اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

افتتاح حساب بانکی در شیلی

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

افتتاح حساب بانکی در شیلی Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در شیلی * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در شیلی * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در شیلی * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
افتتاح حساب بانکی در شیلی
افتتاح حساب بانکی در شیلی

افتتاح حساب بانکی در شیلی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در شیلی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در شیلی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در شیلی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در شیلی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در شیلی را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در شیلی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در شیلی

مراحل افتتاح حساب بانکی در شیلی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در شیلی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در شیلی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در شیلی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر حساب بانکی در شیلی

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا جنوبی محسوب می‌شود و پایتخت آن شهر زیبای سانتیاگو است. این کشور در حاشیه میان کوه‌های رشته‌کوه آند در بخش شرق اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور دارای مرزهای مشترک زیادی است و مساحت آن نیز در وضعیت ۷۵۶ کیلومتری ارزیابی می‌شود.

 به طور کلی طبق سرشماری‌های صورت گرفته جمعیت این کشور بیش از ۱۹ میلیون نفر است. زبان رسمی در کشور شیلی اسپانیولی است، واحد پول این کشور پزوی شیلی است و از نظر زمانی این کشور ۶ ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. آب و هوای کشور شیلی به طور کلی بسیار متنوع است.

اقتصاد و منابع مالی و بانکداری در شیلی

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور شیلی به ارزش ۲۹۸.۲۰ میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است و به طور کلی در این کشور بیش از ۸ میلیون و ۵۱۲ هزار نفر نیروی کار دیده می‌شود مشخص است که وضعیت اقتصادی در این کشور رده‌بندی‌های مشخصی دارد.

وضعیت نرخ بیکاری در این کشور به طور کلی ۱۳.۵ درصد اعلام شده است و در حدود ۱۸ درصد از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند مشخص است که وضعیت تورم در کشور شیلی به ارزش ۵.۶ درصد اعلام شده است.

 این میزان تورم در ابتدا کمی زیاد و عجیب به نظر می‌رسید اما با وجود فضای ثبت شرکتی که در کشور شیلی دیده می‌شود این میزان تورم در کشور شیلی موضوع عادی و درستی است.

قوانین عمومی در شیلی

 • در قوانین زندگی در شیلی هرکسی که دارای بیش از دو فرزند است باید مالیات بیشتری پرداخت نماید.
 • دختران از یک سنی به بعد نباید به ازدواج فکر کنند
 • مردم کشور شیلی قوانین شهری و روستایی را از هم جدا کرده‌اند و این موضوع از دید آن‌ها اهمیت زیادی دارد.
 • زبان کشور شیلی زبانی عمیق با بافت قدیمی است و احترام به دستور زبان کشور شیلی بسیار مهم است.
 • حجاب کشور شیلی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد و از کلاه گرد بر روی سر استفاده می‌شود.

 

افتتاح حساب بانکی در شیلی

مدارک افتتاح حساب بانکی در شیلی

 • کپی محضری پاسپورت معتبر امضاها باید در گذرنامه وجود داشته باشد و باید مانند آنچه در فرم درخواست با عکس واضح است، باشد.
 • نامه تمکن مالی یا صورت وضعیت حساب بانکی نامه مرجع باید تأیید سن حساب با مانده موجودی را نشان دهد.
 • کپی اصلی یا گواهی شده صورتحساب یانیه کارت اعتباری یا نامه مرجع بانکی (با تاریخ نه بیش از 3 ماه) به عنوان مدرک آدرس.
 • وکالت نامه (در صورت وجود).
 • فرم درخواست کاملاً برای حساب بانکی در شیلی
 • رزومه شخصی

روش افتتاح حساب بانکی در شیلی

 • تأیید اسناد شخصی و شرکتی
 • تکمیل فرم درخواست بانکی و دستورالعمل های لازم برای حساب بانکی شرکتی یا حساب بانکی شخصی
 • سپس، تاییده فرم ها و مدارک
 • دریافت بسته بانکی و افتتاح حساب 

راهنمای افتتاح حساب بانکی در شیلی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور شیلی از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در شیلی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی شیلی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب