اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور تاجیکستان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور تاجیکستان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور تاجیکستان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور تاجیکستان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در تاجیکستان

ثبت شرکت در کشور تاجیکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور تاجیکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور تاجیکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور تاجیکستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور تاجیکستان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور تاجیکستان

مراحل ثبت شرکت در کشور تاجیکستان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور تاجیکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور تاجیکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور تاجیکستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در تاجیکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

ثبت شرکت در تاجیکستان

طبق داده‌های آماری، در تاجیکستان سالانه تعداد مشاغل کوچک و متوسط ​​در حال افزایش است. این امر تأثیر مثبتی در اقتصاد کشور دارد. در دولت، مؤسساتی ایجاد شد که از کارآفرینان حوزه‌ها و سطوح مختلف حمایت می‌کنند. روابط جدید بازار در مناطق شهری و روستایی درحال‌توسعه است، اما توسعه در مناطق روستایی با کارایی بیشتری پیش می‌رود. بسیاری از اهالی روستا مزارع تشکیل می‌دهند که محلی‌ها به کار کشاورزی یا فرآوری مشغول هستند. شرکت‌های کوچک، متوسط ​​و بزرگ در حال حاضر تولید خود را در تاجیکستان آغاز کرده‌اند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در تاجیکستان

یک شخص حقوقی مجاز است فعالیت خود را فقط پس از گذراندن مراحل ثبت‌نام در تاجیکستان مطابق با چارچوب قانون‌گذاری کشور آغاز کند. ثبت اشخاص حقوقی توسط وزارت دادگستری جمهوری تاجیکستان تنظیم می‌شود.

برای ثبت‌نام به‌عنوان یک شخص حقوقی باید فرمی از اسناد را تهیه کرده و به مقامات ثبت کنید.

فرم‌های اسناد شامل:

کپی و اصل اساسنامه شخص حقوقی 

پروتکل مجمع‌عمومی که تأسیس شخصیت حقوقی و اجازه اخذ اسناد اساسی شرکت را تأیید می‌کند.

درصورتی‌که یک شخص حقوقی تصمیم به ایجاد یک شخص جدید گرفته باشد، لازم است که از ثبت‌نام ایالتی را تهیه کنید.

اطلاعات موثقی در مورد بنیان‌گذار ارائه دهد: یک کپی و گذرنامه 

برای ثبت‌نام موفق باید آدرس مکانی را که می‌خواهید در آن تجارت خود را انجام دهید مشخص کنید. برای انجام این کار، باید آن را با ارائه گواهی از نهاد مجاز تأیید کنید.

برای دریافت تأیید افتتاح حساب شخصی باید سرمایه شما در آن انتقال داده شود.

تأیید پرداخت وظیفه دولتی در قالب فاکتور.

چه اشخاصی می‌توانند کسب و کار خود را در تاجیکستان راه‌اندازی کنند:

 شخص کارآفرین

شخصیت حقوقی: شرکت (شرکت با مسئولیت محدود، شرکت با مسئولیت تکمیلی، شرکت سهامی)

مشارکت (مشارکت کامل، مشارکت محدود و تعاونی‌های تولید)

شعبه یا دفتر نمایندگی یک شرکت خارجی

مراحل ثبت شرکت در تاجیکستان

حال که با انواع ثبت شرکت در تاجیکستان آشنا شدید، با توجه به موضوع فعالیت خود و شرایط موجود می‌توانید شرکت موردنظر خود را به ثبت برسانید.

مراحلی که بایستی برای ثبت شرکت در این کشور طی کنید عبارت‌اند از:

پرداخت هزینه ثبت‌نام در  Amonatbank

۲ثبت‌نام شرکت و اخذ کد مالیاتی TIN

پرداخت هزینه‌ها 1 روزبه طول می‌کشد، هزینه‌های مربوطه عبارت‌اند از: 1000 تاجیکی به‌عنوان هزینه‌های ایالتی و 80TJS (تاجیکی) به‌عنوان بابت دریافت و ثبت اطلاعات

ثبت شرکت و اخذ کد مالیاتی TIN، در این مرحله هیچ هزینه‌ای از متقاضی دریافت نمی‌شود و معمولاً در یک روز انجام می‌شود.

 

مالیات مشاغل کوچک برای ثبت شرکت در تاجیکستان

شرکت باید در آژانس‌های حمایت از حقوق اجتماعی و بازنشستگی ثبت شود و SIN دریافت شود. روند این مرحله معمولاً 14 روزه است و از فرد هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

متقاضی باید از طریق Sealmaker برای شرکت ثبت شده مهر دریافت کند، طول مدت این روند 2 روزه است و هزینه لازم برای اخذ مهر 70TJS  در نظر گرفته شده است و سرمایه‌گذار باید در حوزه مالیات بر ارزش افزوده ثبت‌نام کند.

مالیات مشاغل کوچک برای ثبت شرکت در تاجیکستان

در اول ژانویه 2014، دولت نسخه جدیدی از قانون مالیات را تصویب کرد که در آن‌همه هزینه‌ها و اصول کلی مالیات ایجاد شده در کشور از جمله وظایف ملی و محلی ذکر شده است و این مالیات باید به خزانهٔ دولت واریز شود که هزینه‌های دریافتی بارانداز: مالیات‌بردرآمد

مالیات بر ارزش افزوده

عوارض جاده

مالیات بر دستمزد

مالیات زمین

مالیات بر املاک

مالیات معدن

نحوه راه‌اندازی تجارت برای ثبت شرکت در تاجیکستان

برای راه‌اندازی مشاغل در تاجیکستان باید مراحل زیر را طی کنید:

فاکتور تأیید پرداخت هزینه ثبت‌نام را دریافت کنید که ممکن است یک روز طول بکشد

شرکت خود را در دفتر اسناد رسمی ثبت کنید، گواهی ثبت دولت و شماره شناسایی مالیات (TIN) را در محل ثبت‌نام دریافت کنید که ممکن است 5 روز طول بکشد.

 هزینه‌های متناظر: 1 هزار tjs به‌عنوان یک وظیفه دولتی + 80 tjs به‌عنوان پرداختی برای یک عصاره، خلاصه اطلاعات مربوط به یک شرکت ثبت شده.

ثبت شرکت در تاجیکستان

مراحل ارسال دومرحله‌ای

برای ثبت شرکت، متقاضیان باید به یک سازمان مالی مراجعه کنند. در تمام دفاتر اداره دارایی در سطح ملی، منطقه‌ای “فروشگاه‌های یک‌مرحله‌ای” وجود دارد که روند کار شما و شروع کار را برای افراد ساده‌تر می‌کند.

یک برنامهٔ شغلی تعیین کنید و اطلاعات کاری را ارائه دهید، این اطلاعات عبارت‌اند از:

یک بسته اسناد شامل موارد زیر است:

کپی شناسنامه و کارت ملی برای ثبت‌نام

آدرس دقیق شرکت با همراه ارائهٔ گواهی از سازمان و همچنین تأیید گواهی

اول باید در آژانس تأمین اجتماعی و بازنشستگی ثبت‌نام کنید و SIN دریافت کنید. این روش رایگان است و 14 روز طول خواهد کشید.

وزارت دادگستری مسئول ثبت دولتی اشخاص حقوقی است که هنگام درخواست، متقاضیان باید موارد زیر را برای وزارت دادگستری ارسال کنند:

سندی از شخص ثبت شده دریافت کنید.

یک مدیر شرکت منصوب کنید.

اطلاعات شخص حقیقی یا حقوقی را استخراج کنید.

آدرس واقعی ثبت‌نام را ارائه دهید.

هزینه دولتی پرداخت کنید و فاکتور ارائه دهید.

 

تمامی این مراحل ثبت‌نام حدود 10 روز طول می‌کشد و در آن زمان وزارت دادگستری باید گواهی ثبت‌نام شما را ارائه دهد به همراه تأیید یا رد شدن درخواست.

شایستگی

شرکت سهامی حقوقی، به این معنی که دارنده حقوق و تعهدات سهام‌دار منفرد نیست، هر شرکتی یک دارایی دارد که باید بخشی از آن دارایی را به امور مالی پرداخت کند.

رایج‌ترین اشکال شرکت‌ها:

شرکت با محدودیت مجاز: برای راه‌اندازی شرکت با محدودیت مجاز، سهام‌داران شرکت می‌تواند 1 الی 30 نفر باشد. حداقل سرمایه سهام موردنیاز برای تأسیس شرکت با محدودیت 500 سامونی یا همان TJK (105 دلار آمریکا) است. برای معتبر بودن، شرکت با مسئولیت محدود باید ثبت اشخاص حقوقی را برای ثبت یکپارچه درخواست‌هایشان به دولت برسد. این پرونده باید همراه اسناد بنیان‌گذار در کشور تاجیکستان محضری شود.

تکمیل رایج‌ترین اشکال شرکت‌ها:

شرکتی با موافقت تکمیلی: اختلاف اصلی بین “شرکت با محدودیت قانونی” و “شرکتی با مسئولیت تکمیلی” در محدودیت مسئولیت نهفته است. مسئولیت اضافی هر یک از شرکا ممکن است به میزان سرمایه‌گذاری وی در سهام شرکت فراتر نرود اما در شرکت با موافقت تکمیلی وضعیت کاملاً برعکس می‌باشد.

شرکت سهامی خاص: یک شرکت که توسط یک فرد تاجیکستانی یا یک فرد خارجی برای سهامی خاص تأسیس می‌شود حداقل سرمایه سهامی برای شروع شرکت سهامی باز 5.000 سامونی TJK (1050 دلار آمریکا) و برای یک شرکت سهامی بسته به 1.000 سامونی (210 دلار) ، هر دو باید تا پایان سال مالی توسط سهام‌دار به مؤسسه واریز شود.

Rate this page