اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در ایرلند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در ایرلند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در ایرلند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ایرلند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در ایرلند

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در ایرلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در ایرلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ایرلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در ایرلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ایرلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای افرادی که به طور مداوم به ایرلند سفر می کنند ، در برخی مواقع قصد اقامت در آنجا را دارند یا به دلایل کاری در این کشور هستند؛ حساب بانکی در این کشور یکی از ابزارهایی است که بدون آن نمی توانند انجام دهند.

 با این حال ، اگر اولین بار است که یک حساب بانکی در خارج از کشور ایجاد می کنید ، این احتمال وجود دارد که شک زیادی داشته باشید و نسبت به آن احساس ناامنی کنید.

رفع شک و تردید در مورد افتتاح حساب بانکی در ایرلند

آیا افتتاح حساب بانکی در این کشور بدون اقامت امکان پذیر است؟

اگرچه به طور مستقل این کار از طریق خدمات ثبتا امکان پذیر است امکان پذیر است بدون داشتن اقامت ، یک حساب بانکی این کشور باز کنید. حتی اگر سفر برای شما غیرممکن باشد ، بدون ایجاد نیاز به سفر به خارج از کشور ، گزینه های دیگری برای ایجاد حساب بانکی وجود دارد.

آیا قانونی است؟

بله. اگرچه بیشتر بانک ها برای افتتاح حساب بانکی در این کشور به شرایط اقامت نیاز دارند ، این قانون استثنائاتی دارد که باعث می شود حسابها کاملاً قانونی و توسط کشور شناخته شوند.

الزامات افتتاح حساب در ایرلند

اگرچه شرایط مورد نیاز به هر بانک بستگی دارد ، اما اساسی ترین (و آنچه در بیشتر بانک های سراسر جهان درخواست می شود) گذرنامه ، اثبات آدرس (صرف نظر از اینکه شما مقیم نیستید) ، برنامه درسی ، توصیه نامه و غیره است. دستیابی به این الزامات بسیار آسان است و با ایجاد حساب بانکی در این کشور تداخل ندارد.

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

مدت زمان مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در ایرلند

به طور کلی، زمان ایجاد یک حساب بانکی در ایرلند بسته به بانک مورد نظر و در دسترس بودن شرایط بسیار متفاوت است. برای باز کردن حساب بانک های سطح بالا معمولاً کمی بیشتر طول می کشد اما انتظار آن ارزش دارد.

در بیشتر موارد ، ایجاد یک حساب بانکی در این کشور معمولاً سه هفته بیشتر طول نمی کشد، و ممکن است هنگامی که الزامات لازم از قبل وجود دارد این زمان کوتاه شود.

بانک ایرلند

بانک ایرلند (به انگلیسی: Bank of Ireland) بانک تجاری ایرلندی است، که به‌عنوان بزرگترین بانک مستقر در جمهوری ایرلند شناخته می‌شود.

 بانک ایرلند در تاریخ ۲۵ ژوئن ۱۷۸۳ به دستور پارلمان ایرلند، به‌عنوان بانک مرکزی ایرلند و در شهر دوبلین تأسیس شد، امروزه دارای عملیات درکشورهای استرالیا، آلمان، فرانسه، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و ایرلند شمالی می‌باشد. 

شعبه مرکزی این بانک در شهر دوبلین، ایرلند قرار دارد و سهام آن (LSE: BKIR، IRE) در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس اوراق بهادار ایرلند معامله می‌شود.

راهنمایی در مورد افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور ایرلند از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به ایرلند و اخذ تابعیت و اقامت ایرلند از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به ایرلند و اخذ اقامت کشور ایرلند از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به ایرلند بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی ایرلند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page