امروز مورخ: ۳۰ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در کانادا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در کانادا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در کانادا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در کانادا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در کانادا

شروط و الزامات امور حقوقی در کانادا

مراحل امور حقوقی در کانادا

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در کانادا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در کانادا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در کانادا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در کانادا

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در کانادا

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، در امور حقوقی در کانادا ، خدمات گسترده ای را به کارمندان، کارفرمایان، افراد و مشاغل در سراسر کشور ارائه می دهد. زمینه های عملی شامل اخراج، ایمنی محل کار، قراردادهای استخدامی و همچنین دعاوی حقوقی شرکتی و تجاری، مانند اختلافات سهامداران و شراکت تجاری را در دستور کار خود دارد.

این تیم حقوقی برجسته، متشکل از وکلا و مشاوران حرفه ای است که از مشتریان در سطوح مختلف دادگاه نمایندگی می کند. وکلا دارای تجربه عملی و گسترده همراه با دانش گسترده در زمینه استخدام، تجارت و سایر زمینه های حقوقی هستند و با تعهد و مهارت خود، راه حل های کاربردی و عملی مناسبی را به مشتریان خود ارائه می کنند.

راه حل های مناسب در خدمات حقوقی

این موسسه، نمایندگی را حتی برای پیچیده ترین مسائل ارائه می دهد و به مشتریان کمک می کند تا مسائل حقوقی و چالش ها را برای موقعیت های منحصر به فرد درک کنند. ضمن آنکه وکلا در امور حقوقی در کانادا ، از طریق حل اختلاف جایگزین ، مذاکره یا دعوی قضایی، بهترین نتایج را با تمرکز بر استراتژی‌های مناسب برای هر مشتری دنبال می‌کنند.

می توان گفت که این یک موسسه برتر در دادگاه دعاوی تجاری است که خدمات شامل قانون شرکت ، حاکمیت شرکتی، قراردادها ، تامین مالی و قراردادهای خصوصی، خرید و فروش کسب‌وکار، امور بدهکار و بستانکار، مشاور عمومی شرکت، ادغام و تملک ، دعاوی تجاری، امور مالک و مستاجر و دعاوی کوچک و اختلافات دادگاه عالی را در برنامه مشاوره خود داشته و همواره در جهت منافع مشتریان خود مذاکره و میانجیگری را در بهترین کیفیت انجام داده است.

وکلای برجسته در امور حقوقی در کانادا

وکلای این موسسه، تماما دارای دانش و مهارت لازم بوده و با تجربه سال ها فعالیت در این حوزه در امور حقوقی در کانادا ، از استراتژی تا اجرا، به عنوان یک وکیل و مشاور خدمت رسانی می کنند و مشتریان را از طریق فرآیندهای مسائل حقوقی آنها راهنمایی می کنند و به دنبال کارآمدترین و مؤثرترین نتایج هستند.

ضمن آنکه این موسسه حقوقی، متخصص در حوزه حقوقی املاک و مستغلات است که به مشتریان خود در منطقه تورنتو و دیگر مناطق در کانادا، خدمات مشاوره و راهنمایی ارائه می دهد. حوزه های عملی شامل معاملات املاک مسکونی و تجاری، بازپرداخت وام مسکن، نقل و انتقالات مالکیت، خدمات تخفیف، وام مسکن خصوصی و بررسی اجاره و همچنین امور و مسائل ایجاد شده در سرمایه گذاری مشترک است.

امور حقوقی در کانادا

تجربه و تخصص در مسائل حقوقی

این موسسه با سال ها تجربه در زمینه قانون املاک و مستغلات، به مشتریان زیادی کمک کرده و مسائل پیچیده حقوقی را مدیریت کرده است. موسسه حقوقی ثبتا، مشتریان را از طریق فرآیند قانونی در امور حقوقی در کانادا راهنمایی می کند، خدماتی را به زبان های انگلیسی ارائه می دهد و در جهت جستجوی گزینه هایی برای برآوردن نیازها و اهداف مشتریان کوشا است.

این موسسه، به استانداردهای بالای خدمات حقوقی، حرفه ای بودن، صداقت و رویکرد مشتری مدار اختصاص دارد. تیم حقوقی تلاش می کند تا به طور موثر به راه حل های به موقع دست یابد که از بهترین منافع مشتریان محافظت کند و نتایج مطلوب را ارائه دهد. تمرکز این موسسه، بر کمک به افراد برای دریافت منافع ایشان و احقاق حقوقشان است. این دفتر حقوقی، به مشتریان در سراسر کانادا خدمت می کند و به مشتریان کمک کرده است تا مسائل و پرونده های خود را دنبال کرده و برای جبران خسارت آن ها را حمایت می نماید.

حوزه های مختلف امور حقوقی در کانادا

می توان گفت که این موسسه همچنین به دلیل بهره مندی از وکلا و مشاوران متخصص در حوزه های مختلف، قادر است در امور حقوقی در کانادا ، مشاوره و راهنمایی های سازنده ای را ارائه کند. از همین روست که وکالت کامل حقوقی را در موارد مربوط به ازکارافتادگی کوتاه مدت و طولانی مدت، ناتوانی در برنامه بازنشستگی غرامت کارگران و موارد استخدام مرتبط با ازکارافتادگی ارائه می دهد.

تیم حقوقی در تمام مراحل شکایت، از درخواست اولیه برای دریافت مزایا، تجدید نظر و در صورت نیاز دعاوی کمک می کند. شما نیز می توانید در زمینه های مختلف حقوقی هم تیم مشاوره ثبتا، دانش وسیعی از صنعت بیمه، علوم پزشکی و سیستم حقوقی دارد که می تواند در دعاوی مختلف، بهترین نتایج را دنبال نماید.چون مسائل مدنی، کیفری، جنایی و خانوادگی  از خدمات مشاوره و نمایندگی وکلای مجرب ثبتا، استفاده نمایید.

مشاوره مناسب به مشتریان

وکلای ثبتا، همواره راهنمایی های لازم را در امور حقوقی در کانادا و در موضوعات مختلف ارائه می‌کند. آن ها دارای چندین دهه تجربه ترکیبی همراه با دانش گسترده هستند. آنها قادر هستند تا به مراجعان در اثبات ضررهای اقتصادی و ادعاهای پزشکی ناشی از سهل انگاری دیگران کمک کنند. تیم حقوقی به نمایندگی از مشتریان و پیگیری بهترین منافع آنها ، وکالت متعهدانه و خلاقانه را ارائه می دهد.

این موسسه، خدمات خود را به زبان های مختلف ارائه می دهد تا بتوانید بیشترین سطح ارتباط و پشتیبانی را از مشتریان خود داشته باشد. این تیم حقوقی با تجربه گسترده و درک سیستم های پیچیده ، برای کمک به مشتریان در کسب نتایج مطلوب با حداکثر منافع تلاش می کند. از همین روست که امروزه یکی از دفاتر حقوقی برتر در کانادا شناخته می شود.

دانش و مهارت لازم در امور حقوقی در کانادا

تیم وکلای موسسه حقوقی ثبتا، دانش گسترده و مهارت های خود را برای راهنمایی مشتریان در طول فرآیند مسائل و چالش های ایجاد شده در امور حقوقی در کانادا در اختیار دارد. وکلا به مشتریان در مورد حقوق خود توصیه می کنند، در مورد مسئولیت ها بحث کرده و با کارشناسان کار می کنند تا ماهیت مسائل آنها را به طور دقیق ارزیابی کنند.

آنها به طور کامل تمام راه ها را بررسی می کنند تا مشتریان بتوانند تصمیمات آگاهانه بگیرند. ضمن آنکه تعهد خود را به کار می بندند و بر روی یافتن راه‌حل‌های خلاقانه، برای رفع نگرانی‌های حقوقی مشتریان تمرکز می‌کنند و در عین حال از طرف آنها دفاع می‌نمایند. این موسسه، این شرکت با مراقبت از مشتریان و منافع آنها، تلاش می کند تا دعاوی مشتریان را به منصفانه ترین و سودمندترین راه ممکن از طریق مذاکرات یا دادرسی حل و فصل کند.