اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا ارمنستان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۴ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا ارمنستان Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا ارمنستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا ارمنستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا ارمنستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا ارمنستان
اخذ ویزا ارمنستان

اخذ ویزا ارمنستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ارمنستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ارمنستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ارمنستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ارمنستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ارمنستان

شروط و الزامات اخذ ویزا ارمنستان

مراحل اخذ ویزا ارمنستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ارمنستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ارمنستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ارمنستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در ابتدا باید اشاره کنیم که تمامی اتباع خارجی بدون در نظر گرفتن مدت و هدف اقامت خود در ارمنستان، نیاز به ویزا دارند. این روند اکنون پس از معرفی دریافت ویزای ارمنستان به صورت آنلاین، بیش از هر زمان دیگری آسان تر شده است. بنابراین شهروندان برای اخذ ویزا ارمنستان ، می توانند به جای مراجعه به سفارت این کشور یا انتظار در صف های طولانی در مرز هنگام ورود، از به روش آنلاین درخواست خود را ارائه کنند.

eVisa ارمنستان متناسب به نیاز مسافر، اقامت در این کشور را میان 21 تا 120 روز مجاز می داند. این ویزا می تواند بصورت ویزای آنلاین یکبار ورود یا چند بار صادر شود. ویزای الکترونیکی ارمنستان را می توان از طریق برنامه آنلاین ویزای ارمنستان، به سادگی دریافت کرد که تکمیل آن فقط چند دقیقه طول می کشد.  متقاضیان باید فرم ویزای ارمنستان را با اطلاعات اولیه گذرنامه، اطلاعات شخصی و سفر تکمیل کرده و هزینه ویزای ارمنستان را قبل از ارسال درخواست پرداخت کنند.

ارائه فرم درخواست ویزای ارمنستان

برای اخذ ویزا ارمنستان لازم است که درخواست خود را حداقل 3 روز کاری قبل از تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود به کشور ارسال نمایید، تا زمان کافی برای پردازش و تأیید فراهم شود. ویزای الکترونیکی ارمنستان بصورت آنلاین برای اقامت به منظور گردشگری، تجارت، معالجه پزشکی، دوره های کوتاه مدت تحصیل، دیدار با خانواده یا شرکت در یک رویداد ورزشی یا کنفرانس فرهنگی معتبر است.

برای بازدید و گردشگری در این کشور و برای اقامت طولانی تر، مسافر باید با نزدیکترین کنسولگری یا سفارت ارمنستان تماس بگیرد. توجه داشته باشید، هرکسی که در بدو ورود واجد شرایط ویزا باشد، می تواند درخواست ویزای آنلاین خود را نیز ارائه کند. eVisa ارمنستان گزینه بهتری برای کسانی است که می خواهند قبل از سفر اخذ ویزا را تضمین کنند.برای ارائه درخواست ویزای ارمنستان خود می توانید از طریق کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

مدارک لازم برای درخواست ویزای ارمنستان

همراه با نامه درخواست ویزای این کشور، لازم است که پاسپورت با اعتبار شش ماه از تاریخ ورود همراه با حداقل یک صفحه خالی و یک قطعه عکس با پس زمینه روشن را ارائه شود. ضمن آن که برای اخذ ویزا ارمنستان ، آدرس ایمیل فعلی که می توانید نسخه ای از ویزای الکترونیکی ارمنستان را تأیید کنید و یک کارت اعتباری برای پرداخت هزینه eVisa باید اعلام گردد.

در کنار آن بلیط پرواز تأیید شده، اثبات محل اقامت در ارمنستان و اظهارات بانکی 3 ماه گذشته نیز نیاز است. هنگامی که متقاضی، eVisa تأیید شده را در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کرد، توصیه می شود که نسخه ای را برای ارائه هنگام ورود به کنترل مرز ارمنستان چاپ کند.

نکته ای که باید به آن اشاره شود این است که شهروندان بسیاری از کشورها همانند ایران، برای بازدید از ارمنستان نیازی به ویزا ندارند. ورود بدون ویزا اجازه می دهد در طول یک سال حداکثر 180 روز در کشور بمانید.

اخذ ویزا ارمنستان

اخذ ویزا ارمنستان در انواع مختلف

اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید، بررسی کنید که تابعیت شما در کدام  گروه قرار دارد. در این دسته بندی ها اخذ ویزا ارمنستان به چهار شکل می باشد که از آن جمله ویزای الکترونیکی، ویزا هنگام ورود، ویزا در سفارت و بدون ویزا برای برخی از کشورها می باشد.

علاوه بر این، چهار نوع دیگر اخذ ویزا ارمنستان بسته به هدف سفر وجود دارد. ویزای مهمان، به خارجیانی اعطا می شود که قصد سفر به ارمنستان با هدف گردشگری، تجارت ، دیدار از اقوام دارند. همچنین ویزای رسمی به دارندگان گذرنامه های رسمی و ویژه ارائه می شود.

این درحالی است که ویزای دیپلماتیک به دارندگان گذرنامه دیپلماتیک و کسانی که دارای وضعیت دیپلماتیک هستند، اعطا شده و ویزای ترانزیت، یک ویزای یک ساله یا چند بار ورود است که حداکثر 3 روز در ارمنستان اقامت داشته و حداکثر تا 4 روز ترک این کشور را دارد.

ویزا هنگام ورود و یا در سفارت

لازم به ذکر است که شهروندان کشورهای همچون عمان، بحرین، اندونزی و کیفیت، می توانند هنگام ورود به فرودگاه ایروان یا ایستگاه های بازرسی برای اخذ ویزا ارمنستان اقدام کنند. این ویزا به شما امکان می دهد تا 21 یا 120 روز بسته به نوع ویزای انتخابی در ارمنستان اقامت داشته باشید که هزینه ویزا نیز متفاوت است. ویزای ترانزیت نیز در بدو ورود در دسترس است که اجازه می دهد تا 3 روز اقامت داشته باشید.

اتباع دیگر کشورها نیز می توانند در سفارتخانه ها و کنسولگری های ارمنستان ویزا بگیرند. یکی از مدارک مورد نیاز دعوت نامه است. این دعوت نامه باید از سوی یک شخص حقوقی، شرکت مسافرتی ثبت شده در ارمنستان، مقامات ارمنستان، نمایندگی های دیپلماتیک و سازمان های بین المللی یا نمایندگان آنها باشد.

الزامات دعوت نامه در اخذ ویزا ارمنستان

افراد بایستی دعوت نامه را به اداره گذرنامه و ویزای پلیس ارائه دهند. این در حالی است که شهروندان خارجی با ملیت ارمنستان می توانند بدون دعوت نامه ویزا دریافت کنند. نامه دعوت نامه باید توسط رئیس سازمان مهر و موم شده و امضا گردد. ضمن آنکه این نامه باید روی سربرگ رسمی سازمان نوشته شود.

همچنین نامه دعوت نامه باید شامل اطلاعات مربوط به سفر شما بوده و تاریخ ورود و عزیمت در آن کاملا واضح اعلام شده باشد. از سویی دیگر سازمان دعوت کننده باید گواهی ثبت نام و کد ثبت نام دولتی را ضمیمه کند. نکته دیگری که در خصوص نامه دعوت نامه مربوط به اخذ ویزا ارمنستان می شود، این است که این نامه باید شامل اطلاعات کامل در مورد شما به عنوان مهمان باشد که با حروف بزرگ درج می گردد. این مشخصات شامل، نوع و شماره گذرنامه و کشور صادر کننده بوده و تابعیت متقاضی و مشخصات هویتی وی را شامل می شود.

شرایط ویزای ارمنستان

بسته به ملیت، سه گزینه برای ارائه درخواست ویزای ارمنستان وجود دارد. اگر اهل یکی از کشورهای واجد شرایط هستید، می توانید ویزای ارمنستان را در یکی از فرودگاه ها یا گذرگاه های مرزی زیر دریافت کنید. فرودگاه بین المللی زوارتنوتس، فرودگاه شیراک، ایستگاه راه آهن آیروم (مرز با گرجستان) از آن جمله هستند.

همچنین در مرزهای زمینی هنگام ورود می توانید در باگراتاشن، استان تاووش (مرز زمینی با گرجستان)، باورا، استان شیراک (مرز زمینی با گرجستان)، گوگاوان، استان لری (مرز زمینی با گرجستان)، مگری، استان سیونیک (مرز زمینی با ایران) اقدام نمایید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که می توانید درخواست تمدید ویزا را در اداره گذرنامه و ویزا پلیس ارمنستان ارائه دهید. شما می توانید حداکثر 60 روز تمدید ویزا دریافت کنید که باید قبل از انقضا ویزای فعلی خود اقدام کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب