امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

مراحل افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

تعداد زیادی فعالیتهای بانکی، بیمه‌ای و مسائل مالی و خدمات در کره جنوبی قابل ارائه هست. به دلیل وجود قوانین سختگیرانه ملی کره جنوبی، برخی محدودیت‌ها برای دانشجویان خارجی در مسائل مالی و بانکی اعمال شده است. بسته به نوع معاملات بین‌المللی برخی مقررات خاص در مدارک و مقدار معامله وجود دارد.

افتتاح حساب در کره جنوبی

خارجی‌ها در صورتی که ساکن کره جنوبی باشند می‌توانند با مراجعه به یک بانک حساب بانکی افتتاح کنند. شخص مقیم در کره جنوبی کسی است که اجازه اقامت بیش از 6 ماه در این کشور داشته باشد و شخص غیرمقیم کمتر از 6 ماه.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در کره جنوبی: پاسپورت، کارت اقامت Alien Registration Card

انتقال وجه در کره جنوبی

زمانیکه شما می‌خواهید مبلغی پول به خارج ارسال کنید این امکان برای شما در بانک وجود دارد. از طریق شعب ارزی بانک‌ها می‌توانید بیش از 50.000 دلار در سال (حواله ارز + نرخ ارز) به خارج ارسال کنید، و اگر شما مدرک معتبر که نشان دهنده روش کسب این پول باشد داشته باشید می‌توانید هر مبلغ در محدوده درآمدتان انتقال دهید. 

بانک‌های مختلف هزینه‌ها و محدودیت‌های مختلفی برای انتقال وجه دارند، پس پیشنهاد می‌شود که شما اطلاعات بانک‌های مختلف را مقایسه کنید.  انتقال وجه از طریق انتقال تلگرافی روشی آسان و سریع است. برای مثل در یک انتقال، شما نیاز دارید اسم دریافت کننده، آدرس، شماره حساب، اسم بانک و مشخصات دیگر طرف مقابل را به انگلیسی بنویسید.

افتتاح حساب بانکی در کره جنوبی

بانک های معتبر کره جنوبی

اقتصاد کره جنوبی با تولید ناخالص 1500 میلیارد دلار ، در رتبه 11 دنیا قرار دارد و همواره در بین بیست اقتصاد برتر دنیا حضور داشته است . بانکداری در کره جنوبی از سنتی گذار کرده است و پرداخت الکترونیک و موبایلی رشد قابل توجهی در این کشور داشته است . Kcp و KSNET زیرساخت‌های پرداخت آنلاین را در این کشور فراهم کرده است . وون ارز رسمی کشور است و با نمادKRW شناخته می‌شود . برترین بانک‌های این کشور عبارتند از :

KDB

بانک توسعه کره که دولتی است . با 40 شعبه در 7 کشور دنیا حضور دارد و در همه حوزه‌های بانکداری فعال است .

Exim Bank

در حوزه صادرات و واردات ، اگزیم بانک فعال است و تامین مالی پروژه های مهم این کشور را بر عهده دارد . IBK بانک صنعتی کره مرکز فعالیت آن در شهر جونگ گو است و در سال 1961 تاسیس شده و دولتی است .

WOORI

بیش از یک قرن قیمت قدمت دارد و مقر آن در سئول است . حدود 15 هزار کارمند دارد و پس از چند تغییر نام ، بعد از سال 2002 با این نام فعالیت می‌کند.

BNK

بوسان بانک در سال 1967 تاسیس شد و در حوزه بانکداری خرد فعالیت می‌کند و چندین سهامدار دولتی و خصوصی دارد .

تبدیل ارز در کره جنوبی

اگر شما پاسپورت داشته باشید می‌توانید به آسانی در بانک‌های کره جنوبی ارز و چک‌های مسافرتی خود را به پول رایج کره تبدیل کنید، از جمله بانک‌های ارزی کره‌ای و باجه‌های ارزی در فرودگاه‌. شما می‌توانید تا مبلغ 10.000 دلار (برای هر بار ورود به کره) در یک دفعه تبدیل کنید. قیمت ارز ثابت نیست و قیمت آن بستگی به وضعیت اقتصادی دارد.

بانکداری الکترونیک در کره جنوبی

علاوه بر بانک های که در بالا ذکر شد کره جنوبی بانکداری الکترونیک قوی نیز دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

VIVAREP BLICA: یک استارت آپ پرداخت موبایلی است .

Hyper connect: یک استارت آپ سرویس های موبایلی است .

MED BLOC: در حوزه پزشکی و بلاک چین سازی آن فعال است .

Kurly: یک سایت تجارت الکترونیکی است.

وبسایت رسمی چند بانک مطرح کره‌ای