تحصیل در کشور مصر

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور مصر را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور مصر را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۷ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور مصر
تحصیل در کشور مصر

تحصیل در کشور مصر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور مصر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور مصر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور مصر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور مصر

شروط و الزامات تحصیل در کشور مصر

مراحل تحصیل در کشور مصر

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور مصر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور مصر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور مصر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور مصر

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی مصر

آموزش پیش‌دبستانی در کشور مصر مربوط به کودکان برای رده‌های 4 الی 6 سال ارزیابی شده است. پیش از ورود به دوره های پایه نیاز است که پیش‌دبستانی طی شود. دوره های آموزشی بالا در زمینه رشد و توسعه ارزیابی می‌شود، وضعیت توسعه همه جانبه و کامل می‌تواند ارزش درستی داشته است.

در کشور مصر رشد و توسعه همه جانبه بررسی شده است، کودکان در این کشور در زمینه‌های روانی و جسمی و حرکتی ارزیابی شده است. در فضای تحصیلی این کشور رشد و نمو صحیح اجتماعی اهمیت زیادی دارد و اهداف و اصول باید برای رفع نیازها شکل بگیرد.

کنفرانس های علمی در مصر

کنفرانس‌های علمی در کشور مصر بیشتر در زمینه حقوق بشر و همینطور جرم شناسی برگزار می‌شود و شرایط خاص خود را دارد. در کنفرانس‌های علمی مصر همه کسانی که سعی می‌کنند از نظر اقتصادی شرایط خوبی داشته باشند اصول مشخصی را طی می‌کنند مثلا برخی از کنفرانس‌های علمی در این کشور هستند که دارای شرایط ورود به صورت دوره‌ای بوده و البته که مسیر بورسیه تحصیلی را فراهم می‌کنند. 

اینطور که مشخص است رشته‌های مهندسی در کشور مصر می‌تواند به طور کلی به عنوان مسائل پر اهمیت محسوب شود. شما برای اینکه ارزیابی در راستای علمی در کنفرانس‌های کشور مصر داشته باشید باید در ابتدا موضوعات پیشنهاد شده از سوی دانشگاه را مطالعه کنید، اعتبار دانشگاه و کنفرانس را بسنجید سعی کنید اصول درستی در کنفرانس رعایت نمایید و البته که بهتر است شرایط خوبی در این راستا بررسی کنید.

تحصیل رایگان در مصر

در صورتی که قصد دارید در رشته حقوق به رشد خوبی دست یابید نیاز است که جسارت و قدرت استدلال و همینطور فن بیان قوی داشته باشید به طور کلی اینکه بخواهید در مقطع لیسانس بورسیه شوید کار ساده‌ای نیست و ارزیابی علم حقوق می‌تواند بر اساس جامعه شناسی و روانشناسی ارزیابی شود.

 یک دانشجوی حقوق در رشته خود موفق می‌شود و بررسی زبان و ادبیات در این رشته بسیار مهم است. شما برای تحصیل رایگان در کشور مصر نیاز است که در ابتدا یک آزمون را پشت سر بگذارید که شامل سوالاتی در زمینه علم حقوق، حقوق جزای عمومی، حقوق اساسی، حقوق مدنی و همینطور مبانی علم اقتصاد است.

سوالاتی که ارائه می‌شود به صورت 4 گزینه‌ای است و از زبان انگلیسی برای طرح سوالات استفاده شده است در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در این آزمون به 78 درصد برسد شما نمره الف را کسب کرده‌اید در غیر این صورت نیاز است که در رده‌بندی‌های ب تا ج قرار بگیرید.

تحصیل در کشور مصر

دانشگا های مورد تایید ایران

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در مصر
  1. Cairo University
  2. Ain Shams University
  3. Suez Canal University
  4. Alexandria University
  5. Mansoura University
دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در مصر
  1. الازهر
  2. الاسکندريه
  3. الجامعه الامريکيه في قاهره
  4. جامعه القاهره
  5. عين شمس

معادل سازی مدارک در مصر

برای معادل‌سازی مدارک در کشور مصر در ابتدا باید مدارک شما به زبان انگلیسی و عربی ترجمه شود و ترجمه می‌بایست روان باشد. اینطور که مشخص است دانشگاه‌های دولتی کشور مصر تأکید زیادی برای معادل‌سازی مدارک تحصیلی خود در کشور مصر داشته و مشخص است که زیر مجموعه‌ای از مهارت‌های ورودی در این زمینه به صورت حرفه‌ای ارزیابی می‌شود. 

نیاز است که هر شخص به طور کلی اصول معادل‌سازی مدارک تحصیلی خود را پیگیری کند. از یاد نبرید که شما برای معادل‌سازی مدارک تحصیلی خود در کشور مصر باید بتوانید در ابتدا به رتبه علمی خود که در دانشگاه مبدأ بر روی مدرک تحصیلی ارزیابی می‌شود برسید مشخص است که بسیاری از شرایط معادل‌سازی مدارک در این کشور زیر مجموعه‌های درستی از اصول فنی را شکل می‌دهد.

 برای افرادی که معادل‌سازی مدارک تحصیلی خود در کشور مصر را در دوره اول با مشکل پیش بردند شرایطی فراهم می‌شود تا بتوانند در ابتدا ارزیابی کنند که مدرک در چه شرایطی می‌تواند به اعتبار از دست رفته برسد. 

اعتبار دانشگاه های مصر و انتقال به کشور های دیگر

Helwan University

دانشگاه حلوان در کشور مصر یکی از دانشگاه‌های بسیار بزرگ محسوب می‌شود که البته دولتی بوده و رتبه 6422 را کسب کرده است این دانشگاه در سال 1975 تأسیس شد و فردی به نام ماجد فهمی نجم آن را اداره می‌کند. برای تحصیل در مصر یکی از گزینه های محسوب می شود.

The American University in Cairo

دانشگاه آمریکایی قاهره یک دانشگاه بسیار زیبا و خاص در شهر قاهره بوده که بیش از 5000 دانشجو را به خود اختصاص داده است و دروس دانشگاهی در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

Alexandria University

دانشگاه اسکندریه یکی از دانشگاه‌های اسلامی در کشور مصر است که در رشته‌های پزشکی و کشاورزی و فنی و مهندسی به رشد خوبی رسیده است این دانشگاه برای دختران و پسران دارای فضای تحصیلی جداگانه‌ای است و رتبه کمتر از 1000 را اختصاص داده است مرکز تحصیلی در این دانشگاه شرایط خاص خود را دارد و البته که یکی از بهترین دانشگاه‌های تحصیلی محسوب می‌شود.

بورسیه تحصیلی در مصر

افرادی که در آزمون GRE  شرکت کرده‌اند، شانس پذیرش بالایی برای این بورسیه تحصیلی دارند و به طور کلی چنین شرایطی ارزیابی شده است. 

مینیمم نمره‌ای که در آزمون ورودی این بورسیه کسب می‌کنید می‌بایست 3.2 یا 4.0 باشد به این ترتیب شرایط خاصی پیش روی شما قرار می‌گیرد مشخص است که وضعیت تحصیلی در این راستا شرایط خاصی دارد.

در نظر داشته باشید که اپ‌های مشخصی در راستای بورسیه تحصیلی در کشور مصر رویت شده است که برای دانشجویان نصب خواهد شود.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب