امروز مورخ: ۰۲ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

مراحل افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

با دارا بودن تابعیت و جمهوری دومینیکن می توانید به راحتی در خارج از کشور حساب بانکی باز کنید و کارت بانکی دریافت کنید. داشتن پاسپورت جمهوری دومینیکن این امکان را به شما می دهد تا به راحتی بدون ویزا سفر کنید، حساب بانکی باز کنید و به مبادلات تجاری خود بپردازید. از گذرنامه مشترک المنافع جمهوری دومینیکن نهایت استفاده را ببرید.

رشد اقتصادی در جمهوری دومینیکن

شد سریع اقتصاد جمهوری دومینیکن در سالهای اخیر منجر به رشد شدید اعتبار ، تغییر پویایی بازار شده است و افراد جدیدی را به سمت خود جذب می کند.

صندوق بین المللی پول امسال افزایش 5٪ در تولید ناخالص داخلی را پیش بینی می کند ، کمی پایین تر از 2018٪ 7.0 ، اما همچنان منطقه را رهبری می کند.

اگر پیش بینی سال آینده از 5٪ بیشتر تحقق یابد و با انتخابات ریاست جمهوری ، خطر بی ثباتی وجود دارد – این شاهد یک سال رکورددار 17 برای رشد مثبت متوالی است.

رشد اقتصاد مطابق با ثبت نتایج برای بانک ها است. در سال 2018 ، Banreservas دولتی بزرگترین بانک کشور با سهم بازار 32٪ از نظر دارایی 142.3 میلیون دلار سود خالص کسب کرد که بهترین نتیجه آن است.

افتتاح حساب بانکی با پاسپورت جمهوری دومینیکن

مسدود شدن حساب های بانکی ایرانیان و عدم امکان افتتاح حساب بانکی از عمده مشکلات اتباع ایرانی در خارج از کشور است. ایرانیان در بسیاری از کشورها برای افتتاح حساب بانکی و انجام مبادلات تجاری با مشکلاتی مواجه‌ هستند.

درکشورهای اروپایی این محدودیت ها بسیار سختگیرانه‌تر از کشورهای دیگر مثل کشورهای عربی است. یعنی یک ایرانی به عنوان یک فرد غیرمقیم با پاسپورت امکان افتتاح حساب ندارد و حتی برای ایرانیان مقیم نیز محدودیت‌هایی وجود دارد. 

برخی بانک‌های اروپایی مانند بانک های اسپانیا، ایتالیا، آلمان و …. نیز به بهانه تحریم‌های آمریکا علیه ایران، محدودیت‌هایی برای مشتریان ایرانی در این کشور قائل شده و حتی در پاره‌ای موارد حساب‌های برخی از ایرانیان را بسته‌اند.

برای رفع این مشکلات و داشتن یک حساب بانکی بدون دردسر همراه ثبتا باشید و از خدمات این موسسه معتبر می توانید بهره مند شوید.

افتتاح حساب بانکی در جمهوری دومینیکن

اقتصاد در دومینیکن

تولید ناخالص داخلی در این کشور ۴/۸۵ میلیارد دلار است. سه میلیون و ۹۸۶ هزار نفر نیروی کار آن را تشکیل می‌دهند. نرخ بیکاری در این کشور ۵/۱۵ درصد است. ۲/۴۲ درصد از جمعیت این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند. در سال ۲۰۰۷ نرخ تورم در دومینیکن ۸/۵ درصد بود.

محصولات صادراتی این کشور شامل نیکل آهن، شکر، طلا، نقره، قهوه، کاکائو، تنباکو، گوشت و کالاهای مصرفی است که به کشورهای آمریکا (۷/۷۲ درصد)، انگلیس(۲/۳ درصد) و بلژیک (۴/۲ درصد) صادر می‌شود.

محصولات وارداتی این کشور شامل مواد غذایی، نفت، پنبه، مواد شیمیایی و دارویی است که از کشورهای آمریکا (۹/۴۶درصد)، ونزوئلا (۴/۸درصد)، کلمبیا (۳/۶ درصد) و مکزیک(۷/۵ درصد) وارد می‌شود.

عدم تمدید اقامت در جمهوری دومینیکن

بسته شدن حساب یا اجازه ندادن برای افتتاح حساب ایرانیان مقیم خارج در طولانی‌مدت می‌تواند مساله بغرنج‌تری را برای آنها ایجاد کند و کش دادن این مساله آسیب‌های بیشتری را به آنها تحمیل می‌کند. 

به‌عنوان مثال در بسیاری از موارد نداشتن حساب بانکی منجر به این می‌شود که افراد نتوانند اقامت خود را تمدید کنند یا اینکه مجبور هستند پول نقد را در خانه یا در جیب نگهداری کنند و از ترس اینکه حسابشان مسدود شود آن را به بانک تحویل ندهند.

برای رفع این مشکلات و داشتن یک حساب بانکی بدون دردسر همراه ثبتا باشید و از خدمات این موسسه معتبر می توانید بهره مند شوید.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور جمهوری دومینیکن از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی جمهوری دومینیکن صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.