امروز مورخ: ۲۸ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور استرالیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور استرالیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور استرالیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور استرالیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور استرالیا

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور استرالیا

مراحل ثبت شرکت در کشور استرالیا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور استرالیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور استرالیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور استرالیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور استرالیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور استرالیا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در استرالیا، ثبت شرکت در کشور استرالیا، مراحل ثبت شرکت در کشور استرالیا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد.

استرالیا کشوری ثروتمند با اقتصادی پویا می‌باشد. کشور استرالیا از نظر میانگین درآمد در رتبه اول می‌باشد. این کشور از نظر اقتصادی و سیاسی در وضعیت پایداری می‌باشد به طوری که سرانه تولید ناخالص داخلی آن در سال گذشته ۵۵، ۶۹۲ دلار آمریکا بوده است.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سؤال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور استرالیا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران مؤسسه بین‌المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود..

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور استرالیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور استرالیا

استرالیا کشوری در قاره استرالیا می‌باشد که جزیره تاسمانی و بسیاری از جزایر کوچکتر را نیز در برمیگیرد. کشور استرالیا بزرگترین کشور در اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است. جمعیت آن نزدیک به ۲۶ میلیون نفر و بیشتر آنان شهرنشین هستند و به شدت در ساحل شرقی و به ویژه در منطقه جنوب شرقی متمرکز شده اند. این کشور یکی از کم جمعیت‌ترین کشورهای جهان می‌باشد. پایتخت استرالیا کانبرا است و بزرگترین شهر آن سیدنی می‌باشد.

مساحت کشور استرالیا ۷، ۶۱۷، ۹۳۰ کیلومتر مربع است. از نظر آب و هوای متنوع می‌باشد و همچنین دارای بیابانی در مرکز، جنگل‌های بارانی در شمال شرقی و رشته کوه‌هایی در جنوب شرقی است. کشور استرالیا درآمد خود را از منابع مختلف، از جمله صادرات مرتبط با معدن، ارتباطات از راه دور، بانکداری، تولید و آموزش تأمین می‌کند. استرالیا کشوری پیشرفته است. این کشور سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و دهمین کشور پردرآمد می‌باشد.

استرالیا دین رسمی ندارد و قانون اساسی استرالیا دولت را از تصویب هر قانونی که بر پایه دین بنا شده باشد منع می‌کند.کشور استرالیا یک قدرت منطقه‌‌ای محسوب می‌شود دیواره بزرگ مرجانی استرالیا، بزرگترین صخره‌های مرجانی در جهان را تشکیل داده است. آب و هوای استرالیا به طور قابل توجهی تحت تأثیر جریان‌های اقیانوسی، از جمله دو قطب اقیانوس هند و نوسانات ال نینو – جنوبی است که با سیستم کم فشار استوایی فصلی که تولید می‌کند باعث می‌شود میزان بارندگی هر سال نسبت به سال بعد متفاوت باشد.

شرایط اقتصادی کشور استرالیا

امتیاز آزادی اقتصادی استرالیا ۸۲. ۴ درصد می‌باشد که اقتصاد این کشور را در رتبه سوم در شاخص جهانی سال ۲۰۲۱ قرار می‌دهد. رتبه کلی آن ۰. ۲ درصد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش هزینه‌های دولت است. کشور استرالیا در میان ۴۰ کشور منطقه آسیا-اقیانوسیه در رتبه ۳ قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌‌ای و جهانی است. استرالیا که یک کشور ثروتمند با اقتصاد مناسب است که سرانه تولید ناخالص داخلی آن بالا و فقر نسبتاً کمی در این کشور حاکم است.

از نظر میانگین درامد، استرالیا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ پس از سوئیس در رتبه دوم جهان قرار گرفت. در سال ۲۰۱۸، استرالیا از سوئیس پیشی گرفت و به کشوری با بالاترین میانگین درآمد تبدیل شد. در کشور استرالیا نرخ فقر نسبی حدود ۶/۱۳ درصد می‌باشد. این کشور با رتبه پنجم در شاخص آزادی اقتصادی سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان است و جزو دهمین کشور با بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی با ۵۵، ۶۹۲ دلار آمریکا می‌باشد. کل بدهی دولت در استرالیا حدود ۱۹۰ میلیارد دلاراسترالیا می‌باشد. استرالیا صادرکننده عمده محصولات کشاورزی، به ویژه گندم و پشم، مواد معدنی مانند سنگ آهن و طلا و انرژی به شکل گاز طبیعی مایع و زغال سنگ است. گرچه کشاورزی و منابع طبیعی به ترتیب فقط ۳٪ و ۵٪ تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهند، اما به عملکرد صادرات کمک قابل توجهی می‌کنند. بزرگترین بازارهای صادراتی استرالیا شامل: ژاپن، چین، ایالات متحده، کره جنوبی و نیوزیلند می‌باشد.

ثبت شرکت در کشور استرالیا

مزایای ثبت شرکت در کشور استرالیا

هر کشوری برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایای ویژه‌‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرد. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد. از جمله مزایایی که سبب ترغیب سرمایه گذاران برای تجارت و ثبت شرکت در چین می‌شوند شامل:

انواع ثبت شرکت در کشور استرالیا

ثبت شرکت در کشور استرالیا انواع مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را بررسی میکنیم و شما می‌توانید بسته به شرایط خود اقدام به ثبت هر کدام کنید این شرکت‌ها عبارتند از:

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت برای ثبت نیاز به حداقل یک مدیر و یک سهام دار دارد و یکی از سهامداران باید مقیم استرالیا باشد. همچنین شرط حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود وجود ندارد.

شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی نیاز به ۳ مدیر و ۱ سهامدار می‌باشد که ۲ نفر از مدیران باید مقیم استرالیا باشند. همچنین تعد برای حسابرسی صورت‌های مالی نیز جز الزامات است.

دفتر شعبه: استفاده از دفتر شعبه برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت‌های تجاری ثبت شده در استرالیا است. همچنین سرمایه گذاران می‌توانند برای پیشنهاد پروژه‌های محلی یک دفتر شعبه را ثبت کنند. این دفاتر نیاز به تعیین نماینده مقیم در استرالیا دارند.

دفتر نمایندگی: برای ثبت شرکت در کشور استرالیا از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت‌های بازرگانی داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها می‌تواند اهداف تحقیقاتی یا تبلیغاتی در بازار داشته باشد.

قوانین ثبت شرکت در کشور استرالیا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌‌ای که در کشور استرالیا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور استرالیا برای شما بسیار سود آور شود.

موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور استرالیا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور استرالیا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد:

نرخ موثر مالیات برای شرکت‌ها در استرالیا حدود ۲۵٪ است. که نسبت به سال قبل کاهش یافته است. سودهای دریافتی توسط سهامداران مقیم استرالیا مشمول مالیات نیست.
زیرا این مالیات از سودهایی دریافت می‌شوند که قبلاً کل شرکت مشمول آن بوده اند. مالیات دریافتی از سود‌های افراد غیر مقیم ۳۰٪ می‌باشد.

وام بانکی در استرالیا با نرخ بهره ۱۰٪ به شرکت‌ها پرداخت می‌شود. مالیات بر سود سرمایه برای ساکنان استرالیا ۳۰٪ و برای افراد غیر مقیم ۲۶٪ است. کارفرمایان باید ۹. ۵ درصد از حقوق ناخالص یک کارمند را به صندوق بیمه تامین اجتماعی و بیمه بیکاری پرداخت کنند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور استرالیا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور استرالیا باشد.

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور استرالیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود.

ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور استرالیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌‌ای که کشور استرالیا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور استرالیا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.