اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در فنلاند

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در فنلاند * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در فنلاند * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در فنلاند * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در فنلاند

افتتاح حساب بانکی در فنلاند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در فنلاند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در فنلاند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در فنلاند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در فنلاند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در فنلاند

مراحل افتتاح حساب بانکی در فنلاند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در فنلاند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در فنلاند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در فنلاند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در فنلاند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

تنها شرط باز کردن حساب بی دردسر داشتن کارت شناسایی فنلاندی است .در صورت مراجعه بدون کارت شناسابی فنلاندی، ممکنه مدت زمان بیشتری برای افتتاح حساب وقت صرف بشود و نهایتا تمامی امکانات بانک مثل احراز هویت آنلاین به شما ارائه نشود.

البته این در مورد تمامی بانکهای دیگر نیز صدق می کند. بدون کارت شناسایی فنلاندی هیچ بانکی به شما احراز هویت آنلاین را نمی دهد. هزینه عضویت نیز شهر به شهر متفاوت است، به عنوان مثال در برخی شهرها 80 است.

حساب بانکی در فنلاند

برای رسیدگی به امور مالی خود به حساب بانکی نیاز دارید. بهتر است که خدمات و قیمت های بانک های مختلف را با هم مقایسه کنید تا بتوانید مناسب ترین را برای خود انتخاب نمائید.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در فنلاند

هنگام باز کردن حساب بانکی، به گذرنامه، کارت شناسایی خارجی یا کارت شناسائی رسمی احتیاج دارید. چنانچه شما گذرنامه یا کارت شناسایی خارجی ندارید، بهتر است از بانک بپرسید که چه نوع کارت شناسائی را قبول می کند. 

برخی از بانک ها گذرنامه اتباع خارجی که توسط مقامات فنلاندی صادر گردیده است، مدرک مسافرتی پناهندگان یا کارت شناسائی دیگری که بتوان به عنوان مدرک مسافرتی پذیرفت را قبول می کنند. بانک ممکن است در مواردی که در مدرک شناسائی تان ذکر شده باشد که هویت تان قابل اثبات نبوده است، از شما در مورد نشان دادن هویت تان توضیح و سند دیگری بخواهد.

افتتاح حساب بانکی در فنلاند

اثبات هویت برای افتتاح حساب در فنلایند

با گواهی نامه نمی توانید هویت خود را اثبات کنید. هنگامی که حساب بانکی باز می کنید، بانک باید مطابق با قانون از شما سؤال کند که به چه منظوری از حسابتان استفاده خواهید کرد. بانک همچنین می تواند در مورد اطلاعات اعتباری شما تحقیق نماید. بانک اطلاعات زیر را از شما می پرسد:

  • نام
  • شماره شناسائی شخصی (henkilötunnus)
  • آدرس در فنلاند یا کشوری دیگر
  • در صورتی که مالیات به کشور دیگری غیر از فنلاند پرداخت می کند، آدرس تان در آن کشور
  • همین اطلاعات در مورد آن اشخاصی که حق استفاده از حساب را دارند

نکات مهم در زمان افتتاح حساب در فنلاند

هنگامی که حساب بانکی باز می کنید، بهتر است تقاضای رمز شناسائی برای استفاده از بانک اینترنتی را نیز بکنید. با استفاده از رمز شناسائی بانک اینترنتی، می توانید مثلاً امور رسمی و دولتی متعددی را در اینترنت انجام دهید. به هر حال مقررات دریافت رمز شناسائی بانک اینترنتی از مقررات باز کردن حساب بانکی سخت تر است. به عبارت دیگر در برخی مواقع نمی توانید رمز شناسائی بانک اینترنتی دریافت کنید، با این که حساب بانکی نیز داشته باشید.

در صورتی که مایلید در مورد مسائل بانکی اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید.

کارت شناسایی مخصوص افراد خارجی

اگر شما شناسایی شده باشید و هویت شما قابل اعتماد باشد، در اینصورت پلیس می تواند برای شما کارت شناسایی مخصوص افراد خارجی صادر کند. هویت شما را میتوان از روی مدارکی که نشانگر هویت شما می باشد تشخیص داد.

اگر شما دارای چنین مدارکی نیستید، میتوان اثر انگشت شما را با اثر انگشت هایی که در کارت اجازه اقامت و یا کارت اقامت ثبت شده است، مقایسه کرد. علاوه بر این، نیاز به موارد زیر نیز می باشد:

  • شما بایستی دارای اجازه اقامت یا کارت اقامت معتبر بوده و یا اینکه حق اقامت شما ثبت شده باشد
  • شما بایستی دارای شهروندی فنلاند باشید
  • و اطلاعات شما در سیستم مخصوص ثبت اطلاعات نفوس ثبت شده باشد.
 

با استفاده از کارت شناسایی مخصوص افراد خارجی، می توانید هویت خود را در فنلاند اثبات کنید. از این کارت میتوانید بعنوان مثال در هنگام باز کردن حساب بانکی در فنلاند، استفاده کنید. نمی توانید از این کارت بعنوان گذرنامه برای مسافرت به خارج از کشور استفاده کنید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی فنلاند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page