اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

تحصیل در کشور یونان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۶ /۰۷ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات تحصیل در کشور یونان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * تحصیل در کشور یونان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * تحصیل در کشور یونان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * تحصیل در کشور یونان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
تحصیل در کشور یونان

تحصیل در کشور یونان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور یونان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور یونان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور یونان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور یونان

شروط و الزامات تحصیل در کشور یونان

مراحل تحصیل در کشور یونان

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور یونان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور یونان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور یونان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور یونان

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی یونان

سطوح تحصیلی در کشور یونان در مدارس خصوصی و دولتی به دانش آموزان ارائه می شود. مدارس و دانشگاه های دولتی در این کشور هیچ هزینه تحصیلی را از دانش‌آموزان و دانشجویان دریافت نمی‌کنند و حتی کتاب‌های درسی نیز رایگان است.

 کالج ها و دانشگاه های خصوصی در کنار دانشگاه های دولتی، خدمات آموزشی را به دانشجویان و دانش‌آموزان ارائه می دهند؛ به طور مثال، دوره های آموزش زبان خارجی و دوره های تقویت برخی از دروس پیش نیاز آموزشی ارائه می‌شوند.

اعتبار دانشگاه های یونان

مدرک دانشگاهی دانشگاه های کشور یونان در تمام جهان شناخته شده هستند. در کشور یونان تعداد اندکی دانشگاه وجود دارد که از این میان دانشگاه آتن معتبرترین دانشگاه کشور یونان محسوب می‌شود و مدرک آن در تمام جهان اعتبار دارد. 

تحصیل در دانشگاه‌های این کشور به زبان انگلیسی امکان پذیر است. ادامه تحصیل در گرایش های مختلف علوم فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر و کسب و کار برای دانشجویان فراهم شده است. دانشجویانی که در کشور یونان تحصیل می‌کنند و فارغ‌التحصیلان می‌توانند به سایر کشورهای اروپایی سفر کرده، شغل مناسب را برای خود بیابند. 

همچنین دانشجویان بین المللی پس از بازگشت به دانشگاه خود می ‌توانند شغل مناسب پیدا کنند. شهر آتن، بهترین شهر برای دانشجویان بین المللی به منظور آغاز زندگی دانشجویی است.

معادل سازی مدارک تحصیلی

دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور یونان برای ورود به مقطع لیسانس فوق لیسانس و دکترا باید مدارک تحصیلی خود را به دانشگاه ارائه دهند. معادل سازی مدارک در کشور یونان به این مفهوم است که مدارک ارسال شده دانشجو، توسط کارشناسان دانشگاه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

اگر دانشجویان از لحاظ استاندارد واحدهای آموزشی، تعدادی دروس را کمبود داشته باشند باید قبل از ورود به مقطع مورد نظر آن دروس را به صورت دوره های کوتاه مدت پشت سر بگذراند و به این ترتیب مدرک آنها معادل سازی می شود. 

دانشجویانی که مدرک خود را از یکی از دانشکده های اروپایی دریافت کرده اند، نیازی به معادل سازی مدرک در دانشگاه‌های کشور یونان ندارند، چرا که سیستم آموزش اروپایی در این کشور مورد قبول است. معادل سازی مدرک دانشگاه های کشور یونان به ویژه برای دانشجویان بین المللی که از قاره آسیا و آفریقا به یونان سفر می‌کنند اجرا می‌شود.

تحصیل در کشور یونان

آزمون های ورودی یونان

متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور یونان پس از آنکه درخواست خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کردند، باید در آزمون ورودی که از دروس مختلف برگزار می شود شرکت کنند. 

آزمون عمومی ورودی به دانشگاه های این کشور در مقاطع کارشناسی شامل زبان خارجی، یکی از زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، آلمانی و همچنین دروس دوره دبیرستان مانند ریاضیات، زیست‌شناسی و شیمیمی‌شود.دانشجویانی که قصد ورود به کشور یونان را دارند می توانند درخواست خود را به صورت کتبی ارائه دهند. 

همچنین دانشجویان باید دوره های مقدماتی آموزش زبان یونانی را بگذرانند. برای تحصیل در تمام مقاطع، ارائه گواهی دوره آزمون زبان انگلیسی تافل و آیلتس با نمره قبولی، لازم و ضروری است. علاوه بر موفقیت در آزمون ورودی، دانشجویان باید از معدل بالا برخوردار باشند.

 برای ورود به مقطع کارشناسی، معدل دبیرستان برای ورود به مقطع فوق لیسانس، معدل دوره لیسانس و برای ورود به مقطع دکتری، ریز نمرات و معدل فوق لیسانس اهمیت دارد. برای ورود به دانشگاه های این کشور از نمره ۱۰ برای معدل دانشجویان باید حداقل نمره ۶ را کسب کرده باشند.

چاپ مقالات علمی در یونان

چاپ مقالات علمی در ژورنال های معتبر و مجلات داخلی و خارجی و همچنین شرکت در همایش ها و کنفرانس ها این فرصت را برای دانشجویان دانشگاه‌های کشور یونان فراهم می آورد تا بتوانند رزومه تحصیلی خود را ارتقا دهند. 

دانشجویانی که در هر یک از رشته های تحصیلی در این دانشگاه کشوردر حال تحصیل هستند می توانند در طول مدت تحصیلی خود به تحقیقات علمی بپردازند و نتایج فعالیت خود را در ژورنال ها و مقالات معتبر چاپ کنند. 

هر ساله تعداد زیادی کنفرانس و همایش علمی در کشور یونان برگزار می‌شود که حوزه‌های مختلف علمی و فناوری و همچنین علوم اجتماعی و علوم انسانی را تحت پوشش قرار می‌دهند. دانشجویان می‌توانند با شرکت در این برنامه های علمی، گواهی حضور در همایش و کنفرانس را دریافت کنند.

 این مزیت به ویژه برای دانشجویان دوره فوق لیسانس و دکترا در کشور یونان، امتیاز بزرگی محسوب می‌شود و در یافتن شغل مناسب به آنها کمک می‌کند.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در یونان

تحصیل در کشور یونان به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی، خطر جدی برای دانشجویان بین المللی در بر ندارد. کیفیت آموزشی دانشگاه های یونان در بالاترین رتبه قرار دارد. دانشگاه های این کشور امکانات کامل را برای دانشجویان فراهم نموده اند. بورسیه های تحصیلی نیز برای دانشجویان واجد شرایط به منظور تامین هزینه تحصیل ارائه می‌شوند. 

دانشجویان از لحاظ شرایط زندگی دانشجویی کاملاً در امان هستند. دانشجویان باید مراقب وسایل شخصی و مدارک هویتی خود نظیر کارت شناسایی، کارت دانشجویی، پاسپورت و ویزای تحصیلی خود باشند.

سخن پایانی

جهت تحصیل در یونان و آشنایی با دانشگاه ها و شرایط مربوطه آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید فرزندتان را برای تحصیل به یونان اعزام کنید و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما ثبتا تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

فهرست مطالب