجرت به کشور کلمبیا را برای شما آسانتر می‌کند.

اولین مرحله برای معادل‌سازی مدارک در کشور کلمبیا به این صورت است که آزمون مهارت زبان بررسی می‌شود آزمون‌های مهارت مکالمه گاهاً برای برخی از دانشگاه‌های کشور کلمبیا لحاظ می‌شود و برای سایر مهارت‌های تحصیلی نیز قوانین مشخص رویت می‌شود. رتبه شما در زبان در معادل‌سازی بسیار مهم است. 

کسانی که قصد دارند مدرک داروسازی خود را معادل نمایند نیاز به یک سری گواهینامه‌های بین‌المللی دارند و البته که آزمون زبان در این راستا شرایط خاص خود را دارد.

بورسیه تحصیلی در کلمبیا

برای بورسیه تحصیلی در کشور کلمبیا نیاز است که مقاطع مختلف تحصیلی لحاظ شود به هر صورت دولت سعی خود را کرده است تا با ارائه یک سری روند کمک هزینه تحصیلی اجازه دهد افراد بیشتری از امکانات تحصیلی کشور کلمبیا استفاده کنند به هر صورت برای بورسیه‌های تحصیلی در این کشور نیاز است که مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و همینطور فوق دکترا را بررسی کنید. 

بورسیه‌های تحصیلی بیشتر برای رشته MBA و شاخه‌های وابسته به این رشته لحاظ می‌شود. بورسیه‌های تحصیلی در انواع مختلفی ارائه می‌شود و بیشتر شامل پرداخت کامل شهریه‌های تحصیلی برای دروس تئوری هستند. 

در بورسیه کشور کلمبیا به شخص خدمات درمانی نیز ارائه می‌شود و می‌توانید از وام‌های دانشجویی خوبی استفاده کند. 

فهرست مطالب

فهرست مطالب