اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

مراحل افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

نام کوستاریکا یا کاستاریکا یک نام اسپانیایی است و در زبان اسپانیایی یعنی «ساحل غنی». کاستاریکا را به‌دلیل ثبات این کشور در دموکراسی و در منطقه‌ای می‌شناسند که بی‌ثباتی‌های متعددی در آن وجود داشته است. 

کاستاریکا هرچند قسمتی از فدراسیون آمریکای مرکزی (۱۸۲۳ تا ۱۸۳۸) به‌شمار می‌آمد، ولی بیشتر در انزوا از همسایگانش توسعه یافت، با مزارع کوچک بسیار، رونق یافت و مهاجران اروپایی را جذب و دموکراسی باثباتی را ایجاد کرد.

اقتصاد کاستاریکا

سیستم مالی کاستاریکا شامل بانک مرکزی، سه بانک دولتی تجاری، بانک خصوصی تجاری، یک بانک کارگری، یک بانک رهنی دولتی، دو شرکت ساختمانی، پنج شرکت غیربانکی مالی، ۲۵ صندوق و تعاونی و سه نهاد درگیر در مبادله و انتقال پول است که همه تحت نظارت بانک مرکزی و مجلس ملی برای نظارت بر سیستم مالی فعالیت خود را انجام می‌دهند.

اکوتوریسم یکی از موتورهای اصلی اقتصاد کاستاریکاست. این کشور در سال ۲۰۱۳ میزبان حدود دو میلیون و ۱۵۰ هزار گردشگر بود و دولت این کشور نیز قصد دارد تا سال ۲۰۱۵ تعداد گردشگران را که بخش قابل توجهی از آنها گردشگران درمانی هستند، به سه میلیون و ۴۰۰ هزار گردشگر برساند.

 کاستاریکا در سال ۲۰۱۱ میزبان کنفرانس جهانی گردشگری درمانی بود. این کشور با جذب سرمایه‌گذاری خارجی اقدام به احداث کلینیک‌های مجهز، هتل‌ها و ویلاهای لوکس در قالب طرح «تعطیلات‌درمانی» کرده و به یکی از قطب‌های گردشگری درمانی جهان تبدیل شده‌ است.

سیستم‌های پرداخت کاستاریکا

در این کشور پول نقد همواره مطلوب‌تر و ویزا و مسترکارت هم از آمریکن‌اکسپرس بهتر هستند. البته دستگاه‌های خودپرداز در سراسر کاستاریکا وجود دارد. سیستم‌های پرداخت رایج در کاستاریکا نیز اعتبارنامه، پیش‌پرداخت پول یا کارت اعتباری هستند. اعتبارنامه‌های بانکی رایج‌ترین و مطمئن‌ترین روش پرداخت در این کشور است و معاملات کوچک اغلب از طریق پیش‌پرداخت با استفاده از انتقال بانکی صورت می‌گیرد.

این کشور از بهترین کشورهای آمریکا در زمینه کارآفرینی است و تجارت الکترونیکی در مقیاس کوچک در آن در حال رشد و توسعه است. علاوه بر اینها در کاستاریکا برنامه ارائه خدمات زیست‌محیطی وجود دارد. 

در این برنامه که «PESP» خوانده می‌شود، به زمینداران برای ارائه خدمات زیست‌محیطی پرداخت‌هایی صورت می‌گیرد. آنها این هزینه را برای تکنیک‌های حفاظت از جنگل که تاثیر مخربی بر محیط زیست و کیفیت زندگی مردم نداشته باشد، دریافت می‌کنند. ناگفته نماند یکی از طرح‌های اصلی کشور این است که پول را از راه‌های دور به کاستاریکا بیاورد.

افتتاح حساب بانکی در کاستاریکا

فین‌تک کاستاریکا

کشورهای در حال توسعه مانند کاستاریکا و همسایه‌های آن با استارت‌آپ‌های فین‌تک موفق ظاهر شده‌اند. آنها بر ابزارهای مالی در حال توسعه‌ای مانند پرداخت، مدیریت داده، بانکداری دیجیتال، مدیریت مالی شخصی و… سرویس‌های متنوع و قابل دسترسی را برای بازارهای مختلف ارائه می‌دهند. سرمایه‌گذاری‌ها این امکان را فراهم می‌کند تا کانال‌های متعددی برای غیربانک‌ها ایجاد شود تا خدمات مالی را دریافت کنند.

در سطح ابتدایی، برای مردم این امکان فراهم می‌شود تا از امکانات غیرقابل دسترس و زمانبر بانک‌ها به سرویس‌های نوآورانه و محصولات رقابت‌پذیر رو آورند. در واقع گوشی‌های هوشمند این امکان را برای کاربران فراهم می‌کنند تا از راه‌های ساده‌تری به سرویس‌های بانکی دست پیدا کنند.

مهم‌ترین بانک‌های کاستاریکا

مدیرعامل: ادوارد رامیرز کاسترو

تعداد پرسنل: ۹۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: –

بنکو دی کاستاریکا یک بانک تجاری دولتی است که در کاستاریکا فعالیت می‌کند. این بانک با در اختیار داشتن ارزشی معادل ۸۰۶،۶۰۶،۷۱۰ دلار و دارایی ۷،۶۰۷،۴۸۳،۸۸۱ دلار، خود را به‌عنوان یکی از قوی‌ترین شرکت‌های بانکی در کاستاریکا و آمریکای مرکزی معرفی می‌کند.

این بانک در ابتدا به‌عنوان یک بانک تجاری خصوصی آغاز به کار کرد تا زمانی که در دهه پایانی قرن ۱۹ به‌عنوان تامین‌کننده ارز و درآمد عمومی انتخاب شد.

مدیرعامل: ماریوریوراتورسیاس

تعداد پرسنل: ۸۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۲۳۰

بنکو نشنال دی کاستاریکا که با عنوان BNCR شناخته می‌شود، بزرگ‌ترین بانک تجاری در کاستاریکا و دومین بانک بزرگ آمریکای مرکزی به لحاظ دارایی است. 

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور کاستاریکا از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی کاستاریکا صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

Rate this page