اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : امور حقوقی در برزیل

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *امور حقوقی در برزیل * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * امور حقوقی در برزیل * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در برزیل * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
امور حقوقی در برزیل

امور حقوقی در برزیل

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در برزیل را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در برزیل میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در برزیل فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در برزیل

شروط و الزامات امور حقوقی در برزیل

مراحل امور حقوقی در برزیل

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در برزیل میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در برزیل را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در برزیل هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در برزیل

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در برزیل

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، با سال ها تجربه در امور حقوقی در برزیل ، در حال حاضر به عنوان یکی از دفاتر حقوقی پیشرو در این کشور شناخته می‌شود و به دلیل برتری و سخت‌کوشی در این حرفه، شهرت خوبی به دست آورده است. این موسسه، خود را به عنوان یک شرکت حقوقی با خدمات کامل معرفی کرده است که مسائل حقوقی و تجاری را، هم در حقوق داخلی و هم در حقوق بین الملل، به عهده دارد.

این موسسه، متشکل از وکلای واجد شرایط، مشاوران مالیاتی حقوقی، مدیران و مشاوران حقوقی است که همگی به ارائه مشاوره حقوقی حرفه ای، کارآمد شناخته شده و راهنمایی و راه حل های همراه با تعهد و صداقت را ارائه می کنند. این کارشناسان از طریق تعهد، آگاهی تجاری و توجه به جزئیات، خود را در کار متمایز کرده اند که منجر به ایجاد و کمک به نتایج با ارزش می شود.

مشاوره حقوقی به مشتریان

این موسسه، در امور حقوقی در برزیل و در مسائل مربوط به مشتریان خصوصی و شرکتی از قبیل مالیات و برنامه ریزی مالیاتی بین المللی، قراردادها ، مالکیت معنوی، مهاجرت، و حل و فصل اختلافات تخصص دارد. بهره مندی از وکلا و کارشناسان متخصص و متبحر، این موسسه را قادر می‌سازد تا دیدگاه‌های بین‌المللی و پشتیبانی از معاملات فرامرزی را به مشتریان خود ارائه دهد.

موسسه حقوقی ثبتا، در طول سالها فعالیت خود، تقاضا برای طیف گسترده ای از خدمات را تجربه کرده و امروزه نماینده برخی از شناخته شده ترین گروه های شرکتی و افراد است که در داخل کشور، دارای منابع کافی برای حل مسائل اساسی است و خدمات ارزش افزوده ای را به مشتریان خود ارائه می نماید.

این موسسه می تواند در سراسر کشور از شما حمایت کرده و در دادگاه نمایندگی نماید. همچنین این امکان فراهم است که در سطح بین المللی از مشتریان حمایت کرده و راه حل های کاربردی را متناسب با دستورات قانونی این کشور ارائه کرده و آسودگی خاطر را برای ایشان فراهم کند.

تجربه و تخصص در امور حقوقی در برزیل

همچنین این موسسه حقوقی، از طریق همکاری با سایر موسسات حقوقی برجسته تخصص حقوقی گسترده ای را ارائه می دهد که در خدمت منافع داخلی و خارجی مشتریان در امور حقوقی در برزیل است. این یک موسسه حقوقی پویا است که از طریق دانش تخصصی معتبر و قانون همراه با درک کامل اصول فنی، راه حل های ارزشمند و کاربردی را به مشتریان خود ارائه می کند.

ثبتا یک تیم قاطع و مجرب از وکلای متخصص و کارشناسان در زمینه‌های حقوق است که به مشتریان خود، در بالاترین سطح مشاوره داده و از حقوق آنها فاع می کند. با توجه به تخصص وکلا، برای یک محیط بازار منصفانه و پایدار در زمینه مالکیت معنوی و قانون فناوری اطلاعات نیز فعال است.

امور حقوقی در برزیل

وکلای برجسته در خدمات حقوقی

وکلای این موسسه همواره مشتاق مشاوره در امور حقوقی در برزیل ، به شرکت های نوآور داخلی و خارجی از صنایع مختلف در زمینه مالکیت معنوی هستند. آنها از دانش، مهارت و تجربه خود، به صورت جداگانه و سفارشی برای منافع مشتریان خود استفاده کرده و می توانند به آنها، توصیه های جهانی و جامع در مورد حفاظت، مدیریت و اجرای کارآمد حقوق شان ارائه نماید.

ماموریت و هدف ثبتا، همواره ارائه خدمات قابل اعتماد و شایسته به عنوان بخشی از یک همکاری قابل اعتماد به مشتریان است. وکلای متخصص این موسسه، با آموزش های حقوقی و فنی و تجربه چندین ساله، اهمیت زیادی به کار موثر و کارآمد بر روی پرونده های مشتریان خود می دهند و منافع مشتری را در اولویت قرار می دهند. هدف کار منعطف و تیم محور این موسس، ارزش افزوده ای را برای مشتریان ایجاد کرده است.

اهداف موسسه در امور حقوقی در برزیل

ثبتا متشکل از وکلای متخصص است که به مشتریان خود در امور شرکتی و خصوصی مشاوره و می دهد. این موسسه در امور حقوقی در برزیل و در سراسر کشور حضوری پویا و فعال داشته است و از تجربه عملی چندین ساله خود برای تضمین راه حل های موفق و فردی استفاده می کند.

از همان ابتدای فعالیت این موسسه در برزیل، وکلایی که با آن همکاری کرده اند، بر ارائه مشاوره و نمایندگی در مورد قوانین تجاری و شخصی متمرکز بودند. از همین روست که توانسته اند، راه حل هایی عملی و هدفمند را با تکیه بر مهارت های وکلای خود ارائه کنند. ثبتا از طریق سالها تخصص و آموزش مستمر، مشاوره حرفه ای و اقتصادی را به به مشتریان ارائه می کند.

حوزه های مختلف حقوقی

موسسه حقوقی ثبتا به مشتریان خود در تمام زمینه های  امور حقوقی در برزیل در تجارت ملی و بین المللی مشاوره می دهد. بنابراین می توان گفت که این موسسه، وکالت مشتریان خود را برای مسائل مختلف در زمینه های مختلف بر عهده داشته و به آن ها مشاوره های عملی ارائه می کند که قانون قرارداد، رسیدگی به داوری، قانون شرکت سهامی و اختلافات شرکتی را شامل می شود.

ضمن آن که باید اشاره کرد که ثبتا به عنوان یک وکیل متخصص در قانون تجارت وارد عمل شده و می تواند بخش حقوقی خارجی شما را به عهده گرفته و بالاترین کیفیت خدمات را برای شما فراهم نماید. همچنین بخش حقوقی داخلی را به صورت موردی، هدف گرا و با دانش اختصاصی در تمام زمینه های حقوق تجارت ملی و بین المللی در دستور کار خود داشته باشد.

برتری ها در امور حقوقی در برزیل

ثبتا با تجربه چندین ساله خود در کلیه مسائل امور حقوقی در برزیل و مربوط به داوری حضور دارد. سال ها تجربه تخصصی در مسائل حقوق مدنی و مالیاتی برای شرکت های متوسط و همچنین مشتریان خصوصی ، این موسسه را به یکی از دفاتر حقوقی پیشرو و برتر تبدیل کرده است.

 تمرکز ثبتا، بر قانون کار، حقوق اجتماعی، قانون بازار سرمایه، قانون ساختمان و معماری، قانون ارث، قانون خانواده، حقوق شرکت ها، قانون تجارت، قانون مالیات و حمایت قانونی تجاری است. این نشان از این واقعیت دارد که این موسسه، متشکل از وکلای متخصص در چندین حوزه حقوقی است که می تواند مشاوره های مناسبی را بر اساس تجربه گسترده و دانش ایجاد شده، ارائه کند.

Rate this page