امروز مورخ: ۰۴ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

فرم مشاوره / ثبت درخواست

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در ارمنستان

امور حقوقی در ارمنستان

یکی از نکاتی که می تواند برای انجام امور حقوقی در ارمنستان مورد توجه و اهمیت بالایی باشد، انتخاب موسسه حقوقی معتبر و متخصص است که بتواند امور حقوقی در این کشور را در کیفیتی بالا انجام دهد. تیم بسیار مجرب و حرفه ای ثبتا ، به دلیل تجربه خود در دعاوی فرامرزی ، تجدید نظر در دادگاه های داخلی و پرونده های پیچیده ورشکستگی به خوبی عمل کرده و دارای یک روش داوری بین المللی قوی است.

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، یکی از دفاتر معتبر حقوقی ارمنستان است و با بالاترین استانداردهای موسسه حقوقی بین المللی فعالیت می کند. همچنین، به طور شایسته، بسیاری از بخش های صنعت و شاخه های آن را تحت پوشش قرار می دهد، درمورد مسائل داخلی و نظارتی، حمایت جامعی را ارائه داده و معاملات برون مرزی را به خوبی درک می کند.

ارائه خدمات امور حقوقی در ارمنستان

همچنین، در ارائه پاسخ در خصوص انواع پرونده های مطرح شده، بسیار سریع عمل می کند. تجزیه و تحلیل به خوبی پایه گذاری شده و دقیق است و به راحتی قابل درک خواهد بود. تیم متخصص در این موسسه، از توان خوبی برخوردار است و نظرات خود را به روشنی بسیار واضح و عالی مطرح می نماید.

به گونه ای که دارای بالاترین کیفیت حرفه ای و همچنین رویکرد مسئولانه در کار ، از جمله رعایت تمام مهلت های توافق شده در امور حقوقی در ارمنستان است. این موسسه حقوقی، مجموعه ای با خدمات کامل است و در زمینه دعاوی حقوقی، نمایندگی و مشاوره حقوقی، خدمات ارائه می دهد.

اهمیت امور حقوقی جهت فعالیت های تجاری

شهروندان خارجی ممکن است از طیف گسترده ای از اشکال سازمانی موجود برای انجام تجارت در ارمنستان انتخاب کنند. قانون مدنی ارمنستان اشکال حقوقی معینی را برای اشخاص تعریف می کند. دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی را می توان در ارمنستان به منظور نمایندگی و حمایت از حقوق شرکت موسس آن تأسیس کرد، اما مجاز به انجام فعالیت های تجاری نیست.

بنابراین لازم است تا همواره برای امور حقوقی در ارمنستان ، از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در این مورد مشاوره دریافت کنید. علاوه بر فعالیت های تجاری، دعاوی حقوقی ، حقوق خانواده و اقدامات دفاع از جنایت را انجام داده است. این موسسه، در پرونده خود، سال ها تجربه عملی در کار با افراد و مشتریان شرکتی، از جمله شرکت های حقوقی بزرگ بین المللی و خارجی را دارد.

امور حقوقی در ارمنستان

پرونده های مختلف در بخش قضایی ارمنستان

بخش استرداد و همکاری قضایی، مطابق معاهدات جمهوری ارمنستان، بررسی درخواست های کمک حقوقی و تکالیف قضایی ارائه شده به وزارت دادگستری جمهوری ارمنستان را تضمین می کند. در راستای امور حقوقی در ارمنستان ، پرونده های کشورهای خارجی در ارتباط با دادگاههای جمهوری ارمنستان و همچنین سایر مراجع ذیصلاح جمهوری ارمنستان و فعالیت های لازم برای ارسال آنها به مخاطبین مربوطه را سازماندهی می کند. در چارچوب معاهدات بین المللی فوق الذکر، اجرای همکاری حقوقی توسط وزارت، در راستای امور حقوقی متقابل تضمین می شود. این اداره دارای دو بخش است که بخش استرداد و تعیین تکلیف قضایی و بخش انتقال محکومین را شامل می شود.

این وزارتخانه همچنین اسناد استرداد اشخاصی را که مرتکب جرم شده اند در پرونده های در حال رسیدگی در دادگاه های کشورهای خارجی که طرف معاهدات بین المللی جمهوری ارمنستان هستند، بررسی می کند و پرونده ها را به نمایندگی از وزیر دادگستری جمهوری انجام می دهد. ارمنستان، به دادگاه های صالح جمهوری ارمنستان جهت استرداد اشخاصی که مرتکب جنایت شده اند، مراجعه می کند و دفاع از آن را در دادگاه های صالح ارمنستان بررسی می نماید.

مشتریان متفاوت در امور حقوقی در ارمنستان

مشتریان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا ،  با اعتماد به عملکردی مناسب در امور حقوقی در ارمنستان ، انواع درخواست های خود را در این خصوص، به کارشناسان و وکلای با تجربه آن می سپارند. وکلای این موسسه در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و از اطلاعات و تجربه کافی در امور حقوقی برخوردار هستند.

 این مجموعه، سالانه چندین مورد را برای گروه های آسیب پذیر پشتیبانی می کنند که عمدتا در دفاع از حقوق کیفری و در قانون کار می باشد. علاوه بر این، تیم به طور فعال در فرآیندهای پرونده های قضایی متفاوت، مشغول است و تاثیر مناسبی را در روند پرونده ها اعمال می نماید.

انجام امور حقوقی در سطح بین المللی

این موسسه در طول توسعه خود، در حالی که هنوز یک روش دعاوی قوی را حفظ کرده است، مناطق خود را گسترش داده و تخصص خود را در بخش های مختلف صنعت و دیگر حوزه ها در جهت امور حقوقی در ارمنستان، رشد داده است.

همچنین به دلیل فعالیت های پیچیده اش در زمینه دعاوی حقوقی، قانون کار و اشتغال در مورد پرونده حقوق کار در سال های گذشته و همچنین انجام کارهای متعدد قانون کار و انجام پروژه های مشاوره ای، شرکت ها و M&A ، بسیار مورد احترام است.

گستره امور حقوقی در ارمنستان

این شرکت طیف وسیعی از خدمات را با هدف حمایت از توسعه کسب و کار در ارمنستان ، از جمله قوانین شرکت ، مسائل مربوط به املاک و مستغلات ، صدور مجوز ، مقررات مالیاتی و گمرکی تا پشتیبانی در بازرسی ها ، دادخواهی و جرایم ، توسعه داده است.

همچنین یکی از اولین شرکت هایی است که بر اساس امور حقوقی در ارمنستان ، از خدمات تخصصی پشتیبانی وصول بدهی استفاده کرده و در این خصوص، عملکردی مناسب و حرفه ای ارائه نموده است. از همین روست که می توانید در حوزه های مختلف و برای انجام امور حقوقی خود، با ثبتا همراه باشید. این شرکت برای چندین پرونده سطح بالا در دادگاه ها از جمله پرونده های سهامداران، پرونده های کار و پرونده های مالیاتی با ارزش بالا و پیچیده ، وارد شده است و در مورد داوری های مختلف بین المللی اقدام کرده است.

ضمن آنکه وزارت دادگستری جمهوری ارمنستان براساس تصمیمات مربوطه دولت در رابطه با تعدادی از معاهدات چندجانبه ، به عنوان مرجع مرکزی جمهوری ارمنستان برای اعمال معاهدات بین المللی در خصوص امور حقوقی در ارمنستان عمل می کند که می تواند در روند موثر امور حقوقی در این کشور تاثیرگذار باشد.