اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در باهاما

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در باهاما * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در باهاما * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در باهاما * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در باهاما

افتتاح حساب بانکی در باهاما

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در باهاما را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در باهاما میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در باهاما فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در باهاما

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در باهاما

مراحل افتتاح حساب بانکی در باهاما

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در باهاما میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در باهاما را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در باهاما هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در باهاما

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

صادرات از کشور باهاما به کشورهای اسپانیایی و یا آمریکا به طور کلی به رشد ۸ و ۲ درصدی رسیده است و بیشترین صادرات از این کشور به آمریکا صورت گرفته است که ارزش اقتصادی بیش از ۸.۱۳ درصد را شکل داده است. 

قیمت دلار کشور باهاما نیز رشد زیادی نداشته است. صادرات از کشور باهاما به آلمان نیز به ارزش ۲.۱۱ درصد بررسی شده است.

در قوه قانون‌گذاری در این کشور از دو مجلس تشکیل شده است. مجلس سنا ۱۶ کرسی دارد و البته که نمایندگان بر اساس فرماندار کل با مشورت بررسی می‌شود. به طور کلی نخست وزیر انتخاب شده و البته که دورهای نمایندگی ۵ ساله ارزیابی می‌شود.

مجلس ملی در این کشور دارای ۴۱ کرسی ارزیابی شده است. نمایندگان در این کشور به طور کلی از سوی رأی مردم برای دوره‌های ۵ساله انتخاب می‌شوند و این روند سیاستی بسیار حساس و مشخص است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی باهاما

در کشور باهاما رئیس حکومت براساس قوانینی که در دیگر کشورهای مشترک‌المنافع ارزیابی شده است بررسی می‌شود و ملکه انگلیس خواهد بود. ملکه یک شخص را به عنوان یک فرماندار ریاست حکومت بررسی می‌کند و البته که عهده دار این شرایط سیاست را بررسی کرده است.

مشخص است که ساختار سیاسی در این کشور از سوی رئیس دولت نیز بررسی می‌شود. رئیس دولت در این کشور نخست وزیر است و بعد از برگزاری انتخابات مجلس مالی ارزیابی می‌شود ، رئیس حزب در این کشور اکثریت آرا را شکل می‌دهد و البته که انتخاب آن به عنوان رئیس جمهور خواهد بود.

بانک مرکزی باهاما

بانک مرکزی باهاما (به انگلیسی: Central Bank of The Bahamas) بانک مرکزی کشور باهاما است که در شهر ناسائو قرار دارد. این بانک در تاریخ ۱ ژوئن ۱۹۷۴ تأسیس شد. این بانک سیاست پولی و نظارت بر بخش مالی باهاما را انجام می‌دهد.

مسئولیت‌ها:

مسئولیت بانک مرکزی ایجاد محیطی با ثبات پولی مناسب برای توسعه اقتصادی و اطمینان از یک سیستم مالی پایدار و سالم است. این هدف را از طریق:

  • صدور مجوزهای قانونی
  • حفظ ارزش خارجی دلار باهاما
  • ترویج ثبات پولی و ساختار مالی سالم
  • به عنوان یک بانکدار و مشاور دولت عمل می‌کند
  • تدوین آمار مالی
افتتاح حساب بانکی در باهاما

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی باهاما

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور باهاما به 332.8 میلیارد دلار رسیده است. در این کشور 90 درصد تولید ناخالص داخلی در بخش خدمات رویت شده است و تنها سه درصد برای بخش کشاورزی ارزیابی شده است و البته که هفت درصد نیز در بخش صنعتی بررسی شده است و این مسائل اقتصاد کشور باهاما را به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

بیش از ۱۸۲ هزار نفر نیروی کار در این کشور دیده می‌شود که بسیاری از آن‌ها در بخش‌های گردشگری فعالیت می‌کنند و البته که فضای نرخ بیکاری در کشور باهاما به ۶.۷ درصد رسیده است. در حدود ۳.۹ درصد از مردم این کشور زیر خط فقر هستند و نرخ تورم در این کشور نیز وضعیت ۷.۲ درصدی را طی کرده است مشخص است که جریان‌های اقتصادی این موضوع را پوشش می‌دهد.

امنیت مالی در باهاما

امنیت مالی در باهاما وابسته به دوره های گردشگری و خدمات است، نیروی کار در باهاما به طور کلی بر اساس معیارهای بین المللی ارزیابی می‌شود و مهارت های تخصصی در این کشور بر اساس نرخ دستمزد پیش بینی می‌شود.

وضعیت حسابداران و دبیران خبره در باهاما بسیار گسترده تر از سایر افراد است. گردشگری در این کشور در سال های اخیر  بیش از 60 درصد از تولید ناخالص را پوشش داده است به این ترتیب ایده های کارآفرینی در باهاما یکی از موضوعات بسیار مهم و بحران های اقتصادی پیشرفته خواهد بود.

 در سال های اخیر وضعیت مالی و اقتصادی در باهاما رشد داشته است و میزان منابع مالی در این کشور وابسته به نرخ دولتی ارزیابی می‌شود. مشخص است که شرایط اقتصادی در این کشور می‌تواند مسیر های گردشگری را پیش بینی کند.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور باهاما از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی باهاما صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page